طراحی و اجرای ویلا

طراحی و اجرای انواع ویلا ، استخر ، آلاچیق ، گودال آتش ، بام سبز (روف گاردن)

طراحی ویلا ساده لوکس و جذاب بهمراه نقشه

طراحی ویلا ساده لوکس و جذاب بهمراه نقشه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 خرداد 1399
بازدید: 132

چگونه یک ویلا را برای استفاده شخصی طراحی می کنیم و مراحل اولیه طراحی ویلا چیست؟

بیایید با مراحل اولیه طراحی ویلا آشنا شویم:

اول: فضای مناسب و مکان مناسب را برای طراحی ویلا مورد نظر خود انتخاب کنید و این مرحله یکی از مهمترین اقدامات در نظر گرفته شده است.
قطعه زمین در چندین پایه به شرح زیر انتخاب می شود:
- هنگام انتخاب زمین باید طبق بودجه خودتان انتخاب کنید.
- پر جنب و جوش ترین و فعال ترین مناطق را تعیین کرده و از مکان های قدیمی و منزوی جهان دور شوید.
- هنگام انتخاب یک قطعه زمین ، به عنوان مالک ویلا برای شما ترجیح داده می شود که مکان آن در خیابان اصلی باشد و عرض خیابان حداقل 16 متر باشد. از زمین هایی که در دامنه ها قرار دارند یا حاوی آب های زیرزمینی هستند ، خودداری کنید.
- مکانی را در نزدیکی خدمات عمومی مانند مساجد ، بیمارستان ها و مدارس انتخاب کنید.
- هنگام انتخاب یک قطعه زمین ، با یک متخصص سایت مشورت کنید و این طرح باید به شکلی مانند سطح یک چهارم یا مستطیل باشد.
- پس از اتمام مراحل انتخاب ، می توانید در مورد آنچه انتخاب شده است با دفاتر املاک و مستغلات مشورت کنید.

دوم: مالک پس از خرید باید مرزها ، خیابانها ، فضاهای خود و هر آنچه را که مخصوص طرح زمین و مجوزهای ساختمان است مشخص کند.

سوم: مراجعه به دفاتر مهندسی املاک و مستغلات:
به منظور انجام مراحل طراحی و برنامه های مهندسی و تعیین کلیه مواردی که مربوط به ساخت مشخصات فنی است و طبق مراحل مصوب ، مراحل که باید پیگیری شود تعیین می شود.
نقش مهندس برنامه ریزی با فرآیند برنامه ریزی نقشه شروع می شود ، زیرا او موارد زیر را انجام می دهد:
تقسیم قطعه زمین به بخشهای خارجی و داخلی و این بخشها با توجه به نیاز پروژه مورد نیاز مهندس تعیین می شود.
- بخش خارجی ویلا: مهندس با دادن یک گوشه به استخر ویلا ، با توجه به اینکه فضایی برای همه چیز لازم استخر از یک اتاق برای تعویض لباس و یک توالت کوچک تقسیم می شود ، فضایی را برای آن تعریف می کند. کودکان و بهزیستی آنها ، با در نظر گرفتن محیط اطراف بخش خارجی با فضاهای سبز که منظره زیبایی به ویلا شما می بخشد و باید یک قسمت از خودرو را بسازند.
- بخش داخلی ویلا: برای شروع از نمای آن باید محل داخلی مراقبت شود ، جایی که با جهت باد مشخص می شود و همچنین تعیین اتاق های ویلا از داخل و آشپزخانه با جهت باد هنگام طراحی ، ساختمان اصلی ویلا باید بر اساس اصل طراحی آنالوگ طراحی شود ، جایی که اتکا به یک محور اصلی که ویلا را به بخش های مساوی تقسیم می کند ، قرار گرفته است.
- تعداد اتاق های ویلا و کفهایی که در آن قرار گرفته است با توجه به نوع شخصی که ویلا را در اختیار دارد و تعداد افرادی که با آنها زندگی می کنند تعیین می شود ، جایی که هنگام تعیین محل اتاق های موجود در طرح ، هر یک از افراد و نیازهای وی را باید در اتاق خودش در نظر گرفت و در صورت وجود اتاق های خاص برای خادمان ، و مجموعه برای مهمانان ترجیح داد و ترجیح داد. در بخش جداگانه ای از ویلا واقع شده است تا به حریم شخصی بیشتری ببخشد.
بهتر است هنگام طراحی ویلای خود ، از نظر طراحی مکان برای اتاق های کودکان در مورد آینده فکر کنید.

