دکوراسیون داخلی اصفهان
تاریخ ایجاد در 18 فروردين 1399
بازدید: 71

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای کوچک از گروه ساختمانی ناتک را به درخواست شما عزیزان معرفی می کنیم. در این پروژه یک منزل مسکونی با متراژ تقریبی 140 متر مربع بازسازی شده است.دکوراسیون داخلی اصفهان بازسازی منزل مسکونی قدیمی

هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس در اصفهان

هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس در اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 فروردين 1399
بازدید: 214

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک در حال اجرا را مشاهده می کنید. این منزل 200 متری ویلایی متعلق به یک خانواده 3 نفره می باشد که در آن با حذف دو دیوار باربر و ستون گذاری تغییرات کلی چشمگیری انجام شده است. مصالح استفاده شده در این پروژه آجر روستیک دست ساز و کابینت ها دست ساز و کف پارکت ترکیه می باشد همچنین از شیوه نورپردازی خاصی در آن استفاده شده است که در نوع خود بی نظیر است. هزینه بازسازی این منزل برای هر متر مربع 1.5 میلیون تومان برآورد میشود.هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس لاکچری در اصفهان

مدیر پروژه و سرپرست تیم های طراحی ناتک آقای مهندس فاطمی

ناظر ارشد پروژه آقای مهندس چیت ساز

مدیر اجرایی آقای مهندس سرکهکی

طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی قنادی

طراحی و اجرای شیرینی فروشی در کشور عراق

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 فروردين 1399
بازدید: 205

در ادامه سایر پروژه های گروه ساختمانی ناتک در کشور عراق به معرفی یک فروشگاه زیبا جهت شیرینی فروشی (قنادی) و کافی شاپ در شهر بصره عراق می پردازیم.

طراح و سرپرست این پروژه آقای مهندس فاطمی

مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز

ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی

هزینه بازسازی و نوسازی مطب پزشک

هزینه بازسازی و نوسازی مطب پزشک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 اسفند 1398
بازدید: 132

دراین قسمت یکی دیگر ازنمونه کارهای درحال اجرای گروه ناتک را مشاهده می کنید که در آن شرکت ساختمانی ناتک اقدام به طراحی و اجرای مطب پزشک نموده است. این پروژه از نکات کم نظیری مانند باغچه عمودی و سقف موجدار بهره می برد.

اجرای پروژه اداری تجاری در اصفهان و تهران

اجرای پروژه اداری تجاری در اصفهان و تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 اسفند 1398
بازدید: 165

آنچه ما را در هر شرایطی ملزم به انجام کار می کند تعهد است.... دراین قسمت نیم نگاهی به یکی دیگر از پروژه های گروه ساختمانی ناتک می اندازیم که درآن گروه در حال اجرای پروژه دیگری از مجموعه پروژه های گروه ساختمانی ناتک واقع در مجتمع متروپل اصفهان نموده است. این پروژه با طراحی خاص خود که در تصاویر سه بعدی مشاهده می کنید با دقت و وسواس زیادی در حال انجام است که تا هفته آینده به کارفرمای گرامی تحویل شود.طراحی نظارت اجرا دکوراسیون اصفهان

مطب پزشک اجرا گروه ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 10 اسفند 1398
بازدید: 262

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن از ویژگی های متفاوتی برای سقف استفاده شده است. در این طرح همچنین از باغچه های عمودی برای تلطیف فضا بهره برده شده است. فضای مورد اشاره یک مطب روانپزشکی ایت که مبتی بر عناصر منحنی و لطیف طراحی شده است.

طراحی نظارت اجرا بازسازی دکوراسیون منزل اصفهان
تاریخ ایجاد در 13 بهمن 1398
بازدید: 919

دراین قسمت یکی دیگر از پروژه های درحال اجرای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. در این پروژه گروه اقدام به طراحی نظارت اجرا بازسازی دکوراسیون منزل اصفهان بهمراه تغییر نقشه و بازسازی صفر تا صد منزل مسکونی با متراژ تقریبی 120 متر مربع و سن بنا 40 سال ساخت نموده است.

مدیر پروژه آقای مهندس فاطمی

سرپرست تیم های اجرایی آقای مهندس چیت ساز

ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی

نمونه کار طراحی فضای اداری مدرن

نمونه کار طراحی فضای اداری مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 بهمن 1398
بازدید: 421

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن یک مجموعه اداری خاص با طراحی خاص در حال اجرا می باشد. این مجموعه واقع در چهارباغ بالای اصفهان مجتمع متروپل بوده و مدیر پروژه آقای مهندس فاطمی و سرپرست تیم های اجرایی آقای مهندس چیت ساز و ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی هستند.

مشارکت در ساخت مجموعه ناتک

از نمونه کارهای مشارکت در ساخت مجموعه ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 09 بهمن 1398
بازدید: 321

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه پروژه های مشارکت در ساخت توسط گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. ساختمان حاضر که دارای یکی از بهترین مناظر در شهراصفهان است با متراژ ۱۲۱۰ متر در ۷ واحد و تحویل ۱۵ماهه در حال انجام است. تصاویر حاضر اشاره ای به مناظر و مرحله اتمام سفت کاری دارد.

نمونه کار بازسازی منزل مسکونی و هزینه بازسازی

نمونه کار بازسازی منزل مسکونی و هزینه بازسازی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 دی 1398
بازدید: 718

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای بازسازی منزل مسکونی 30 سال ساخت از گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن تغییرات بسیار عمده و اساسی صورت گرفته است. توجه به اینکه بازسازی منزل مسکونی در شرایط فعلی رونق فراوانی دارد.

Natec WhatsApp