طراحی انواع اتاق نشیمن،خواب،کارو...

طراحی انواع اتاق/اطاق خواب بزرگسال ، اتاق خواب کودک دختر و پسر ، اتاق کار ،اتاق نشیمن و...

طراحی تخت خواب سه نفره برای اتاق کودک

طراحی تخت خواب سه نفره برای اتاق کودک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 اسفند 1398
بازدید: 176

مشتری آتلیه استارزاک استرابیکی از آنها خواسته اتاق خواب کودکان را در یک آپارتمان برای یک خانواده در پوزنان لهستان طراحی و اجرا کنند. اتاق خواب ، که برای سه کودک طراحی شده است ، دارای یک درب چوبی کشویی از کف به سقف است که به یک فضای بازی باز منتهی می شود.

طرح مبل مناسب برای خواب روزانه

طرح مبل مناسب برای خواب روزانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 دی 1398
بازدید: 437

مبلمان برای خواب روز می تواند یک مکان دنج برای استراحت ، یک تخت خواب یدکی مناسب برای میهمانان ، یک جایگزین غیر متعارف برای مبل سنتی ویا یک عنصر نمایشی چشمگیر باشد. تخت خواب های روز سنتی - نوعی که به یک تشک واقعی نیاز دارند - درست مانند اتاق خواب می توانند با روتختی های رنگارنگ و کوسن پوشیده شوند. انواع سالن های ساده تر ، چیزهای ساده را حفظ می کنند و به سبک تزئینی باورنکردنی تبدیل می شوند. در این پست ، انتخاب متنوعی از تعدادی تختخواب روزانه را مشاهده می کنید.

سبک های مختلف برای اتاق خواب

سبک های مختلف برای اتاق خواب1

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 آذر 1398
بازدید: 465

از محبوب ترین انواع سبک های اتاق خواب از جمله طراحی داخلی سنتی ، معاصر ، مدرن ، ساحلی و عاشقانه دیدن کنید.نوع سبک اتاق خواب شما که انتخاب می کنید مهم است ، زیرا نشان دهنده شخصیت منحصر به فرد خود شما است. این جایی است که روز خود را آغاز می کنید و به پایان می رسانید. با توجه به این نکته مهم انتخاب یک طراحی داخلی برای اتاق خواب است که به شما احساس مثبت و آرامش می بخشد.با ایجاد تغییر در سبک ، اتمام ، رنگ و دکور می توانید محیط خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید. در اینجا سبک های محبوب طراحی اتاق خواب برای ایده ها و الهام بخش ارائه شده است.

صندلی زیبا به سبک قدیمی در اتاق خواب

20 صندلی زیبا به سبک قدیمی در اتاق خواب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 آذر 1398
بازدید: 534

اتاق های خواب یکی از بهترین فضاهای خانه است که در واقع می توان شخصیت آنها را به نمایش گذاشت زیرا می تواند مواردی را در خود گنجانده باشد که نشان می دهد چه چیزی را دوست دارند. امروز ، ما در مورد جمع آوری عکس های اتاق خواب فکر کرده ایم که در واقع اندکی از آنچه مشتری یا صاحبان خانه می خواهند برای فضای شخصی خود در کل خانه بخواهند نشان می دهد.

در زیر 20 صندلی زیبا در اواسط قرن در اتاق خواب وجود دارد که به طراحان این نکته را می فهماند که مشتری ها واقعاً چه می خواهند. شما در حال دیدن چند فضای مینیمالیستی ، برخی از فضای انتقالی و معاصر به فضاهای مدرن خواهید بود که حتی وقتی آنها مدرن هستند ، هنوز هم مبلمان اواسط قرن را در اتاق خواب خود می گنجانند تا یک هاله خاص را بسازند ، مبلمان مدرن نمی تواند انجام دهد. لیست زیر را بررسی کنید و به ما بگویید که درباره فضاهای زیر چه فکر می کنید!

تخت خواب و اتاق خواب های ساده و زیبا

تخت خواب و اتاق خواب های ساده و زیبا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 آبان 1398
بازدید: 1065

در این قسمت تعدادی اتاق خواب ساده اما زیبا با تخت خواب های چوبی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . طراحی تخت خواب برای این اتاقها کمی متفاوت و منحصز بفرد است.

