طراحی و اجرای ویلا

طراحی و اجرای انواع ویلا ، استخر ، آلاچیق ، گودال آتش ، بام سبز (روف گاردن)

کاخ ویلا دوبلکس سبک کلاسیک لوکس

کاخ ویلا دوبلکس سبک کلاسیک لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 فروردين 1399
بازدید: 36

دراین قسمت نمونه دیگری از طراحی داخلی کاخ ویلا دوبلکس به سبک کلاسیک را مشاهده می کنید. این نمونه طراحی مملو از جزئیات است و حالت اشرافی و سلطنتی دارد.

 طراحی کاخ ویلا فوق لاکچری

نمونه طراحی کاخ ویلا فوق لاکچری با سقف بلند

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 فروردين 1399
بازدید: 136

در استقبال شما عزیزان از نمونه های سبک کلاسیک ،نمونه ای از کاخ ویلا برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم که در آن ویلایی با سقف بلند و با تم رنگی طلایی و فیروزه ای مشاهده می کنید. این نمونه در نوع خود بسیار کم یاب و خاص می باشد.

طراحی ویلا قصر کلاسیک لاکچری

طراحی قصر ویلا فوق لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 فروردين 1399
بازدید: 110

در این قسمت نمونه دیگری از سبک کلاسیک را مشاهده می کنید. دراین کار یک ویلای فوق لوکس طراحی شده به سبک کلاسیک وجود دارد ، این ویلای لاکچری با تم رنگی طلایی آبی تزئین شده است.طراحی ویلا قصر کلاسیک لاکچری لوکس

دکور آپارتمان با رنگ های نرم و جزئیات ظریف

دکور آپارتمان با رنگ های نرم و جزئیات ظریف

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 دی 1398
بازدید: 417

یک ویلای تفریحی دنج که برای یک خانواده چهار نفره ساخته شده است ، این خانه 1800 متر مربع از لحاظ ساختاری جسورانه ، زیبا و بسیار ساده است. رنگهای نرم و جزئیات ریز و درشت به ایجاد بهشتی لطیف کمک می کند.برای بیرون کشیدن حس آرامش ، همه چیز به صورت خطی و کمینه نگه داشته شده است ، و به فضای مجلل اجازه می دهد علیرغم اندازه فشرده ، بازتر به نظر برسد. برای لذت مشتری ، رنگهای چوبی در خانه کاملاً محوری بودند. ظاهری ساده و متناسب با سبک مدرن برای ساکنان آن طراحی شده است.

طراحی و اجرای منزل ویلایی با طراحی متفاوت

طراحی و اجرای منزل ویلایی با طراحی متفاوت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 دی 1398
بازدید: 509

یک خانه رویایی به طور کلی تمام اعضای خانواده را در حال لذت بردن ، استراحت و گذراندن وقت در کنار هم در یک محیط زیبا تصویر می کند. این محل اقامت با الهام از چنین اشتقاق با فضای داخلی مجلل و سبک زندگی جدیدی تعریف شده بود. خانه ییلاقی در نزدیکی آژمر ، راجستان واقع شده است و برای ظرافت ویترینی باشکوه است.

طراحی زیبا با رنگ گرم چوب چوبکاری زیبا

یک طراحی زیبا با رنگ گرم چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 آذر 1398
بازدید: 434

استودیوی طراحی Wadhwana در سال 2019 توسط Bhavin Wadhwana تاسیس شد. یک فلسفه مردم محور در قلب فرآیند طراحی قرار دارد و این استودیو معتقد است ساختمان های بهتر باعث ایجاد دنیای بهتری می شوند. یک ساختمان موفق ساختمانی است که زندگی روزمره را برای افرادی که در اطراف آن زندگی می کنند بهبود می بخشد. استودیوی طراحی وادوانا با موفقیت 2 پروژه را در بمبئی انجام داده و به اتمام رسانده است.

ما به عنوان معمار ، از ابتدا تا پایان درگیر پروژه ها هستیم. ما معمولاً در مرحله ساخت خدمات و خدمات مشاوره كامل معماري را ارائه مي دهيم. مهارت های طراحی ما فراتر از خدمات معماری است. کار ما همچنین شامل خدمات طراحی داخلی است.

