مدرن برای کمد و کابینت

طرح های بی نظیر مدرن برای کمد و کابینت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 آذر 1399
بازدید: 26

دراین قسمت نمونه های جذاب و کم نظیری از طرح کمد و کابینت برای آشپزخانه و اتاق مشاهده می کنید. به هنگام تفکر در مورد پروژه و طراحی آن، ایده های مختلفی به نظر می رسد. کار بر روی هر یک از ایده ها، به طرح و گزینه ی مستقل و کاملی منجر میشود هر یک از گزینه ها از دیدگاه ځاصی، پروژه را مورد توجه قرار میدهد و راه حل های احتمالی مربوط به پروژه را نمایان می سازند همچنین، هر یک از ایده ها، ویژگی ها، محسنات و ارزشهای مخصوص به خود را دارند یکی از نکات بسیار مهم که در طراحی و ارش یابی گزینه های پروژه مطرح است، کیفیت فضاهای هر یک از گزینه ها است.
جهت تداوم فرآیند طراحی و ارتقای کیفیت گزینه ها، طرح در این فصل با مفهوم فضاو عناصری مانند خطوط، سطوح احجام و اشکال که در شکل دهی به فضای معماری مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا می شویم و اثرات و ویژگی هایی مانند بافت، رنگ و نور بر فضای معماری را بررسی می کنیم و نحوه ی طراحی کف، دیوارها، سقف، پنجره ها و روشهای دسترسی و حرکت در فضای معماری را تجریه و تحلیل کرده و با نحوهی استفاده از آنها در طراحی فضای زیبا و راحت آشنا خواهیم شد امید است مطالعه ی دقیق این فصل و انجام پروژه ها شما را در تولید گزینه های معماری و طراحی معماری بهتر یاری رساند

 آشپزخانه جذاب با کف چوبی

10 آشپزخانه جذاب با کف چوبی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 03 آذر 1399
بازدید: 95

مواد مختلفی وجود دارد که می توانید برای کف آشپزخانه خود استفاده کنید - از چوب های تیره خام و براق گرفته تا نمونه های رنگ شده. و گرچه می توانید برای همه آنها مورد محکمی بسازید: مشمع کف اتاق ، کاشی کاری تا آجر روستایی و سایر گزینه های مقرون به صرفه. دوست نداشتن کف چوبی در آشپزخانه سخت است. برای الهام بخشیدن به بازسازی خانه یا تغییر شکل آشپزخانه ، چند آشپزخانه زیبا با کف چوب سخت را گرد آورده ایم.

طرح از دکوراسیون آشپزخانه منتخب

12 طرح از دکوراسیون آشپزخانه منتخب سال 2020

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 آذر 1399
بازدید: 429

چند دهه قبل ، آشپزخانه در پشت خانه پنهان شده بود. جایی بود که غذا درست می شد و ظروف کثیف شسته می شد. هرچه به سمت سال 2020 حرکت کردیم آشپزخانه نقش بسیار متفاوتی پیدا کرد. امروزه آشپزخانه نقطه کانونی خانه است ، مکانی که در ابتدای روز یا بعد از طی یک روز طولانی همه را دور هم جمع می کند. در عوض ،امروزه آشپزخانه با تمام زیبایی و گرمای خود در مرکز خانه قرار می گیرد. در طول دهه ها آشپزخانه ها بسیار تغییر کرده اند و برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه شما بسیار مهم است. پیشرفت فناوری و تغییر پویایی اجتماعی کمک زیادی به ظهور آشپزخانه مدرن کرده است. امروزه تمرکز خیلی بیشتری روی خانه های مفهومی که در اطراف آشپزخانه طراحی شده می شود. مانند هر روند طراحی مدرن ، سبک های تمیز و ساده مورد پسند صاحبان خانه ها قرار گرفته اند که نور طبیعی به جنبه ای اساسی در ظاهر و عملکرد کلی فضای آشپزخانه تبدیل می شود.
با مشاوره از متخصصان طراحی ، در اینجا 12 روند برتر در طراحی آشپزخانه که انتظار داریم در سال 2020 بیشتر ببینیم وجود دارد.

