کلاسیک لوکس طلایی زرشکی

طراحی سبک کلاسیک لوکس با تم طلایی زرشکی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 09 فروردين 1399
بازدید: 78

درادامه سری مطالب مربوط به سبک کلاسیک فوق لاکچری در اینجا تم رنگی زرشکی طلایی را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . در این پست نمونه کار کلاسیک لوکس از اتاق نشیمن پذیرایی را مشاهده می کنید.

دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 فروردين 1399
بازدید: 214

دراین قسمت تصاویری از یک طرح به سبک کلاسیک مشاهده می کنید که در نوع خود جالب توجه است. رنگ های استفاده شده دراین نمونه کار شامل آبی درباری و کرم و زرد طلایی می باشد که همنشینی آنها در کنار هم توانسته ویژگی لاکچری بودن را به اعماق ببرد. سبک کلاسیک از سبک های جذابی است که امروزه طرافداران بسیار زیادی در میان قشر مرفه پیدا کرده است.دکوراسیون خانه های فوق لاکچری سبک کلاسیک

رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 اسفند 1398
بازدید: 373

لهجه های آبی و زرد باعث ایجاد حضور شادی و جذابیت در یک طرح دکوراسیون منزل می شوند همچنین باعث ایجاد کنتراست روشن و انفجاری از رنگ می شوند که در نوع خود بی نظیر است. این امر به ویژه در طرح های دکوراسیونی با پس زمینه پرنور روز و طبیعت بسیار رواج دارد.رنگ آبی و زرد برای اتاق حال پذیرایی

فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی

استفاده فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 اسفند 1398
بازدید: 208

این پست یکی از لیست هایی است که من از آخرین موردی که از اتاق خواب ها با خز حیوانات انجام دادم به دنبالش می گشتم. آن کار را خیلی دوست داشتم و طولی نکشید که بخاطر اشتیاق و جاذبه خودم این لیست را تهیه کردم. خز حیوانات مانند پوست گاو یا پلنگ یا چرم گورخر زیبایی برای دیدن و داشتن زیبایی دارد.استفاده فرش فانتزی پرز بلند در حال و پذیرایی
برای امروز ، 25 اتاق زندگی شگفت انگیز با خز حیوانات که بسیار زیبا ، مدرن ، پیشرفته و واقعاً دیوانه وار هستند را خواهیم دید! به نظر می رسد زنانگی بیشتری را به فضای نشیمن اضافه می کندو این فضاها را زیباتر و افسانه ای تر می کند! آن را بررسی کنید!

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 29 بهمن 1398
بازدید: 321

چیزی در مورد دیوارهای آجری وجود دارد که من واقعاً آن را دوست دارم. مهم نیست که چه فضایی در آن قرار دارد ، دوست دارم یک دیوار آجری را ببینم هر چقدر هم آن منطقه کوچک باشد. من فقط از بافت و احساس طبیعی که آن را به فضای داخلی خانه می بخشد خوشم می آید. می دانم منظورم را می فهمید. ما فضاهایی با دیوارهای آجری یا حتی برخی از شومینه های آجری را قبلا نشان داده ایم. و می دانم که شما با من موافقت خواهید کرد که همه آنها زیبا به نظر می رسند. امروز ، لیست دیگری داریم تا اتاق های نشیمن با دیوارهای آجری سفید را به شما نشان دهیم.

می دانم دیوارهای آجری معمولی که می بینید قهوه ای هستند یا چیزی نزدیک به آن اما می تواند سفید نیز باشد. در واقع می توان آن را نقاشی کرد در حالی که دیگران از آجرهای سفید استفاده می کنند که می توانید به راحتی خریداری کنید. نتیجه استفاده از دیوارهای آجری سفید فقط شگفت انگیز است زیرا باعث می شود ضمن ایجاد مقداری بافت طبیعی به فضا ، آرامش و لطافت رنگ سفید را به وجود آورد. برای من ، استفاده از آجر ،حس یکنواختی و دلزدگی را به ویژه در خانه های مدرن می شکند. و این کار را با روشی دلپذیر و شیک انجام می دهد. اکنون ، اینجا چند اتاق نشیمن با دیوارهای آجری سفید روی آنها قرار گرفته است.

