طراحی انواع اتاق نشیمن،خواب،کارو...

طراحی انواع اتاق/اطاق خواب بزرگسال ، اتاق خواب کودک دختر و پسر ، اتاق کار ،اتاق نشیمن و...

ایده سرویس اتاق خواب رمانتیک عروس

38 ایده سرویس اتاق خواب رمانتیک عروس و رنگ آن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 بهمن 1399
بازدید: 242

رنگهاي مختلف، در اصول چيدمان اتاق خواب، بسيار مؤثر اســت و به همين منظور بايد با ويژگي آنها آشنا شد. اين نكته را نيز نبايد فراموش كرد كه «رنگ» تابع سليقه خريدار است.آبی رنگ آبــی از ديرباز به عنوان رنگــي آرام بخش برای دكوراســيون اتاق خواب شناخته شــده و كافی است آنرا با ميزان تنــدی مختلف، در فضای اتاق خواب به كار بــرد. آبی كم رنگ، يكی از بهتريــن رنگها برای اتاق خواب عروس اســت، و بر حســب سليقه و ميزان تندی يا روشنی، ميتوان اين رنگ را برای فضای ساير اتاق خوابهــا نيز انتخاب كرد و ظاهري منحصر به فرد به فضای داخلی اتاق خواب خود بخشيد.

بنفش و یاسی
رنــگ بنفش يا ياســی يكی ديگــر از پرطرفدارترين رنگها برای اتاق خواب اســت، تركيب رنگ ســفيد با رنگ بنفش، میتواند جلوه منحصر به فردی به فضای اتاقخواب ببخشد، بهتر است برای فضاهای كوچكتر از رنگ بنفش كمرنگ استفاده شود تا ظاهر فضای داخلی را بازتر و بزرگتر نشان دهد

دکوراسیون اتاق خواب و سرویس خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب و سرویس خواب عروس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 دی 1399
بازدید: 441

در زیر نکاتی برای دکوراسیون مناسب برای اتاق خواب و سرویس خواب عروس به شما ارائه می گردد.

 1- رنگ : در انتخاب رنگ باید به آب و هوای محل زندگیتان توجه داشته باشید در مناطق سردسیر رنگ های گرم و در مناطق گرمسیر رنگ های سرد مناسب تر است سعی شود از رنگ های درخشان کمتر بهره برده شود زیرا این رنگ ها در هنگام استراحت می توانند کمی نا مطلوب و خسته کننده باشند سعی کنید از رنگهای سبز ،فیروزه ای آبی و بنفش استفاده کنید زیرا باعث آرامش و راحتی شما می گردد . اگر بخواهید اتاق خوابی شیک داشته باشید می توان از رنگ های خنثی بهره جست اما اگر محیطی گرم و با شکوه می خواهید می توانید از رنگ هایی مانند طلایی، قرمز، نارنجی استفاده کنید

دکوراسیون اتاق کار هوم آفیس خانگی

دکور اتاق کار در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 دی 1399
بازدید: 227

اگر شغل شما وابستگی کامل یا حتی نسبتاً با محیط زندگیتان دارد باید یک اتاق را به این مورد اختصاص دهید. نامی که در مبحث معماری و طراحی داخلی به آن داده شده، home office یا اتاق کار است و انواع مختلفی از قبیل کارگاهی، مطالعاتی دارد. اگر بخواهیم تخصصی به آن اشاره کنم این است که باید نسبت به هر حرفه ای تجهیز شده باشد. مثلاً اگر شما یک مهندس معمار هستید نیاز به یک میز رسم پلان و اتود  دارید همچنین میز کار با کامپیوتر اختصاصی که دراین مورد وارد جزئیات باید بشود و مانند دفتر کارتان که در بیرون از منزل است آن را تجهیز نمائید (دکوراسیون اتاق کار هوم آفیس خانگی)

1: ابعاد اتاق:معمولاً در خوشبینانه ترین حالت ممکن محیط اگر از محدودیت فضا در پلان منزلتان مبرا باشید و بتوانید به راحتی محیط اتاقی را برای کار در منزل در نظر بگیرید می توانید اندازه 12تا 15متر مربع را به آن اختصاص دهید همچنین برای این محیط حتماً باید دسترسی آسان از درب ورودی میسر شود چون بعضی از مواقع همکار شما قصد دیدارتان را در دستور کار خود قرار می دهد و ملاقات ایشان با شما باید در منزلتان صورت گیرد و در محیط کاری که برای خود در نظر گرفته اید و اگر دسترسی از درب ورودی به home office دور باشد همکار شما مجبور به طی کردن حریم و فضای خصوصی و عمومی منزلتان می شود و این مسئله بسیار ناپسند بوده وموجب شکسته شدن حریم خانواده شما می شود. (دکوراسیون اتاق کار هوم آفیس خانگی)

