ایده مدرن دکوراسیون اتاق پذیرایی
تاریخ ایجاد در 12 مرداد 1399
بازدید: 915

اگر خانه شما اتاق نشیمن دارد ، ما حدس می زنیم که احتمالاً محبوب ترین اتاق خانه است (البته بعد از آشپزخانه!). این مکان مناسب برای استراحت ، تماشای فیلم ، بازی ، یا جلسات خانوادگی در کنار هم است.یک اتاق نشیمن معاصر که همه چیز مورد نیاز شما را دارد شامل سرگرمی ، یک بار ، یک فضای رسانه ای برای تماشای فیلم و بسیاری از مکان های راحتی برای نشستن. آیا می خواهید اتاق خانوادگی خود را بیرون بریزید ، یا یک فضای بلااستفاده را به یک اتاق خانوادگی مدرن تبدیل کنید که همه دوست دارند اوقات خود را در کنار هم بگذرانند؟ در اینجا برخی از محبوب ترین عناصر در یک اتاق خانوادگی دعوت کننده وجود دارد.

طرح از اتاق پذیرایی به سبک مدرن

50 طرح از اتاق پذیرایی به سبک مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 تیر 1399
بازدید: 1833

دراین قسمت 50 طرح زیبا و متنوع از اتاق پذیرایی و چیدمان آن را مشاهده می کنید. هر فضايی با توجه به فعاليتهايی كه در آن رخ میدهد، به وسايلی خاص نيازمند است. انتخاب اين وسايل و نحوه چيدن آنها در فضا، نقش زيادی در بالا بردن شرايط مناسب استفاده و در نتيجه كارايی آن فضا دارد. اين امر در درجه اول به سليقه افراد استفادهكننده از فضا و نظرات خاص آنها مربوط میشود. برای مثال در گزينش وسايل و نحوه چيدمان آنها در خانه، نظرات افراد خانواده مورد نظر و در انتخاب مبلمان اتاق خواب فرزند خانواده، سليقه و علايق خود فرزند نقشی كليدی خواهند داشت. اما در كنار اين موضوع، برخی مسائل كلی و عام را هم میتوان مدنظر قرار داد. برای مثال در انتخاب مبلمان خاص يك فضا، خوب است كه به سبك كلی حاكم بر طراحی فضا دقت كرد. خانهای كه به سبك كلاسيك ساخته شده است با خانهای كه به سبك مدرن طرح شده است، فرق دارند. پس مبلمان انتخابی نيز بايد با حال و هوای فضا و سبك طراحی داخلی بنا مطابقت داشته باشد. علاوه بر آن، راحتی، جنس، رنگ و اندازه مبلمان هم بايد با نوع استفاده از فضا، رنگ و وسعت آن هماهنگ باشد.

در استقرار مبلمان فضا بايد به حركت افراد و مسيرهای عبوری و مكث و همچنين ديد و منظر فضا توجه داشت.وسايل را بايد به گونه ای چيد كه بيشترين سطح مفيد و كارايی فضا و كمترين سطح عبوری و راهرويی در فضا فراهم گردد. رعايت فواصل بين وسايل و اندازه های لازم برای حركت از ميان آنها نيز از ديگر مسايلی است كه بايد در چيدمان مبلمان لحاظ گردد. مبلمان يك فضا بهتر است به گونهای چيده شوند كه آراسته به نظر رسيده و شلوغ و نامنظم نباشند. در فضاهای كوچك به منظور بالا بردن كارايی فضا میتوان از مبلمانهای انعطاف پذير و چند كاره استفاده نمود. برای مثال تخت خواب های دو طبقه برای فرزندان، تختخواب های جمع شونده و تاشو و يا به كارگيری مبلمان های تختخواب شو میتواند در اين زمينه كارگشا باشد.