رعایت فنگ شوی و حضور شانس عشق و ثروت

فنگ شوی و حضور شانس عشق و ثروت در خانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 بهمن 1398
بازدید: 314

فنگ شویی عملی است که می تواند محیط را با صاحبان خانه تراز کند و اجازه دهد انرژی ساکنین با انرژی خانه هماهنگ شود. این نوع عمل را می توان با دقت در نظر گرفتن مواردی که در داخل خانه آورده اید ، چگونگی چیدمان همه چیز در فضا و چگونگی حفظ مناطق به کار برد. به گفته فنگ شوی ، همه چیز از جمله اشیاء بی جان انرژی دارد و پیروی از اصول آن هدایت کننده آن انرژی است و به شما اجازه می دهد تا به طور آزاد در خانه جریان یابد. برای دستیابی به فنگ شوی در خانه اصول مختلفی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید که گفته می شود شانس ، عشق و ثروت را برای صاحبان خانه به ارمغان می آورد.

در اتاق نشیمن ، اصول خاصی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. مبل لازم است که با دید روشن از ورودی و با تکیه بر دیوار باشد. برای اینکه احساس راحتی کنید ، مبل های وسط اتاق باید یک میز در پشت داشته باشند. چیدمان باید برای گفتگو مساعد باشد و فضای کافی برای حرکت وجود داشته باشد. توصیه می شود از میز چای خوری دایره ای استفاده کنید تا انرژی در خانه به گردش درآید. همچنین می توانید از اشکال مختلف در کنار هم و همچنین از رنگ ها و موادی استفاده کنید که عناصر آتش ، زمین ، فلز ، آب و چوب را منعکس می کند. همچنین می توان یک آینه بر روی شومینه اضافه کرد تا آتش و آب تعادل برقرار کند. در اینجا چند ایده اتاق نشیمن فنگ شویی برای تزیین ایده های مختلف آورده شده است.

20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 بهمن 1398
بازدید: 290

میزهای قهوه عنوان اصلی در اینجاست ،معرفی این پست در درجه اول به این دلیل است که ما تعداد زیادی از میزهای قهوه در بازار داریم که فقط خیره کننده هستند و سزاوار هستند که واقعاً در دسترس عموم قرار بگیرند. من می دانم که شما قبلاً میزهای قهوه را با اشکال و اندازه های مختلف ، رنگ ها ، مواد و حتی سبک ها دیده اید و آنچه در اینجا داریم کلاسیک است - مربع و چوبی.

برای لیست امروز ، 20میز قهوه چوبی در اتاق نشیمن ، طرح های اساسی میز قهوه است که به ویژه وقتی درکنار مبلمان چوبی قرارگیرد خیلی چشمگیر خواهد بود ، اما من می خواهم نظر خود را در مورد آن تغییر دهم زیرا میزهای قهوه در این لیست فقط زیبا و شگفت آور انجام شده است. طرح های آنها را بررسی کنید و به ما بگویید که درباره آنها چه فکر می کنید!20 طرح میز قهوه خوری مربعی در نشیمن

تخته سیاه در اتاق پذیرایی

تخته سیاه در اتاق پذیرایی؟!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 بهمن 1398
بازدید: 297

می دانیم تخته سیاه در مدرسه استفاده می شود اما در واقع می تواند به عنوان دکوراسیون منزل نیز استفاده شود.دراین تصاویر بسیاری از فضاهای داخلی منزل با تخته سیاه تزئین شده اند. بیشتر اوقات ، برای نوشتن یادآوری هایی مانند لیست های مواد غذایی یا حتی دستور العمل ها ، در اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه استفاده می شود. اما دیگران آن را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب خواهند داشت و این به یک عنصر هیجان انگیز در فضای داخلی مخصوصاً برای بچه ها تبدیل می شود.