طرح مدرن برای کابینت آشپزخانه

یک طرح مدرن برای کابینت آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 آبان 1399
بازدید: 107

وقتی روند طراحی آشپزخانه را شروع کردیم ، مسیری را که می خواستیم انتخاب کنیم کاملاً نمی دانستیم. ساعتها و ساعتها به دنبال عکسهای الهام بخش در Pinterest و Instagram بودیم به امید اینکه بتوانیم طراحی خلاقانه خودم را برای آشپزخانه رویایی استارت بزنیم. من در طی این کار چیزهای زیادی آموختم و امیدوارم که اگر در حال ساخت یا نوسازی آشپزخانه خود هستید ، این پرسش و پاسخ آشپزخانه به شما کمک می کند و به شما الهام می بخشد. من به رایج ترین سوالاتی که دریافت می کنم ، می پردازم.

استاندارهای طراحی آشپزخانه

استانداردهای طراحی آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 آبان 1399
بازدید: 957

آشپزخانه، یکی از مهم ترین عناصر عملکردی خانه است مشخصات، لوازم، کارکرد و تأسیسات آشپرخانه از مطبخ سنتی تا آشپرخانه ی جدید، تغییرات زیادی داشته است و با توجه به تنوع فعاليّتها، وجود انواع لوازم و تجهیزات مدرن، ضرورت استفاده از سیستم های تأسیساتی برای آب رسانی، دفع فاصلاب، روشنایی، تهویه و... لزوم توجه به بهداشت و نظافت در آن، طراحی این فضا را حساس تر و مشکل تر می نماید - دسترس آشپزخانه: آشپرخانه باید به فضای ورودی و پارکینگ دسترسی راحتی داشته و با بالكن، یا پاسیو مرتبط باشد. دسترسی آشپزخانه به اتاق نشیمن، فضای صبحانه خوری باید راحت باشد. در صورت وجود فضای پذیرایی مستقل،خدمات رسانی به فضای پذیرایی، نیز نباید مشکل باشد فضای آشپرخانه باید امکان استفاده ار نور و تهویه ی طبیعی را داشته باشد از آشپرخانه برای نگهداری و آماده سازی مواد غذایی و پختن غدا استفاده می کنیم. برای انجام این کارها، هر آشپرخانه نیاز به سه عنصر اصلی دارد. یخچال برای نگهداری مواد غذایی، سینک ظرفشویی برای آماده کردن و شستشوی مواد غذایی و ظروف و اجاق گار برای پختن غدا علاوه بر عناصر فوق آشپزخانه شامل مقداری کابیب دیواری پایین و بالاست که سایر مکاناب لازم را در اختیار افراد خانواده قرار می دهد گاه، لوازم و تسهیلات دیگری مانند فریزر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی، دستگاه آبگرمکن نیز در داخل یا مجاورت آشپرخانه قرار می گیرند

تجهیزات و امکانات کابینت آشپزخانه

تجهیزات و امکانات کابینت آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 آبان 1399
بازدید: 272

یک آشپزخانه کوچک به این معنی است که شما ممکن است جایی برای آن غرفه غذاخوری یا جزیره آشپزخانه نداشته باشید ، اما با برنامه ریزی و سازماندهی هوشمندانه ، می توانید یک طرح کاملاً شکل گرفته و کاربردی ، شیک ایجاد کنید و تمام آنچه را که لازم دارید انجام دهد. این هک های کم مصرف را امتحان کنید تا از هر اینچ بیشترین بهره را ببرید ...تجهیزات و امکانات کابینت آشپزخانه اکسسوری

