قوانین فنگ شوی برای ورودی منزل

قوانین فنگ شوی برای ورودی منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 آذر 1399
بازدید: 10

آیا نقشه پلان خانه یا دفتر شما نقشه پلان فنگ شویی خوبی است؟ چه چیزی باعث می شود که یک طرح پلان فنگ شویی خوب ایجاد شود و چگونه می توانید با آنچه که دارید بهترین نتیجه را بگیرید؟ آیا نقشه های خانه بهتر و بدتر وجود دارد؟
به نوعی ، به نظر می رسد که بسیاری از نقشه های خانه بدون توجه زیاد به شیوه زندگی مردم انجام می شود. نقشه های طبقه با اتاق خواب های به اندازه هیولا و کمد های کوچک ، تقریباً غیر موجود ، یا نقشه های پلان با درب سرویس بهداشتی که مستقیماً رو به ورودی آشپزخانه یا جزیره آشپزی است. یا ، در مورد یک نقشه طبقه خانه که درب آن به اتاق خواب اصلی نه تنها رو به جلوی بلکه با آن هم تراز شده باشد ، چطور؟
اگر در مرحله ساخت یا بازسازی یک خانه هستید ، این نکات مربوط به نقشه پلان خانه فنگ شویی باعث صرفه جویی در انرژی ، وقت و هزینه شما می شود. و اگر به دنبال اجاره یا خرید خانه جدید هستید ، می دانید که به دنبال چه چیزی بگردید و همچنین از چه چیزی باید اجتناب کنید!

طرح های متنوعی از سردر ورودی شهری

طرح های متنوعی از سردر ورودی شهری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 مهر 1399
بازدید: 635

دراین قسمت تعدادی سردر و ورودی شهری برای ایده پردازی بهتر شما عزیزان انتخاب کرده ایم . این نوع ورودی عموما برای مکان هایی نظیر مجتمع های ویلایی یا شهرک ، کارخانه های صنعتی و اماکن تفریحی و گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب حجم های هندسی داخل یکدیگر عموما روشی است که برای دستیابی به ایده های فرمی جذاب برای طراحی ورودی استفاده می شود. این نوع ورودی بیشتر برای ایجاد حس متفاوت از آن مکان بوده و هرچه با عظمت تر طراحی و اجرا شود برای افراد وارد شونده حس عظمت و بزرگی فضا را در ذهن متبادر می سازد.

دیوار جداکننده و فنس برای خانه

دیوار جداکننده و فنس و حصار برای خانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 مرداد 1399
بازدید: 1581

نرده ها می توانند جذابیت ساختمان را افزایش دهند یا خراب کنند. آنها دیگر فقط برای تعیین فضا و نشانه گذاری مرزها نیستند ،این دیوارهای جداکننده اکنون به عنوان حاشیه ای برای تزیین باغ شما ، طراحی منظره یا به عنوان کانون اصلی جلوی شما استفاده می شوند. انتخاب صحیح در میان صدها ایده و طرح حصار بسیار مهم است. بهترین حصار با سبک خانه و محیط اطراف آن مطابقت دارد و نیازهای فضا را حل می کند.

ایده و طرح درب ورودی ساختمان

ایده و طرح درب ورودی ساختمان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 29 تیر 1399
بازدید: 1521