رنگ بندی فوق العاده برای پذیرایی
تاریخ ایجاد در 13 خرداد 1399
بازدید: 569

خوب استکه در طراحی نشیمن، به انتخاب فرمی مناسب برای دور هم نشستن صمیمی اعضای خانواده، و مساحت مناسبی برای تشکیل جمع خانوادگی و فعالیت های مربوط به آنان، توجه شود. به نظر میرسد که اشکالی شبیه به فرم نشستن افراد به صورت حلقه حول یک نقطه (مثلا تلویزیون) نظیر دایره و مربع و چند ضلعی، پلانهای مناسب تری برای این موضوع هستند، و فرمهایی با کشیدگی زیاد و بدون تناسب، فضاهای مناسبی نیستند. علاوه بر فرم، ابعاد و اندازه، وسعت نشیمن، نور طبیعی کافی و داشتن دید به مناظر زیبا و محوطه های سرسبز هم در ایجاد نشیمن دلباز و خوشایند، تأثیر زیادی دارد.

علاوه بر انتخاب فرم مناسب برای نشيمن، بهتر است كه چيدمان وسايل آن نيز به گونهای باشد كه در مسير رفت و آمد قرار نداشته و گوشه دنجی را شكل داده باشند. در اين حالت امكان دور هم نشستن اعضای خانواده با تمركز بيشتری فراهم میشود. در نظر گرفتن محور توجه افراد به سوی كانونهای توجه نظير تلويزيون، شومينه و منظره های زيبا نيز از ديگر مسائلی است كه بايد در چيدمان وسايل نشيمن مورد نظر قرار گيرد. توجه به نور و چشم انداز مناسب نيز از ديگر مواردی است كه توجه به آن در طراحی نشيمن ضروری میباشد

کلاسیک لوکس طلایی زرشکی

طراحی سبک کلاسیک لوکس با تم طلایی زرشکی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 09 فروردين 1399
بازدید: 1744

درادامه سری مطالب مربوط به سبک کلاسیک فوق لاکچری در اینجا تم رنگی زرشکی طلایی را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . در این پست نمونه کار کلاسیک لوکس از اتاق نشیمن پذیرایی را مشاهده می کنید.

دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 فروردين 1399
بازدید: 1432

دراین قسمت تصاویری از یک طرح به سبک کلاسیک مشاهده می کنید که در نوع خود جالب توجه است. رنگ های استفاده شده دراین نمونه کار شامل آبی درباری و کرم و زرد طلایی می باشد که همنشینی آنها در کنار هم توانسته ویژگی لاکچری بودن را به اعماق ببرد. سبک کلاسیک از سبک های جذابی است که امروزه طرافداران بسیار زیادی در میان قشر مرفه پیدا کرده است.دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 اسفند 1398
بازدید: 887

لهجه های آبی و زرد باعث ایجاد حضور شادی و جذابیت در یک طرح دکوراسیون منزل می شوند همچنین باعث ایجاد کنتراست روشن و انفجاری از رنگ می شوند که در نوع خود بی نظیر است. این امر به ویژه در طرح های دکوراسیونی با پس زمینه پرنور روز و طبیعت بسیار رواج دارد.رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی

استفاده فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 اسفند 1398
بازدید: 694

این پست یکی از لیست هایی است که من از آخرین موردی که از اتاق خواب ها با خز حیوانات انجام دادم به دنبالش می گشتم. آن کار را خیلی دوست داشتم و طولی نکشید که بخاطر اشتیاق و جاذبه خودم این لیست را تهیه کردم. خز حیوانات مانند پوست گاو یا پلنگ یا چرم گورخر زیبایی برای دیدن و داشتن زیبایی دارد.استفاده فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی
برای امروز ، 25 اتاق زندگی شگفت انگیز با خز حیوانات که بسیار زیبا ، مدرن ، پیشرفته و واقعاً دیوانه وار هستند را خواهیم دید! به نظر می رسد زنانگی بیشتری را به فضای نشیمن اضافه می کندو این فضاها را زیباتر و افسانه ای تر می کند! آن را بررسی کنید!

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 29 بهمن 1398
بازدید: 1037

چیزی در مورد دیوارهای آجری وجود دارد که من واقعاً آن را دوست دارم. مهم نیست که چه فضایی در آن قرار دارد ، دوست دارم یک دیوار آجری را ببینم هر چقدر هم آن منطقه کوچک باشد. من فقط از بافت و احساس طبیعی که آن را به فضای داخلی خانه می بخشد خوشم می آید. می دانم منظورم را می فهمید. ما فضاهایی با دیوارهای آجری یا حتی برخی از شومینه های آجری را قبلا نشان داده ایم. و می دانم که شما با من موافقت خواهید کرد که همه آنها زیبا به نظر می رسند. امروز ، لیست دیگری داریم تا اتاق های نشیمن با دیوارهای آجری سفید را به شما نشان دهیم.