اما نه تنها بچه ها این را دوست دارند زیرا حتی بزرگسالانی که دوست دارند نقاشی کنند نیز آن را دوست دارند. آنچه که در مورد تخته گچ وجود دارد و خوب است این است که می توانید هر زمان که دوست دارید نقشه های مربوط به آن را تغییر دهید و هر زمان که نقاشی جدید اضافه کنید ، مثل این است که شما طراحی فضای خود را به روز می کنید. اکنون ، 20 اتاق نشیمن را جمع آوری کرده ایم که دارای دیوارهای تخته سیاه یا دارای دکوراسیون تخته گچ در آن است. مطمئناً شما بعد از دیدن این لیست الهام خواهید گرفت. به پایین بروید و نگاهی بیندازید.

رنگ های پاستلی در دکوراسیون پذیرایی

رنگ های پاستلی در دکوراسیون پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 بهمن 1398
بازدید: 273

طراحی اسکاندیناوی به دلیل زیبایی ، سادگی و کاربردی بودن یکی از موارد مورد علاقه صاحبان خانه و طراحان است. می توانید مشاهده کنید که سبک خانه های اسکاندیناوی بر خطوط تمیز و عملکرد متمرکز است. نمای کلی فقط بی عیب و نقص است. ما قبلاً فضاهای اسکاندیناوی را نشان داده ایم اما به نظر می رسد که ما نمی توانیم به اندازه کافی از این ظاهر به دست بیاوریم. با این کار ، ما یک لیست جدید برای شما جمع آوری کردیم که اتاقهای نشیمن با این موضوع را در اختیار شما قرار می داد اما این بار فضاها از بعضی رنگهای پاستلی در آنها استفاده می کردند. با ترکیبی از پاستیل ها و طراحی اسکاندیناوی ، نمای کلی محل زندگی بسیار خیره کننده است.
چندین عامل وجود دارد که هنگام طراحی خانه با موضوع اسکاندیناوی باید مورد توجه قرار گیرد. گذشته از خطوط تمیز ، استفاده از نور از اهمیت بالایی برخوردار است.
فضاهای اسکاندیناوی روشن است و معمولاً از رنگهای خاموش خاکی و حداقل تزئینات خاکی استفاده می شود. اما اگر سعی کنید رنگ هایی به آن اضافه کنید ، ظاهر را خراب نمی کند. بیشتر مواقع ، طراحان داخلی برای حفظ سادگی فضا ، به جای رنگ های جسورانه ، از پاستیل استفاده می کنند. اگرچه پاستیل ها فقط سبک هستند ، اما می تواند جذابیتی شیرین و گرم را به خانه منتقل کند.

استفاده از موکت برای اتاق پذیرایی

استفاده از موکت برای اتاق پذیرایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 آذر 1398
بازدید: 600

هر وقت فضایی را می بینیم که فرش دارد ، آنچه به ذهنمان خطور می کند این است که از نظر ظاهری پیچیده و زیبا به نظر می رسد. این به دلیل جذابیتی است که فرش می تواند به فضای داخلی ببخشد. و در واقع ، مطمئناً چشم ها را راضی می کند. بیشتر اوقات ، فرش برای اتاق های خواب استفاده می شود از آنجا که خوب است که با یک کف پوش نرم پوشیده باشد. اما همچنین برای مناطق ناهار خوری ، فضاهای نشیمن و سایر قسمتهای خانه استفاده می شود ، معمولاً با هدف تعریف فضا و افزودن جذابیت به آن.

بنابراین امروز می خواهیم لیستی از اتاقهای نشیمن که فرشهای روی کفپوش را نشان می دهد را به شما نشان دهیم. روش های مختلفی برای استفاده از فرش وجود دارد - شما می توانید کل کفپوش محل زندگی را بپوشانید یا می توانید آن را فقط در یک منطقه خاص قرار دهید در حالی که سایرین شامل دیوارها هستند ، که البته این گران تر است و آنطور که توصیه نمی شود. ما برای امروز مناطق مسکونی فرش را جمع آوری کرده ایم. آنچه را که در زیر جمع کرده ایم بررسی کنید:

Natec WhatsApp