آشپزخانه با کابینت تمام چوب

30 طرح از آشپزخانه با کابینت تمام چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 آبان 1399
بازدید: 328

آشپزخانه یکی از نقاط کانونی هر اقامتگاه است. اینجا جایی است که اعضای خانواده معمولاً دور هم جمع می شوند. بنابراین طراحی آن می تواند تأثیر زیادی در فضای داخلی خانه شما داشته باشد. هم در معماری سنتی و هم در خانه معاصر ، طراحی آشپزخانه چوبی اغلب برای جلوه ای منسجم در این قسمت از خانه انتخاب شده است. بنابراین در اینجا 30 ایده مدرن طراحی کابینت آشپزخانه را به نمایش گذاشته ایم.

طرح مدرن برای آشپزخانه

20 طرح مدرن برای آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 آبان 1399
بازدید: 604

هیچ کس یک آشپزخانه خسته کننده و منسوخ شده نمی خواهد. و مطمئناً کابینت های آشپزخانه فراموش نشدنی و فرسوده نیست. آیا از کابینت آشپزخانه خود متنفر هستید؟ نگران نباش زمان اصلاح مناسب کابینت است. به جای اینکه کالاهای قدیمی را از بین ببرید و کالاهای جدید بخرید ، به روزرسانی مواردی که دارید بهتر و ارزان تر است. خوشبختانه ، اگر می دانید چگونه کابینت آشپزخانه را به روز کنید ، می توانید به راحتی و با کسری از هزینه یک بازسازی اساسی ، کل آشپزخانه را تغییر دهید. بدانید که چگونه کابینت آشپزخانه خود را جذاب ، مد روز ، کاربردی و قابل توجه کنید. و اگر این کار را نکنید ، ما برای کمک به شما هستیم.
در این مقاله روش های جالبی به شما ارائه می شود که می توانید کابینت آشپزخانه را به روز کنید تا تفاوت زیادی ایجاد کند و لحن مناسبی برای کل خانه ایجاد کند. خواه تزئینات و قالب های تاج را اضافه کنید و یا رنگ جدیدی روی کابینت خود اضافه کنید - می توانید با بودجه برنامه ریزی شده آشپزخانه خود را بازسازی کنید. ما مطمئن هستیم که آشپزخانه شما به محبوب ترین مکان اجتماع برای کل خانواده شما تبدیل خواهد شد. بنابراین ، بیایید بهبود خانه را شروع کنیم.

طراحی آشپزخانه به رنگ سفید از برادران اسکات

طراحی آشپزخانه به رنگ سفید از برادران اسکات

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 آبان 1399
بازدید: 566

در این قسمت تعدادی نمونه کار طراحی آشپزخانه به رنگ سفید از برادران اسکات برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم. هر دو برادر آژانس املاک و مستغلات دارای مجوز دارند (اندرو یک نماینده مجاز با Keller Williams Elite در بریتیش کلمبیا است). جاناتان همچنین یک پیمانکار مجاز است.با این حال ، قبل از شروع به کار به عنوان یک حرفه ای در شغل املاک و مستغلات ، برادران اسکات حرفه ی بازیگری را امتحان کردند ، از جمله نقش های جزئی در فیلمهای Breaker High ، Smallville و X-Files.
اندرو آرزو داشت که بازیگر شود ، در حالی که جاناتان به دنبال حرفه ای دیگر بود ،اما آنها برای تأمین هزینه های مالی خود به عنوان سرگرمی در زمینه های املاک و مستغلات و طراحی شروع به کار کردند. در سال 1996 ، آنها اولین خانه خود را به عنوان دانشجویان دانشگاه 18 ساله خریداری کردند و پس از بازسازی ، یک سال بعد آن را با سود 50 هزار دلار فروختند. و شروع کار آنها از اینجا بود...