می دانم دیوارهای آجری معمولی که می بینید قهوه ای هستند یا چیزی نزدیک به آن اما می تواند سفید نیز باشد. در واقع می توان آن را نقاشی کرد در حالی که دیگران از آجرهای سفید استفاده می کنند که می توانید به راحتی خریداری کنید. نتیجه استفاده از دیوارهای آجری سفید فقط شگفت انگیز است زیرا باعث می شود ضمن ایجاد مقداری بافت طبیعی به فضا ، آرامش و لطافت رنگ سفید را به وجود آورد. برای من ، استفاده از آجر ،حس یکنواختی و دلزدگی را به ویژه در خانه های مدرن می شکند. و این کار را با روشی دلپذیر و شیک انجام می دهد. اکنون ، اینجا چند اتاق نشیمن با دیوارهای آجری سفید روی آنها قرار گرفته است.

رعایت فنگ شوی و حضور شانس عشق و ثروت

فنگ شوی و حضور شانس عشق و ثروت در خانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 بهمن 1398
بازدید: 1064

فنگ شویی عملی است که می تواند محیط را با صاحبان خانه تراز کند و اجازه دهد انرژی ساکنین با انرژی خانه هماهنگ شود. این نوع عمل را می توان با دقت در نظر گرفتن مواردی که در داخل خانه آورده اید ، چگونگی چیدمان همه چیز در فضا و چگونگی حفظ مناطق به کار برد. به گفته فنگ شوی ، همه چیز از جمله اشیاء بی جان انرژی دارد و پیروی از اصول آن هدایت کننده آن انرژی است و به شما اجازه می دهد تا به طور آزاد در خانه جریان یابد. برای دستیابی به فنگ شوی در خانه اصول مختلفی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید که گفته می شود شانس ، عشق و ثروت را برای صاحبان خانه به ارمغان می آورد.

در اتاق نشیمن ، اصول خاصی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. مبل لازم است که با دید روشن از ورودی و با تکیه بر دیوار باشد. برای اینکه احساس راحتی کنید ، مبل های وسط اتاق باید یک میز در پشت داشته باشند. چیدمان باید برای گفتگو مساعد باشد و فضای کافی برای حرکت وجود داشته باشد. توصیه می شود از میز چای خوری دایره ای استفاده کنید تا انرژی در خانه به گردش درآید. همچنین می توانید از اشکال مختلف در کنار هم و همچنین از رنگ ها و موادی استفاده کنید که عناصر آتش ، زمین ، فلز ، آب و چوب را منعکس می کند. همچنین می توان یک آینه بر روی شومینه اضافه کرد تا آتش و آب تعادل برقرار کند. در اینجا چند ایده اتاق نشیمن فنگ شویی برای تزیین ایده های مختلف آورده شده است.

20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 بهمن 1398
بازدید: 798

میزهای قهوه عنوان اصلی در اینجاست ،معرفی این پست در درجه اول به این دلیل است که ما تعداد زیادی از میزهای قهوه در بازار داریم که فقط خیره کننده هستند و سزاوار هستند که واقعاً در دسترس عموم قرار بگیرند. من می دانم که شما قبلاً میزهای قهوه را با اشکال و اندازه های مختلف ، رنگ ها ، مواد و حتی سبک ها دیده اید و آنچه در اینجا داریم کلاسیک است - مربع و چوبی.

برای لیست امروز ، 20میز قهوه چوبی در اتاق نشیمن ، طرح های اساسی میز قهوه است که به ویژه وقتی درکنار مبلمان چوبی قرارگیرد خیلی چشمگیر خواهد بود ، اما من می خواهم نظر خود را در مورد آن تغییر دهم زیرا میزهای قهوه در این لیست فقط زیبا و شگفت آور انجام شده است. طرح های آنها را بررسی کنید و به ما بگویید که درباره آنها چه فکر می کنید!20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

Natec WhatsApp