نظم دهی کشوها و کابینت های آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 14 اسفند 1398
بازدید: 190

دراین قسمت تعدادی ایده جذاب برای سازماندهی و نظم دادن به کشوها و کابینت ها در آشپزخانه مشاهده می کنید.معمولا یک منطقه اغلب نادیده گرفته شده در هر آشپزخانه کشوهای آشپزخانه است. معمولاً آنها با سینی های مخصوص و ظروف مخصوص قفسه پر شده اند یا به سادگی هیچ سازمانی ندارند.طراحی مدولار ترکیبی از سینی های قابل جدا شدن ، درج ها ، تقسیم کننده ها ، بلوک های چاقو ، کوزه های ادویه و رول های فویل است که می تواند به صورت جداگانه پیکربندی شود. یک تخته خردکن مخصوص چوب جامد نیز می تواند در اتصالات کشو ادغام شود.

آشپزخانه کابینت با چوب و هایگلاس سفید

آشپزخانه کابینت با چوب و هایگلاس سفید

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 اسفند 1398
بازدید: 243

آشپزخانه ها و اتاق های ناهار خوری اغلب در یک طرح طبقه باز با هم ترکیب می شوند ، دقیقاً مانند این مثال که در آن آشپزخانه ناهارخوری و پذیرایی متصل با یکدیگر می باشد.

آشپزخانه هایی با مناظر نفس گیر

آشپزخانه هایی با مناظر نفس گیر

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 اسفند 1398
بازدید: 897

ما تاکنون فضاهای داخلی از آشپزخانه های مختلف و همچنین کابینت های زیادی را به نمایش گذاشته ایم، اما امروز می خواهیم چیز دیگری را به شما نشان دهیم و آن آشپزخانه هایی با مناظر نفس گیر است.یک آشپزخانه معمولا دارای یک پنجره کوچک یا بزرگ است. بیشتر هدف این است که اجازه دهیم نور طبیعی داخل شود یا تهویه را به منطقه اضافه کند. برخی دیگر پنجره اضافه کردند تا بتوانند منظره خوبی از فضای زیبا در فضای باز داشته باشند. از این رو ، من کنجکاو شدم که صاحبان خانه می توانند از آشپزخانه هایشان چه چیزی را ببینند ، زیرا از معدن من ، ما فقط می توانیم خانه های افراد دیگر را از آنجا که در یک زیر مجموعه زندگی می کنیم ببینیم. فکر می کردم دیدن این گیاهان سبز یا یک باغ آرامش بخش از پنجره ما ، یا شاید حتی اقیانوس یا منظره شهری بسیار جالب خواهد بود. خوب ، منظره بسته به موقعیت خانه متفاوت است. ما در اینجا چند آشپزخانه با چشم اندازهای نفس گیر جمع کرده ایم. به پایین بروید و چشمان خود را به سمت ویندوز بکشید!

طراحی مدرن آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 20 بهمن 1398
بازدید: 617

یکی از سبک هایی که به طور یکسان برای طراحان داخلی و صاحبان خانه جذاب شده است ،سبک اواسط قرن مدرن به دلیل سبک ساده اما پیچیده بودن آن است که ترکیبی از عناصر گذشته و روند مدرن امروزی است. ویژگی مشترک فضای مدرن در اواسط قرن ، طرح باز آن ، درخشان بودن آن و استفاده از عناصر طبیعی برای مبلمان و لهجه است. این سبک همچنین به دلیل استفاده از مبلمان اثاثیه و همچنین تصاویر پس زمینه طرح دار معروف است.

امروز می خواهیم چند مدل مدرن آشپزخانه میان رده را به شما نشان دهیم که از نظر رنگ ، چیدمان و حتی استفاده از مواد متفاوت است. شما همچنین می توانید در هر فضا الگوهای هندسی و همچنین مبلمان زیبا را مشاهده کنید. بیشتر مناطق نیز از چوب خوبی برای سقف یا کابینت استفاده می کنند. بگذارید نگاهی به قسمت زیر بیندازیم.

رنگ طوسی و نوک مدادی برای کابینت آشپزخانه

رنگ طوسی و نوک مدادی برای کابینت آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 بهمن 1398
بازدید: 569

دراین قسمت نمونه هایی از ترکیب رنگ خاکستری طوسی و نوک مدادی برای کابینت های آشپزخانه مشاهده می کنید. استفاده از این رنگ ها برای کابینت هیچگاه قدیمی نمی شود و بسیار ویژگیهای مدرن به فضا خواهد بخشید.

ده آشپزخانه برتر سال 2020

ده آشپزخانه برتر سال 2020

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 30 دی 1398
بازدید: 928

آشپزخانه مهمترین و فعال ترین قسمت خانه است. به طور معمول زنان وقت بیشتری را در آشپزخانه می گذرانند تا غذای خوشمزه ای را برای اعضای خانواده تهیه کنند. از صبح تا عصر این منطقه شلوغ ترین منطقه است ، بنابراین اجازه دهید آشپزخانه خود را به گونه ای بی نظیر طراحی کنیم که به شما امکاناتی دهد و هر زمان که خانواده با هم غذا بخورید ، جذابیت و جذابیت خاصی به شما می دهد.

