نمونه کار بازسازی لوکس منزل 140 متری اصفهان

نمونه کار بازسازی لوکس منزل 140 متری اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 تیر 1399
بازدید: 10

دراین قسمت نمونه کار دیگری از گروه ساختمانی ناتک مشاهده می کنید که در آن یک منزل 140 متری بصورت کاملا لوکس و زیبا طراحی و درحال اجرا می باشد.

هدف نهايی طراحی داخلی را شايد بتوان «خلق فضايی با كيفيت» دانست. در اين صورت تمامی مراحل انجام شده تاكنون، در خدمت به ثمر رساندن اين هدف قرار میگيرند. كيفيت فضا را با عناوين ديگری نظير حال و هوای حاكم بر فضا، روحيه فضا، باطن فضا و معنای فضا نيز ياد میكنند. كيفيت فضا يا همان باطن فضا، امری غيرمادی است، ولی در پس ويژگیهای مادی و فيزيكی آن فضا بروز پيدا میكند. چگونگی وضعيت ظاهری يك فضاست كه كيفيتی به خصوص برای آن فراهم میكند و يا به عبارتی ديگر باطنی خاص را برای آن رقم میزند. همانطور كه باطن هر فردی را هم معمولاً از چگونگی ظاهر او و حركات و افعالش میتوان حدس زد. به اين ترتيب، طراح داخلی ضمن تفكر پويا برای يافتن فرمی مناسب جهت بروز رفتاری خاص، به باطنی كه از پس كيفيات فرم مورد نظر به دست آمده و تناسب آن با حال و هوای لازم به منظور انجام گرفتن هر چه بهتر رفتار نيز توجه میكند؛ تا به اين وسيله نه تنها وجوه جسمانی فرد، بلكه روح و روان وی را نيز سيراب كند.

با داشتن چنين نگاهی به طراحی داخلی فضاهای مسكونی، هدف از يك طرح فقط يافتن قالب مناسب برای بروز كاركردهای مختلف استفاده كنندگان آن نيست. چرا كه تا اين مرحله، قالب طرح شده فقط به ابعاد جسمانی انسانها توجه كرده است؛ حال آنكه آنها در ورای جسم خود، روح و روانی بسيار پيچيده نيز دارند كه طراح بايد به فراهم ساختن شرايط شكوفايی اين وجه اخير هم توجه داشته باشد. بنابراين او بايد عناصر معماری سازنده فضاها را آنگونه گزينش و تركيب نمايد كه در نهايت كيفيتی حادث شود كه سازگار و مساعد با شرايط روحی و روانی استفاده كنندگان هم باشد و آن را ارتقا بخشد. در جهت نيل به هدف فوق، يعنی خلق باطنی شايسته و مناسب برای هر فضا، علاوه بر تمامی مسائلی كه تاكنون ذكر شد، سه ويژگی مهم رنگ، بافت و جنس مصالح و نور به كمك طراح می آيند. او میتواند با كمك اين سه عامل، ظاهر يك فضا را چنان حالت دهد كه باطنی معقول و هماهنگ با كاركرد آن را برايش شكل دهد و به اين ترتيب تمامی وجوه جسم، روح و روان انسان را پاسخگو باشد.

بهترین شرکت طراح دکوراسیون داخلی اصفهان تهران
تاریخ ایجاد در 14 تیر 1399
بازدید: 81

دراین قسمت به معرفی یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک می پردازیم که درآن مجموعه اقدام به طراحی و بازسازی ساختمان 130 متری واقع در خیابان آذر اصفهان نموده است. دراین پروژه اندکی به ارایه توضیح در مورد تاسیسات می پردازیم :