چهارم: این دفتر پس از طراحی ویلا در نقشه های اجرایی مهندسی توسط دفاتر مهندسی ، مجوزهای ویژه را دنبال می کند:
ویژه ساخت و ساز و مشخص کردن الزامات رسمی برای اجرای ویلا در زمین.

پنجم: پیمانکاری با یک مسئول پیمانکاری:
در جایی که آنها نقشه های مهندسی را که در سطح زمین برنامه ریزی شده اند ، پیاده سازی کنند و بهتر است طرح ها را به بیش از یک شرکت پیمانکاری ارسال کنید و کمترین و مناسب ترین را در قیمت انتخاب کنید.

ششم: آخرین مرحله روند اجرای کار توسط پیمانکاران است.

طراحی نظارت اجرای ویلا
تاریخ ایجاد در 03 خرداد 1399
بازدید: 277

این توضیحات توسط معماران ارائه شده است: هنگامی که شما یک ساختمان نیمه کاره را بدست می گیرید که نیاز به تجدید نظر اساسی در همه چیز آن وجود دارد ، پس باید یک استراتژی برای یکپارچه کردن همه شرایط انجام شود ، مشکل بعد از آن بوجود می آید ، انتظارات جدید مشتری ، اول اینکه انتظار دارد همه اصول زیبایی شناسی در آن رعایت شود!

این پروژه که با ستون های بتونی در یک طبقه احداث شده است با دغدغه مشتری از نظر نمای ساختمان و فنگشویی آغاز می شود. اولین چیز که نخست در ساختن و برنامه ریزی آن برای برآورده کردن نیاز کارفرما مورد توجه قرارگرفت بحث فنگشوی است. سپس می بایست اطلاعات بیشتری راجع به آنچه مشتری در وهله اول انتظار داشت که طرح آنرا برآورده کند ، جمع آوری کنیم. و پس از آن معمار در واقع می تواند شروع به تنظیم کند. به تصاویر این طراحی معماری زیبا توجه کنید.

نمونه طراحی ویلا لاکچری در انگلیس

نمونه طراحی ویلا لاکچری در انگلیس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 فروردين 1399
بازدید: 312

دراین قسمت یک ویلای لاکچری دیگر با سبک کلاسیک تلفیقی ویکتوریایی در انگلستان را مشاهده می کنید که در زمینی به مساحت 3000 مترمربع طراحی شده است.نمونه طراحی ویلا لاکچری در انگلیس

طراحی و اجرای ویلا به سبک کلاسیک لوکس

طراحی و اجرای ویلا به سبک کلاسیک لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 فروردين 1399
بازدید: 584

دراین قسمت در ادامه سری کارهای کلاسیک آنتونوویچ نمونه کار طراحی یک قصر ویلا به سبک کلاسیک را برای شما عزیزان انتخابکرده ایم که در نوع خود بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است. طراحی و اجرای این ویلا به سبک کلاسیک لوکس در زمینی به مساحت 10000 مترمربع و در دوبی پیاده سازی شده است.

کاخ ویلا دوبلکس سبک کلاسیک لوکس

کاخ ویلا دوبلکس سبک کلاسیک لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 فروردين 1399
بازدید: 459

دراین قسمت نمونه دیگری از طراحی داخلی کاخ ویلا دوبلکس به سبک کلاسیک را مشاهده می کنید. این نمونه طراحی مملو از جزئیات است و حالت اشرافی و سلطنتی دارد.