اتاق خواب های رومانتیک عروس

50 طرح اتاق خواب های رومانتیک عروس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 دی 1399
بازدید: 413

منظور از اتاق مستر همان اتاقی است که به پدر و مادر (سرپرستان) اختصاص داده می شود و دارای عناصر خاص نسبت به دیگر اتاق ها می باشد و در ادامه به 6 مورد حیاتی که در زمان طراحی یک اتاق خواب رمانتیک مناسب برای عروس و داماد باید آنها را در این اتاق درج نمود اشاره می نمایم:

1- ابعاد: در علم معماری و طبق ضوابط نقشه کشی پلان های مسکونی برای درج اتاق های خانواده که به اصطلاح به آنها مستر روم هم می گویند باید حداقل 26متر مربع را به آن فضا اختصاص دهند و این نسبت به ابعاد مختلف لوازمات داخل متغییر می باشد و به نظر من برای این گونه از اتاق ها باید متراژی بین 25تا 36متر را در نظر گرفت و دلایل آن را در مباحث بعدی برای شما ذکر می نمایم.

2- حمام خصوصی: همانطور که در مبحث ابعاد ذکر کردم به اتاق های خانواده مسترروم نیز می گویند و دلیل اصلی آن وجود حمام و سرویس بهداشتی فرنگی خصوصی متعلق به سرپرستان خانواده می باشد و این امر می تواند از جنبه سهولت نیزنقش بسیار خوبی را از خود اعمال سازد چرا که هنگام استحمام دیگر نیاز به عبور از فضای عمومی و اتاق های دیگر نیست و به راحتی می توان در فضای خصوصی خود دست به تعویض لباس زد. ابعاد این حمام ها معمولاً بین 3تا 5متر مربع می باشد. و بهتر است که زمان اجرا حتماً به خروجی های هوا نیز توجه لازم را داشته باشید تا زمانی که استفاده شما از حمام به اتمام می رسد هوای رطوبتی سریعاً به خارج از اتاق هدایت شود و در غیر این صورت مرتباً با بو و نم رطوبت در اتاق خود روبه رو می شوید(اتاق خواب رمانتیک مناسب برای عروس و داماد)

استانداردهای کمد در دکوراسیون داخلی

استانداردهای کمد در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 آذر 1399
بازدید: 457

کمد اتاق شبیه کلوست کلوزت روم است. تفاوت در این است که کمدهای کلوست کلوزت روم به دیوار تعبیه شده است ولی این کمدها خارجی هستند.کمدها به اتاق خواب اضافه می شوند یا در هرجایی که فضای بیشتری برای لباس مورد نیاز باشد. وسایل دیگری مانند پارچه ، حوله ، کفش و مانتو را می توان در این نوع کابینت ها نگهداری کرد. کمد های کمد لباس ساده با گزینه هایی برای درها ، کشوها یا قفسه های باز ساده هستند.استانداردهای کمد در دکوراسیون داخلی

طراحی اتاق های مخفی در منزل

طراحی اتاق های مخفی در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 آبان 1399
بازدید: 957

دراین قسمت تعدادی تصویر جذاب از اتاق های مخفی در دکوراسیون داخلی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم.طراحی این نوع اتاق و یا فضا در منازل بعضا می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. مفهوم فضا یکی از مفاهیم بنیادی در معماری است. درباره این مفهوم معماران و اندیشمندان جهان معماری از دیرباز برداشت های گوناگونی ارائه کرده اند. برای نشان دادن اهمیت فضا در معماری شاید همین بس باشد که یاداور شویم یکی از تعاريف مورد پذیرش بیشتر اندیشمندان درباره معماری، »ساماندهی فصا« است. به گمان ما بحث و کنکاش درباره مفهوم فضا از سوی نویسندگان و نظریه پردازان به طور کلی امری سودمند است. چرا که ابعاد گوناگون فضا و ویژگیهای آن و چگونگی تأثیر آن بر آدمی، مطرح شده و شکافته میشود و این ما را در درک عمیق تر از فضا یاری می کند اما از سوی دیگر باید توجه داشت که بحث و گفتگو که با هدف درک عمیق تر و چیرگی ذهنی بر مفاهیم آن انجام میشود، به آشفتگی و پریشانی بیشتر نیانجامد