برای اينكه فضاهای داخلی يك خانه قابل سكونت، راحت و مطبوع باشند به تأسيسات گوناگونی نيازمند هستند. تنظيم شرايط مناسب هوا و تهويه آن، آبرسانی، گاز، برق، تلفن، اينترنت و ساير ارتباطات ماهواره ای، آسانسور، دفع فاضلاب و پسماندهای خانه، سيستم های ايمنی دزدگير، اطفای حريق و غيره نمونه هايی از اين تأسيسات هستند. هر يك از اين خدمات، دستگاه ها و تجهيزاتی دارند كه بايد در جايی مناسب از خانه استقرار يافته و به روش هايی مخصوص به نقاط مختلف فضاهای خانه برسند. به همين دليل شايسته است. طراح داخلی فضاهای مسكونی به ملزومات تمامی اين تأسيسات توجه داشته و برای نحوه تلفيق آنها با اجزا و عناصر معمارانه خانه و يا مبلمان فضاهای داخلی دقت كافی مبذول نمايد. تأمين هوای مناسبی كه به انسان احساس آرامش بدهد، نقش بسياری در بالا بردن ميزان كارايی افراد دارد. برای اين منظور چهار عامل دمای هوا، ميزان رطوبت، برقراری جريان هوا، و پاكيزگی آن بايد كنترل گردد. در معماری سنتی با شناخت دقيق شرايط طبيعی آب و هوای محل، به زيباترين شكل ممكن از موارد مساعد آن بهره برده و به بهترين نحو ممكن با شرايط نامساعد آن به مقابله برمیخاستند.
در طراحی خانه های امروزی نيز جا دارد كه به ويژگیهای طبيعی پيرامون بنا آگاهی داشت و حتی الامكان از آنها برای ايجاد محيطی مطلوب برای زندگی ساكنين بهره جست. اين امر سبب میشود كه ميزان استفاده از سيستمهای سرمايشی و گرمايشی كمتر شده و در استفاده انرژی های فسيلی و غيره صرفه جويی گردد. در صورت استفاده از اين سيستم ها، خوب است كه به اقليم منطقه توجه شود و از انواع مناسب با آن شرايط استفاده شود. برای مثال در مناطق مرطوب، استفاده از كولر آبی چندان مناسب نيست و استفاده از شومينه های گازی و استفاده نكردن از هيزم و شاخه های درختان و قطع تعداد كمتری از درختان به حفظ محيط زيست میانجامد و مواردی نظير اينها.

طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشک

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 تیر 1399
بازدید: 102

دراین قسمت نمونه کار دیگری از طراحی مطب پزشک را مشاهده می کنید که در آن گروه ساختمانی ناتک اقدام به پیاده سازی یک طرح آرامش بخش و جذاب نموده است.عناصر مختلف سازنده يك فضا نظير سقف، كف،در و پنجره و مبلمان با اَشكال، اندازه، بافت مواد و رنگهای مختلف، دارای وزن های بصری گوناگونی هستند. شايسته است كه اين عناصر متنوع به گونه ای در كنار يكديگر سازماندهی شوند كه ضمن دارا بودن ايستايی كالبدی و فيزيكی، يك تركيب متعادل و متوازن بصری را نيز شكل دهند و نيروهای بصری كه به وسيله هر يك از آنها ايجاد می شود در نهايت به نوعی توازن و تعادل دست يابند. برای اين منظور لازم است كه طراح فضاهای داخلی به اندازه، شكل، رنگ، بافت، جهت و محل قرارگيری كليه عناصر سازنده يك فضا از يك طرف و ميزان وزن بصری و مقدار جلب توجه به هر يك از عناصر، از سوی ديگر دقت خاص مبذول نمايد

بازسازی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی
تاریخ ایجاد در 12 خرداد 1399
بازدید: 874

دراین قسمت یکی دیگراز نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن یک منزل با متراژ 200 متر مربع طراحی شده است.

سازماندهی عرصه ها و جانمایی فضاهای خانه را شاید بتوان اولین مرحله از فرایند طراحی داخلی فضاهای مسکونی به حساب آورد. برای نظم دادن به فضاهای مختلف خانه و ایجاد گونه ای سازماندهی در بین آنها، درجات مختلف محرمیت مورد نیاز یک فضا از یک طرف و میزان عمومیت و خصوصی بودن آن از طرف دیگر، میتواند ملاک قرار گیرد. میزان خصوصی بودن فضاها در میان خانواده های مختلف و در فرهنگهای گوناگون، تعابیر متفاوتی دارد. برای مثال درخانواده هایی که روابط اجتماعی بسیار بازی دارند، سازماندهی باز فضاها خوشایند است، اما در برخی دیگر از خانواده ها حداکثر محرمیت و خصوصی بودن فضاها مطلوب است.
بنابراین شایسته است که طراح پس از مشورت با خانوادة کارفرما و اطلاع از نحوة زندگی آنان و سلایق خاص تکتک افراد آن، برای میزان باز و بسته بودن پلان خانه، نوع تقسیمات داخلی و چگونگی استقرار فضاهای خانه تصمیم گیری نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکت ،دفترکار

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکت ،دفترکار

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 ارديبهشت 1399
بازدید: 402

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای مدرن و زیبای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن مجموعه ناتک اقدام به طراحی یک شرکت بسیار زیبا برای شهر بندرعباس با سیستم مدیریتی باز نموده است.