دراین قسمت نمونه های زیبایی از گیت های ورودی ساختمان را مشاهده می کنید که در آن ها ایده هایی برای درب ورودی در ساختمان مشخص شده است. شناخت مصادیق مشابه یکی از موارد بسیار مهم در فرایند هر طرح معماری به حساب میآید. برای این منظور فرد طراح به تجربیات گذشتگان و آنچه که تاکنون طراحی و ساخته شده است، به دقت نگریسته و با تعمق و تفکر بر روی آنها، آن تجربیات را متعلق به خود میسازد. به این ترتیب او کار را از ابتدا آغاز نمیکند، بلکه با پشتوانه ای غنی از تجارب دیگران اقدام به طراحی میکند. بررسی مصادیق معماری باعث میشود تا طراح نه تنها از جنبه های مثبت اعمال شده در آن طرحها آگاهی یابد، بلکه از نقاط  ضعف و ناکارآمد آنها نیز اطلاع یابد. موارد خوب و مناسب را در طرح خویش دنبال نموده و از نقطه ضعفها درس بگیرد و برای آنها چاره جویی نماید. به این ترتیب او به طرحی پخته تر، بهتر و کارآمدتر دست مییابد. در مسیر شناخت مصادیق معماری، تمامی بناهای موجود و در دسترس، چه در ایران و چه در خارج ایران و کلیه بناهای معرفی شده در کتابها، مجلات، سایتهای معتبر اینترنتی و انواع سبکهای معماری میتوانند مورد توجه و بررسی قرار گیرند

نورپردازی لابی و ورودی ساختمان
تاریخ ایجاد در 14 مهر 1398
بازدید: 2486

دراین قسمت تعدادی ایده جذاب برای نورپردازی لابی و ورودی ساختمان برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. خلاقیت بکار رفته در ورودی ساختمان آنرا در اولین نگاه مشتری جذابتر جلوه می دهد.

طراحی ورودی منزل مدرن و زیبا2

طراحی ورودی منزل مدرن و زیبا2

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 30 شهریور 1398
بازدید: 2109

ادامه تصاویر ورودی راه پله و درب ورودی را دراینجا مشاهده می کنید. علاوه بر ابعاد و تناسب فضای ورودی، درب ورودی نیز اهمیت خاصی دارد. این در حد واسط بین فضای اندرونی خانه و فضای بیرونی آن است و همه وسایل خانه از آنجا به داخل برده می شوند. بنابراین خوب است که نسبت به سایر درهای خانه شکیلتر بوده و از عرض بیشتری برخوردار باشد و حتی الامکان به صورت دو لنگه طراحی شود تا در مواقع جابه جایی وسایل بزرگ خانه بتوان هر دو لنگه در را گشود و وسایل را به راحتی از میان آنها جابه جا کرد.  اگر فضای ورودی در بین دو فضای سربسته درون خانه و فضای سرباز بیرون خانه واقع شود، شایسته است اولاً این فضا به صورت حد واسط خوبی برای فاصله دو حریم خصوصی داخل خانه و عمومی بیرون از آن عمل کند تا از نگاه افراد غریبه به داخل خانه ممانعت نموده و حرمت خانواده را حفظ نماید، ثانیاً به عنوان فیلتر هوا، از نفوذ سرما، گرما، گرد و خاک و دیگر آلاینده ها نظیر دود و گرد و غبار به داخل خانه ممانعت به عمل آورد
  

طراحی ورودی منزل مدرن و زیبا

طراحی ورودی منزل مدرن و زیبا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 26 شهریور 1398
بازدید: 1707

در این قسمت تعدادی ورودی ، راه پله و طرح درب ورودی برای شما عزیزان انتخاب نموده ایم. لذت ببرید... «ورودی» اولين فضايی است كه بعد از گشودن در خانه وارد آن می شويم. بنابراين خوب است به گونه ای جذاب، دعوت كننده، و زيبا طراحی شود، و شرايط مناسبی را برای فرد وارد شونده ايجاد كند. در بدو ورود به خانه لازم است كه كفش و چتر خيس را در جايی قرار داده و بعد از شستن دستها و صورت خود، عاری از آلودگی های خارج از خانه، تميز و پاكيزه وارد فضاهای ديگر شود. در نتيجه شايسته است كه در ورودی خانه، فضايی برای يک سرويس بهداشتی، رخت َكن ، كمدی برای كفش و لباس و جايی برای گذاشتن چتر و كيف و عصا در نظر گرفته شود. بودن سكويی برای نشستن و بستن بند كفش، و آينهای جهت ديدن سر و وضع خود در هنگام ورود و يا قبل از خروج خانه نيز به كارايی بيشتر اين فضا كمک میكند. ورودی، اولين محلی است كه ميزبان به استقبال مهمان خود آمده و آخرين جايی است كه با او خداحافظی میكند؛ بنابراين خوب است كه ابعاد و اندازه و وسايل به گونه ای پيشبينی شوند كه ورودی خانه فضای كافی را برای استقبال و روبرو شدن با مهمان تازه وارد و نيز بدرقه ايشان داشته باشد.