طراحی کمد برای اتاق خواب

طراحی کمد برای اتاق خواب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 آبان 1399
بازدید: 634

اتاق خواب اصلی می تواند شامل پنج حوزه ی خواب، محل نشیمن، کمدهای لباس، رخت کن و حمام باشد و در طراحی این اتاق باید به توارن اندازه ی هر قسمت و روابط منطقی آن ها توجه شود در شکل زیر به رابطه حوزه ی خواب، نشیمن و سرویس توجه نمایید.در صورت وسیع بودن اتاق خواب می توان بخش خواب و نشیمن را با استفاده از شومینه با مبلمان از هم تفکیک کرد فضای رخت کن و کمدهای لباس خود می تواند جزئیاتی شامل، دستشویی، میز توالت، آینه، قطعه ی لوازم بهداشتی حوله و... باشد شکل زیر نمونه ای را با جزئیات لازم نشان میدهد این فضاها باید با مصالح قابل شستشو ساخته شده، به خوبی قابل نظافت باشد. اتاق خواب اصلی، بر حسب مورد می تواند دارای یک سرویس كامل بهداشتی شامل وان حمام، دوش و توالت و یا دارای یک رخت کن و دوش ساده باشد در خانه های کوچک، برای مجموعه ی اتاق های خواب، از یک سرویس بهداشی به طور مشترک استفاده می شود.

دستورالعمل استاندارد طراحی کمد لباس

دستورالعمل استاندارد طراحی کمد لباس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 مرداد 1399
بازدید: 1737

کلوست کلوزت روم ، که به عنوان کمد لباس نیز شناخته می شود ، کمد های مستقلی هستند که برای ذخیره سازی لباس مورد استفاده قرار می گیرند. قبل از اینکه پلان معماری منزل طراحی شود ،کمدها به عنوان یک کالای اساسی مبلمان درنظر گرفته می شوند ، کمدها همچنان به عنوان یک عنصر کاربردی و زیبایی در چیدمان اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند. کمد لباس ها در سبک ها ، اندازه ها و مواد متنوعی با سازمان هایی طراحی شده اند که فقط از فضای معلق در آن ، از قرار گرفتن قفسه ها ، کشوها و سایر کارکردهای کاربردی متغیر است. در اینجا 35 دستورالعمل طراحی کمد کمد استاندارد را بررسی کنید.نقشه مهندسی کمد لباس

جدیدترین کمدها با قفسه
تاریخ ایجاد در 15 مرداد 1399
بازدید: 2209

دراین قسمت تعدادی طرح زیبا و جذاب از کمدهایی برای اتاق خواب مشاهده می کنید که در آنها از ایده های فوق العاده با قفسه بندی جذاب استفاده شده است .طرح های مدرن کمد اتاق خواب ، جدیدترین طرح های کمد دیواری برای طراحی کمد لباس اتاق خواب ایده های فروشگاه طراحی کمد دیواری. آخرین کابینت کمد لباس ، آخرین طرح های کمد لباس برای ذخیره سازی و سازماندهی 2020. در بررسی 30 طرح جدید فوق العاده کمد با ایده های قفسه شگفت انگیز امیدواریم به ایده های مناسبی برخورد کنید و الهام بخش کمد بعدی اتاق خواب شما باشد.

کلوست و کمد لباس
تاریخ ایجاد در 08 مرداد 1399
بازدید: 1939

دلیل استفاده از کلوست کلوزت روم یا اتاق لباس ساماندهی و ذخیره سازی است. ما می خواهیم لباس و وسایلمان ایمن ، سازمان یافته و به راحتی در دسترس باشد. همه ما کمد با فضای ذخیره سازی بیشتری می خواهیم ، اگر در دسترس و کارآمد و شیک نیز باشد چه بهتر! آنچه همیشه نداریم فضای کافی ، یک طراحی عالی یا ایده کمد کامل برای الهام بخشیدن به ما است. در اینجا ایده ها و طرح های کمد اتاق خواب مبتکرانه ، شیک و معقول برای الهام بخشیدن از کمد اتاق خواب بعدی شما آورده شده است. کمدهای لباس همچنین برای قراردادن کیف کفش و سایر وسایل نیز استفاده می شود.

Natec WhatsApp