امروزه ساختمانها با کاربردهای گوناگون ساخته می شوند و یک دسته از آنها به منظور انجام امور دفتری و اداری میباشد. ساختمانهای اداری بایستی دارای انعطافپذیری، راحتی نگهداری، دسترسی مناسب و یک موقعیت اکولوژیکی (اقلیمی) مناسب باشند و از طرف دیگر یک محیط آرام، لذتبخش و مفید را برای استفاده کنندگان فراهم سازند. امروزه ساختمانهای اداری بیشتر دارای نماهای شیشه ای مشابه هستند اما تقسیم بندی و کیفیت فضاهای داخلی آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.در حال حاضر، مقرراتی در خصوص ساختمانهای اداری استاندارد وجود دارد. فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث تغییر شیوه انجام امور کاری و فرایندهای ساختمانی نسبت به گذشته شده است.
فناوری این فرصت را برای افراد به وجود می آورد که در زمانها و محیط های مناسب تری کار کنند. یک ساختمان با طرح مناسب باعث افزایش کارایی کارمندان می شود و هم چنین لازم است یک ساختمان اداری خوب برای پیشبینی های آینده انعطاف پذیر باشد. چون سازمانها نیاز به ساختمان هایی دارند که امکان تغییر در تعداد کارکنان و انجام وظایف را به وجود آورد و بخشهای ساختمانی برای عملکردهای متفاوت پاسخگو باشد. از طرف دیگر ساختمان اداری بایستی برای تمامی مراجعین خود از جمله افراد معلول دسترسی راحتی داشته باشند تا افراد عادی و معلولین امکان راحتی حرکت در محیط ساختمان اداری را داشته باشند.
از جمله موارد مهم در طراحی ساختمان اداری میتوان به نکاتی چون، محل ورودی ساختمان اداری، راحتی شرایط کار، ایجاد منظر خوب و فضای سبز، تهویه مناسب اشاره کرد.اگر کارکنان در محیط کار احساس راحتی کنند بهتر میتوانند وظایف خود را انجام دهند. ابعاد تجهیزات و مبلمان برای کارکنان متفاوت است و بستگی به نوع وظیفه و کار شخص دارد. فضاهای اداری شرایط متفاوت دارند که بستگی به نوع فعالیت آنها دارد. مثلا تجار وروزنامه نگاران معمولاً در محیط های پر سر و صدا کار می کنند ولی بسیاری از کارهای اداری نیاز به حداکثر آرامش دارد. در طراحی ساختمان های اداری از دو سیستم باز و بسته استفاده می شود.سیستم باز اداری به فضاهایی اطلاق میشود که توسط جداکننده های سبک از هم تفکیک شده اند. سیستم بسته اداری به فضاهایی اطلاق میشود که توسط دیوارهای جداکننده و به صورت اتاقهای مستقل می باشند.به طور کلی ساختمانهای اداری دارای فضاهای اصلی، فضاهای پشتیبانی، خدمات ومسیرهای گردش می باشند.طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکت ،دفترکار

طراحی دکوراسیون داخلی اصفهان

پروژه های بهترین شرکت ساختمانی در اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 ارديبهشت 1399
بازدید: 367

ساختمان شماره سه ناتِک در حال اجرای تاسیسات و نما دارای واحد‌های 180 متری و 100 متری و 80 متری از سری ساختمان های مشارکت در ساخت با شروع اجرا در سال نودوهشت و خاص با ویوی نفس گیر متعلق به گروه ساختمانی ناتِک.
امیدواریم کیفیت اجرای ساختمانها چنان مورد پسند عزیزان واقع بشه که یاد و خاطره ای خوش از نام و برند ناتِک همیشه در ذهنتون بمونه🙏
مدیر پروژه آقای مهندس فاطمی
مدیران اجرایی آقای مهندس چیت ساز و آقای مهندس سرکهکی
دوستتون داریم و برای همگی آرزوی سلامتی میکنیم

#دکوراسیون_خانه #لاکچری_دیزاین #طراحی_داخلی #دکوراسیون_خاص #خانه_مدرن #دکوراسیون_داخلی #لوکسترین #ناتک #خانه #لاکچری_لایف #ساختمان #ساختمان_لوکس #ساختمان_لوكس #خانه_شيك #دکوراسیون_مدرن #دکوراسیون_منزل #لوکس_هوم #آشپزخانه #طراحی_نما #لوکسترینها #ساختمانی #طراحی_دکوراسیون #ساختمانسازی #لاکچری #دکوراسیون #طراحی #لوکس #لاکچری_تهران #ساختمان_سازی #ساختمان_مدرن پروژه های بهترین شرکت ساختمانی در اصفهان

از نمونه پروژه های ساختمان سازی ناتک

از نمونه پروژه های ساختمان سازی ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 20 ارديبهشت 1399
بازدید: 320

ساختمان شماره چهار ناتِک در حال اجرای کابینت و چوبکاری رو به اتمام دارای واحد‌های صدمتری و صدوسی متری از سری ساختمان ها با شروع اجرا در سال نودوهشت و مشارکت در ساخت متعلق به گروه ساختمانی ناتِک.
امیدواریم کیفیت اجرای ساختمانها چنان مورد پسند عزیزان واقع بشه که یاد و خاطره ای خوش از نام و برند ناتِک همیشه در ذهنتون بمونه🙏
مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز
مدیر اجرایی آقای مهندس فاطمی
دوستتون داریم و برای همگی آرزوی سلامتی میکنیم
.