روش استودیوی طراحی Wadhwana با عشق به جزئیات دقیق می شود. این یک بازی بین سادگی اصل و پیچیدگی جزئیات است. طراحی یک انتخاب سبکی دلخواه نیست ، بلکه همیشه توسط پارامترهای خاص در سایت اطلاع رسانی می شود. تأکید بر "طراحی برای ساختن" است تا از ابتدا اطمینان حاصل شود که همه جزئیات کار می کنند. این رویکرد بدان معنی است که مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که وقتی نمایش هایی ارائه می شود ، ساختمان نهایی را دقیقاً تا ظریف تر به نمایش می گذارند.

طراحی ویلای بسیار زیبا مدرن و سنتی

طراحی ویلای بسیار زیبا مدرن و سنتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 آبان 1398
بازدید: 1069

این قطعه ملک برای یک زوج سالخورده طراحی شده است که بیشتر زندگی خود را در آفریقا گذرانده اند و می خواستند پناهگاهی را برای خود در نزدیکی زادگاهشان ایجاد کنند. آنها می خواستند خانه خود با بخشی از فرهنگ غنی سرزمین مصر مرتبط نمایند.

طراحی و اجرای ویلا دوبلکس

طراحی و اجرای ویلا دوبلکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 09 آبان 1398
بازدید: 596

این اقامتگاه در دهلی ساخته شده است و بیش از 1600 متر مربع مساحت دارد. برای آقای Dinesh Gupta که صاحب تجارت سنگ مرمر و گرانیت ایتالیایی است طراحی شده.

خانه به یک لابی عظیم باز می شود که طول آن بیش از 30 فوت است که مشرف به یک فضای اتاق طراحی رسمی است که از طریق پارتیشن چوبی نیمه شفاف تفکیک شده است ، بر خلاف انتهای دیگر یک آشپزخانه مجاور به فضای ناهار خوری لابی وجود دارد. منطقه لابی همچنین به پله دوبلکس منتهی می شود. بنابراین اگر یک نفر در حال تنفس فضای لابی است ، می تواند کل مسکونی و همچنین فضاها را تجسم کند. بالا رفتن از پله های دوبلکس به طبقه دیگر دارای یک چراغ قوه قابل پیمایش است که احساس سه گانه را به کاربر می دهد. نور طبیعی روز که از جلو ، عقب و چراغ قوه نفوذ می کند ، بیشتر لابی را در طول روز روشن می کند.

طراحی ویلا مدرن با المانهای سنتی

طراحی ویلا مدرن با المانهای سنتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 آبان 1398
بازدید: 681

در پروژه ای تصمیم گرفتیم كه خانه ای را برای خانواده شش نفره طراحی كنیم. سبک کار را فروتن و خاضعانه، بدون زمان، صلح آمیز و زیبا ، تازه و پر جنب و جوش در نظر گرفتیم. سلیقه هر فرد متفاوت بود و از این رو برای اتاق ها مجبور شدیم داستان های مختلفی را برای گفتن نشان دهیم در حالیکه کل کار می بایست انسجام کامل داشته باشد.

معماری بی نظیر برگرفته از طبیعت
تاریخ ایجاد در 24 شهریور 1398
بازدید: 1261

 این خانه مدرن واقع در مرکز شهر هیروشیما ، ژاپن دارای یک باغ است و نمای شیشه ای نوری در خیابان خیابان جلوی منزل قرار گرفته است تا افراد منزل به این وسیله از حریم شخصی و آرامش در این محیط به لذت ببرند. معمار این خانه هیروشی ناکامورا است و در اینباره می گوید : این باغ از همه اتاقها قابل مشاهده است ، و مناظر بی صدای خودروهای عبوری و ترامواها غنای زندگی را در خانه به نمایش می گذارند. نور خورشید از شرق ، با شکستن از طریق شیشه ، الگوهای نور زیبایی را ایجاد می کند. باران زده شده به نورگیرها، الگوهای آب را در کف ورودی نشان می دهد. نور تصفیه شده از میان درختان باغ در کف اتاق نشیمن می چرخد و پرده ای فوق العاده سبک از رقص های فلزی پوشیده از شاخ و برگ درختان در باد سیستم تهویه ایجاد می کند. اگرچه در شهر واقع شده است ، خانه با گذشت روز به ساکنان این امکان را می دهد که از تغییر نور و حال و هوای شهر لذت ببرند و با آگاهی از فصول سال متغیر زندگی کنند.

Natec WhatsApp