تم رنگی قرمز برای اتاق خواب والدین

تم رنگی قرمز برای اتاق خواب والدین

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 مهر 1398
بازدید: 722

دراین قسمت تعدادی اتاق خواب با تم رنگی قرمز برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . رنگ قرمز بسیار پرهیجان و پرانرژی است.

طراحی اتاق خواب با تم رنگی قرمز

طراحی اتاق خواب با تم رنگی قرمز

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 مهر 1398
بازدید: 819

قرمز پرشور است ، بنابراین چرا از آن استفاده نمی کنید تا مقداری گرما را وارد طرح دکوراسیون اتاق خواب خود کنید. هنگامی که دکوراسیون قرمز با رنگ سفید ترکیب می شود ، ترد و تیز می شود ، ودر حالیکه سایه هایی از رنگ خاکستری ایجاد می شود ، درام ایجاد می کند ، با آبی انرژیک می شود و با طلایی غنی می شود. قرمز می تواند زیبایی های زیادی به خلوتگاه شما بیاورد ، اما هیچکدام از آنها کمرنگ نیستند.

طراحی اتاق والدین به سبک هتلی

طراحی اتاق والدین به سبک هتلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 مهر 1398
بازدید: 800

مرز بین طراحی معاصر و مینیمالیسم با گذشت هر روزه کم و کمتر می شود. مینیمالیسم در اصل هنر قادر به زندگی راحت است. این کار ممکن است به اندازه کافی آسان به نظر برسد و در حقیقت خیلی راحت تر از آنچه گفته می شود انجام می شود. اتاق های خواب جمع و جور می توانند مانند هر فضای دیگری که دارای فضایی فراوان باشد ، مجلل به نظر برسند. در دنیایی که آپارتمان های کوچک و لوپ های شهری روز به روز رایج تر می شوند ، طراحی زرنگ و دانا مطلق به نظر می رسد. برای امروز ما مجموعه ای عالی از ایده های طراحی اتاق هتل را که زیبایی شناسی را با کاربرد تلفیق می کند جمع می کنیم. در حقیقت ، خانه ای زیبا و کاربردی با تم مینیمال یکی از سخت ترین طراحی هاست. یک نگاه تمیز و بدون حاشیه یک ضرورت مطلق است. مهارت ، مهار و انضباط زیادی لازم دارد.

راز برای ایجاد یک اتاق خواب رمانتیک فنگ شوی

5 راز برای ایجاد یک اتاق خواب رمانتیک فنگ شوی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 شهریور 1398
بازدید: 388

وقتی به فنگ شویی فکر می کنید ، حس عاشقانه ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند نباشد. اصول فنگ شوی همه چیز در مورد ارتقاء فضای زندگی ما - از جمله اتاق خواب است. عناصر فنگ شوی به معنای بیرون آوردن انرژی مناسب و مثبت، (یا چی) برای هر اتاق از خانه ما است. رنگ ها و عناصر این تمرین در بسیاری از مناطق زندگی ما از جمله هماهنگی خانوادگی ، خلاقیت و عاشقانه متمرکز شده است. خبر خوب این است که شما می توانید فقط با چند تغییر ساده یک اتاق خواب فنگ شویی ایجاد کنید.

در اینجا آورده شده است که چگونه عناصر فنگ شوی می توانند یک اتاق خواب عاشقانه و آرامش بخش را برای شما ایجاد کنند.

طرح های کم نظیر برای اتاق خواب

طرح های کم نظیر برای اتاق خواب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 مرداد 1398
بازدید: 850

اگر در ایجاد طرح های لوکس اتاق خواب با یک طراحی کامل سردرگم شده اید ، ممکن است این طراحی های بافت دیوار اتاق خواب با مدل های مختلف باعث شود اتاق خواب شما خارق العاده شود. گزینه هایی برای ایده های طراحی اتاق خواب لوکس وجود دارد که می توانید برای اتاق خواب خود انتخاب کنید. از طراحی با دکوراسیون فوق العاده و معاصر نیز می توانید همین حالا آن را دریافت کنید. برای آن بلافاصله می توانید طرح های زیر را در زیر مشاهده کنید. ممکن است جزئیات این ایده های تزئین اتاق خواب لوکس را در اینجا مشاهده کنید.

Natec WhatsApp