#دکوراسیون_خانه #لاکچری_دیزاین #طراحی_داخلی #دکوراسیون_خاص #خانه_مدرن #دکوراسیون_داخلی #لوکسترین #ناتک #خانه #لاکچری_لایف #ساختمان #ساختمان_لوکس #ساختمان_لوكس #خانه_شيك #دکوراسیون_مدرن #دکوراسیون_منزل #لوکس_هوم #آشپزخانه #طراحی_نما #لوکسترینها #ساختمانی #طراحی_دکوراسیون #ساختمانسازی #لاکچری #دکوراسیون #طراحی #لوکس #لاکچری_تهران #ساختمان_سازی #ساختمان_مدرن

ناتک بهترین شرکت ساختمانی اصفهان و تهران

ناتک بهترین شرکت ساختمانی اصفهان و تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 ارديبهشت 1399
بازدید: 308

به یاری خدا استارت اولین ساختمان سال ۹۹ در اصفهان هم زده شد ، امیدواریم با تلاش و پشتکار بتونیم همانند گذشته آثار پرافتخاری از خودمون بجا بذاریم.
نما و طراحی داخلی این ساختمان بسیار خاص و زیبا طراحی شده که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد و احتمال داره برای کاهش فشار اقتصادی به همشهریان عزیزمون در شرایط بد اقتصادی فعلی اقدام به پیش فروش کنیم که این قضیه هم در آینده اطلاع رسانی خواهد شد..ناتک بهترین شرکت ساختمانی اصفهان و تهران

دوستتون داریم و برای همگی آرزوی سلامتی میکنیم

#تخریب_بازسازی #ساختمان_سازی #طراحی_داخلی #نظارت #ساختمان_مدرن #ساختمانسازی #ساختمانی #تخریب #تخریب_ساختمان #لوکس #ساختمان #ساختمان_لوكس #اجرای_نما #اجرای #اجرایی #ساختمان_لوکس #طراحی_دکوراسیون #لوکسترین #اجرای_ساختمان #ساختمان_لاکچری #ساختمان_هوشمند #طراحی_معماری #ساختماني #طراحی_نما #نظارت_ساختمان #لوکسوری #نظارت_اجرا #طراحیداخلی #طراحی #اجرا

دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل قدیمی ساز

دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل قدیمی ساز

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 ارديبهشت 1399
بازدید: 847

دراین قسمت یکی دیگر از پروژه های گروه ساختمانی ناتک را درحال اجرا مشاهده می کنید. متاسفانه بعلت مشکل برای تقویت از طبقه پایین ، حذف ستون وسط امکان پذیر نشد! یک دیوار باربر حذف شد ولی برای حذف ستون نیاز به تقویت طبقه پایین بود که باوجود خالی بودن ملک مالک اجازه ندادند. براي انجام دادن طراحي داخلي فضاهاي مسكوني، اطلاع از فرايند طراحي، به طراح بسيار كمک خواهد كرد.
اين آگاهي باعث ميشود كه او به مسير پيش روي خود از ابتدا تا انتها مسلط شود و به شيوة بهتر و در زمان كمتري آن را بهصورت مطلوب دنبال نمايد. در فرايند طراحي داخلي مسكوني ميتوان سه فعاليت اصلي و مهم شناخت، برنامهريزي، و طراحي را در نظر گرفت. در راستاي اجرای اين سه فعاليت، اصولي مورد توجه است كه در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل قدیمی ساز
مدیر پروژه آقای مهندس فاطمی
مدیر اجرایی آقای مهندس چیت ساز
ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی
طراحی خانم مهندس زمانی

طراحی داخلی اصفهان دکوراسیون

طراحی داخلی اصفهان دکوراسیون سوپرمارکت مالی!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 03 ارديبهشت 1399
بازدید: 425

دراین قسمت یکی دیگراز نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. این نمونه کار متعلق به سوپر مارکت مالی شرکت آسان سرمایه ایرانیان بوده و واقع در مجتمع متروپل اصفهان میباشد. طراحی این مجموعه در یک هفته و اجرای آن کمتر از یک ماه زمان برده است. تاریخ شروع بیستم اسفندماه نود و هشت و تاریخ اتمام آن پانزدهم فروردین ماه نودونه می باشد 20/12/98 الی 15/1/99 . مدیر اجرایی این پروژه آقای مهندس چیت ساز و ناظر ارشد آقای مهندس فاطمی و سرپرست تیمهای اجرایی آقای مهندس سرکهکی بوده اند. به تصاویر این مجموعه در ادامه مطلب توجه فرمایید.طراحی داخلی اصفهان دکوراسیون سوپرمارکت مالی.

Natec WhatsApp