 طراحی کاخ ویلا فوق لاکچری

نمونه طراحی کاخ ویلا فوق لاکچری با سقف بلند

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 فروردين 1399
بازدید: 356

در استقبال شما عزیزان از نمونه های سبک کلاسیک ،نمونه ای از کاخ ویلا برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم که در آن ویلایی با سقف بلند و با تم رنگی طلایی و فیروزه ای مشاهده می کنید. این نمونه در نوع خود بسیار کم یاب و خاص می باشد.

طراحی ویلا قصر کلاسیک لاکچری

طراحی قصر ویلا فوق لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 فروردين 1399
بازدید: 239

در این قسمت نمونه دیگری از سبک کلاسیک را مشاهده می کنید. دراین کار یک ویلای فوق لوکس طراحی شده به سبک کلاسیک وجود دارد ، این ویلای لاکچری با تم رنگی طلایی آبی تزئین شده است.طراحی ویلا قصر کلاسیک لاکچری لوکس

دکور آپارتمان با رنگ های نرم و جزئیات ظریف

دکور آپارتمان با رنگ های نرم و جزئیات ظریف

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 دی 1398
بازدید: 487

یک ویلای تفریحی دنج که برای یک خانواده چهار نفره ساخته شده است ، این خانه 1800 متر مربع از لحاظ ساختاری جسورانه ، زیبا و بسیار ساده است. رنگهای نرم و جزئیات ریز و درشت به ایجاد بهشتی لطیف کمک می کند.برای بیرون کشیدن حس آرامش ، همه چیز به صورت خطی و کمینه نگه داشته شده است ، و به فضای مجلل اجازه می دهد علیرغم اندازه فشرده ، بازتر به نظر برسد. برای لذت مشتری ، رنگهای چوبی در خانه کاملاً محوری بودند. ظاهری ساده و متناسب با سبک مدرن برای ساکنان آن طراحی شده است.

طراحی و اجرای منزل ویلایی با طراحی متفاوت

طراحی و اجرای منزل ویلایی با طراحی متفاوت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 دی 1398
بازدید: 624

یک خانه رویایی به طور کلی تمام اعضای خانواده را در حال لذت بردن ، استراحت و گذراندن وقت در کنار هم در یک محیط زیبا تصویر می کند. این محل اقامت با الهام از چنین اشتقاق با فضای داخلی مجلل و سبک زندگی جدیدی تعریف شده بود. خانه ییلاقی در نزدیکی آژمر ، راجستان واقع شده است و برای ظرافت ویترینی باشکوه است.

طراحی زیبا با رنگ گرم چوب چوبکاری زیبا

یک طراحی زیبا با رنگ گرم چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 آذر 1398
بازدید: 523

استودیوی طراحی Wadhwana در سال 2019 توسط Bhavin Wadhwana تاسیس شد. یک فلسفه مردم محور در قلب فرآیند طراحی قرار دارد و این استودیو معتقد است ساختمان های بهتر باعث ایجاد دنیای بهتری می شوند. یک ساختمان موفق ساختمانی است که زندگی روزمره را برای افرادی که در اطراف آن زندگی می کنند بهبود می بخشد. استودیوی طراحی وادوانا با موفقیت 2 پروژه را در بمبئی انجام داده و به اتمام رسانده است.

ما به عنوان معمار ، از ابتدا تا پایان درگیر پروژه ها هستیم. ما معمولاً در مرحله ساخت خدمات و خدمات مشاوره كامل معماري را ارائه مي دهيم. مهارت های طراحی ما فراتر از خدمات معماری است. کار ما همچنین شامل خدمات طراحی داخلی است.

روش استودیوی طراحی Wadhwana با عشق به جزئیات دقیق می شود. این یک بازی بین سادگی اصل و پیچیدگی جزئیات است. طراحی یک انتخاب سبکی دلخواه نیست ، بلکه همیشه توسط پارامترهای خاص در سایت اطلاع رسانی می شود. تأکید بر "طراحی برای ساختن" است تا از ابتدا اطمینان حاصل شود که همه جزئیات کار می کنند. این رویکرد بدان معنی است که مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که وقتی نمایش هایی ارائه می شود ، ساختمان نهایی را دقیقاً تا ظریف تر به نمایش می گذارند.

Natec WhatsApp