کابینت های آشپزخانه به سبک قرون وسطی

کابینت های آشپزخانه به سبک قرون وسطی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 مهر 1399
بازدید: 289

طراحی های مدرن قرون وسطایی به طراحان داخلی و سازندگان مبلمان این امکان را می داد تا در استفاده از مواد و رنگ خلاق باشند. طراحی های آنها در آن زمان آینده نگرانه تلقی می شد و ممکن است به شدت تحت تأثیر رمان ها و فیلم های علمی تخیلی باشد ، که در اواسط دهه 1900 بسیار محبوب بودند. در اینجا برخی از ایده های آشپزخانه در قرون وسطایی وجود دارد که می توانید در خانه خود استفاده کنید.
طرح های قرون وسطی
طراحی های داخلی قرون وسطایی حدوداً اواخر دهه 1930 تا اواسط دهه 1960 رایج می شود. سبک طراحی دارای خطوط تمیز ، اشکال هندسی و مخلوطی از مواد آلی و مصنوعی است. از آنجا که مصنوعات بیشتری توسط شرکت های شیمیایی اختراع شد ، در قرون وسطایی بیستم به طور گسترده ای در مبلمان و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار گرفت.
مواد قرون وسطی
حتی اگر چوب هنوز یک ماده محبوب برای ساخت و ساز و مبلمان بود ، تولید مصنوعی مانند نایلون ، پلی پروپیلن و ورقه ورقه پلاستیک نحوه ساخت کار را تغییر داد. Formica که نام تجاری لمینت پلاستیکی است ، شروع به استفاده از آن برای ساخت پیشخوان و رومیزی کرد. سرویس های ناهار خوری کروم با میزهای رومیزی و صندلی های روکش دار وینیل نمونه ای از طرح های قرون وسطایی هستند.امروزه برخی از افراد از لمینت در آشپزخانه های خود استفاده می کنند ، اما این محبوبیت چندانی ندارد. در یک نظرسنجی اخیر آشپزخانه ، فقط 15 ، 919 آشپزخانه 616 ، 632 دارای ورقه ورقه در آنها بودند. این عدم استفاده منعکس کننده استفاده از طرح های قرون وسطایی است زیرا تنها 0.77٪ از بیش از 1.78 میلیون آشپزخانه دارای این سبک طراحی هستند.مبلمان چوبی ارگانیک بازتاب دهنده قرون وسطایی است زیرا بیشتر وسایل از بلوط ، گردو ، چوب گل رز و ساج ساخته شده است. سبک آن بسیار متمایز است زیرا بسیاری از قطعات چوبی جعبه ای بودند.این شکل در مجاورت بسیاری از صندلی ها ، سایه های روشن و سایر لوازم جانبی قرار گرفت که دارای انحنا یا گرد بودند. صندلی ها اغلب از قاب های فلزی یا پلاستیکی خمیده ، نشیمن های بالشتکی و پایه های فلزی ساخته می شدند.
زنگ های زمین گرم
برای تقلید بیشتر از طرح های قرون وسطایی ، تنوع رنگی باید در آشپزخانه نقش اساسی داشته باشد. آشپزخانه های سفید و سیاه منعکس کننده آشپزخانه های قرون وسطایی هستند ، اما رنگ های مرکبات گرم مانند زرد گرم ، نارنجی ، سبز زیتونی و چارتروز در خانه های قرون وسطایی وجود دارد.
سبک مینیمالیستی
طرح های قرون وسطی نیز به دلیل ظاهر مینیمالیستی خود بسیار مشهور هستند. همه چیز همیشه تمیز ، شسته و رفته به نظر می رسد و آشغال بسیار کمی روی پیشخوان ها ، میزها و حداقل هنر یا تزیینات روی دیوارها وجود دارد.برخی از سرگرمی های تزئین به سبک قرون وسطایی یافتن قطعاتی به سبک قدیمی یا یکپارچه در فروشگاه های عتیقه فروشی یا دست دوم برای آشپزخانه شما است.

Natec WhatsApp