به نظر می رسد که بازسازی آشپزخانه سهولت و ارزش را به خانه می افزاید. امروز ما 10 مدل برتر آشپزخانه 2020را نمایش می دهیم که مطابق با طراحان داخلی در سطح کشور روند خاصی را نشان می دهد ، اینها بیشترین روند جستجو و مشترک آشپزخانه هستند و شامل موارد پیشرفته و پیشرفته نیز هستند. "10 آشپزخانه برتر 2017" را ببینید. از نگاهی به برخی از بهترین آشپزخانه های سال 2017 ، ممکن است بتوانید هنگام شروع فرآیند بازسازی ، الهام بخش شوید و این مورد را برای شما اعمال کنید. با این گفته ، اگر این چیزی است که شما هنوز هم در حال بررسی آن هستید ، همیشه می توانید با یک پیمانکار ترمیم کننده آشپزخانه در ارتباط باشید تا در مورد آن بیشتر بحث کنید ، زیرا این امر می تواند در تصمیم گیری راحت تر به شما کمک کند. افراد حرفه ای مانند اینها به هیچ دلیل وجود ندارند!

آشپزخانه به رنگ خاکستری و نوک مدادی

کابینت آشپزخانه به رنگ خاکستری و نوک مدادی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 دی 1398
بازدید: 455

دراین قسمت تعدادی کابینت آشپزخانه به رنگ خاکستری مشاهده می کنید، کابینت های آشپزخانه به رنگ خاکستری یکی از زیباترین رنگ بندی ها می باشد که کنتراست بسیار زیبایی به آشپزخانه می دهد.

طراحی آشپزخانه های 2020

نمونه هایی از طراحی آشپزخانه های 2020

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 دی 1398
بازدید: 740

به گالری عکس اصلی آشپزخانه 2020 ما که شامل ایده های طراحی آشپزخانه در همه نوع ارائه می شود خوش آمدید. این گالری با توجه به سبک ، اندازه و ویژگی های بسیاری فیلتر شده است. این راهنمای نهایی شما در مورد طراحی آشپزخانه است که در وب سایت ما بسیار محبوب است.از بازدید صفحه اصلی طراحی آشپزخانه ما ، جایی که می توانید هزاران ایده ایده آشپزخانه را جستجو کنید ، سپاسگزاریم. اینجاست که ما همه چیز را از آشپزخانه های لوکس گرفته تا آشپزخانه های مناسب با بودجه و همه چیز در بین ... در هر سبک قابل تصور (به عنوان مثال آشپزخانه های روستایی) ، اندازه (یعنی آشپزخانه های کوچک) و رنگ (یعنی آشپزخانه های سفید) ارائه می دهیم.

پیشنهاد می کنیم این صفحه را علامت گذاری کنید زیرا با افزودن عکس های جدید آشپزخانه ، این گالری به طور خودکار بروزرسانی می شود.

میزهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل

میزهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 آذر 1398
بازدید: 297

انواع مختلفی از کانترهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل برای انتخاب وجود دارد. علاوه بر این ، پیشخوان های فلز ضدزنگ دارای جوانب مثبت و منفی دیگری هستند که باید در زیر آنها را بررسی کنیم. نوعي كه در نهايت شما انتخاب مي كنيد ، براساس بودجه ، سبك ، سطح تجربه و چهارچوب زماني توسط يك پروژه مشخص انجام مي شود.
در مورد میزهای استیل ضدزنگ ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید لاف بزنید. بهترین مشخصه استیل ضدزنگ این است که تقریباً بسیار مقاوم و مقاومت در برابر هر چیزی (از این رو ضد زنگ) است.

این شامل اما محدود به: آب ، گرما ، لکه ها ، و غیره نیست. این محصولی است که اغلب به دلیل سطح غیر متخلخل آن در آشپزخانه های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و این بدان معنی است که هیچ چیز در واقع نمی تواند به آن نفوذ کند - این باعث می شود تمیز بودن از فاکتورهای شاخص آن باشد.

سنگ مرمر برای صفحه کابینت های آشپزخانه

سنگ مرمر برای صفحه کابینت های آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 آذر 1398
بازدید: 342

هیچ ماده ای برازنده تر و پرهیجان تر از سنگ مرمر وجود ندارد. با گذشت سالها از آن برای کاربردهای مختلف استفاده شده است و به دلیل شفافیت ، غنا و ماندگاری آن ، به عنوان ماده اصلی برای مجسمه ها در نظر گرفته می شود. همواره انتخابی عالی برای کفپوش و حمام و میزهای آشپزخانه در منازل بوده است و هیچ انکاری وجود ندارد که ظرافت مطلوب را به فضای داخلی ما اضافه کند. در زیر هزینه میزهای مرمر و برخی از محبوب ترین انواع مورد استفاده در پروژه های جدید ساخت و ساز خانه و بازسازی را پیدا خواهید کرد.

Natec WhatsApp