طراحی ورودی های مجلل برای ساختمان

طراحی ورودی های مجلل برای ساختمان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 شهریور 1398
بازدید: 1938

 این ورودی های ساختمان واقعاً استثنایی را بررسی کنید. به سالن های ورودی مجلل و سالن های ورودی منازل شخصی خوش آمدید (بخشی از مجموعه طراحی داخلی لوکس). این مجموعه از گالری طراحی (صدها ایده طراحی) انتخاب شده است برای اینکه یک طرحی که در زیر قرار دارد ، باید واقعاً لوکس باشد. لزوماً ممکن است بزرگ نباشد ، بلکه به زیبایی طراحی شده و علامت ورود به یک خانه استثنایی را دارد.

بله ، بسیاری از آنها در زیر نشانگر بزرگی و عظمت هستند ، اما همه آنها اینگونه نیستند. برخی در سادگی کامل بود اما هنوز تصور خانه ای بسیار خاص را می بخشند. حتی اگر بودجه شما برای ورودی بزرگ بسیار متوسط است ، مطمئناً می توانید در زیر ایده های چشمگیر طراحی فویاتر را جمع آوری کنید.

27 طرح برای لابی ورودی راه پله!

27 طرح برای لابی ورودی راه پله!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 خرداد 1398
بازدید: 3294

دراین قسمت تعداد 27 طرح زیبا از ورودی ساختمان به همراه لابی و راه پله برای شما عزیزان انتخاب نموده ایم. پله عنصری است كه ارتباط عمودی بين طبقات يك بنا را فراهم می سازد و به شكل های گوناگون ،L Uشكل، مستقيم، گرد و مانند اينها وجود دارد. با وجود شكلهای مختلفی كه میتوان برای پله طراحی نمود،اجزای نسبتاً مشابه و استانداردی نظير كف پله، ارتفاع پله، پاگرد، نرده و دستگرد را هم داراست. دو اندازه ۳۰ سانتیمتر برای كف پله و ۱۸سانتیمتر برای ارتفاع مابين دوپله از موارد رايج و معمول در طراحی پله است.

در طراحی پله لازم است كه به نظام سازه بنا و مسير عبور تيرهای اصلی و تيرهای فرعی سقف توجه نمود تادر ارتفاع نامناسب بالای سر پله گذر نكرده و مشكل سرگير شدن را برای آن فراهم نسازند. در كنار مشكل سرگير بودن پله، موضوع هدررفت فضای زير پله نيز میتواند مورد توجه طراح قرار گيرد و به نحو شايسته ای برای آن راهكار يافته و آن را به فضای مفيدی چون فضای بازی بچه ها، انبار، سرويس بهداشتی كوچك، كمد و... تبديل كرد. در برخی موارد هم پله را میتوان در ميان فضايی بزرگ و به همراه حفرهای در سقف مجاورش ( )void طراحی نموده و به اين طريق ارتباط دو طبقه را به نحو بازتر و بيشتری فراهم ساخت. پله ها را به صورتی زيبا و شكيل و مجسمه وار در ميان فضاهای بزرگ نيز می توان طرح نمود

ورودی و سردر فولد

طراحی سردر ورودی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 خرداد 1395
بازدید: 17828

دراین قسمت تعدادی نمونه کار از سردر های ورودی را مشاهده می کنید.

Natec WhatsApp