طراحی انواع اتاق نشیمن،خواب،کارو...

طراحی انواع اتاق/اطاق خواب بزرگسال ، اتاق خواب کودک دختر و پسر ، اتاق کار ،اتاق نشیمن و...

طراحی اتاق های مخفی در منزل

طراحی اتاق های مخفی در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 آبان 1399
بازدید: 675

دراین قسمت تعدادی تصویر جذاب از اتاق های مخفی در دکوراسیون داخلی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم.طراحی این نوع اتاق و یا فضا در منازل بعضا می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. مفهوم فضا یکی از مفاهیم بنیادی در معماری است. درباره این مفهوم معماران و اندیشمندان جهان معماری از دیرباز برداشت های گوناگونی ارائه کرده اند. برای نشان دادن اهمیت فضا در معماری شاید همین بس باشد که یاداور شویم یکی از تعاريف مورد پذیرش بیشتر اندیشمندان درباره معماری، »ساماندهی فصا« است. به گمان ما بحث و کنکاش درباره مفهوم فضا از سوی نویسندگان و نظریه پردازان به طور کلی امری سودمند است. چرا که ابعاد گوناگون فضا و ویژگیهای آن و چگونگی تأثیر آن بر آدمی، مطرح شده و شکافته میشود و این ما را در درک عمیق تر از فضا یاری می کند اما از سوی دیگر باید توجه داشت که بحث و گفتگو که با هدف درک عمیق تر و چیرگی ذهنی بر مفاهیم آن انجام میشود، به آشفتگی و پریشانی بیشتر نیانجامد

طراحی کمد برای اتاق خواب

طراحی کمد برای اتاق خواب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 آبان 1399
بازدید: 379

اتاق خواب اصلی می تواند شامل پنج حوزه ی خواب، محل نشیمن، کمدهای لباس، رخت کن و حمام باشد و در طراحی این اتاق باید به توارن اندازه ی هر قسمت و روابط منطقی آن ها توجه شود در شکل زیر به رابطه حوزه ی خواب، نشیمن و سرویس توجه نمایید.در صورت وسیع بودن اتاق خواب می توان بخش خواب و نشیمن را با استفاده از شومینه با مبلمان از هم تفکیک کرد فضای رخت کن و کمدهای لباس خود می تواند جزئیاتی شامل، دستشویی، میز توالت، آینه، قطعه ی لوازم بهداشتی حوله و... باشد شکل زیر نمونه ای را با جزئیات لازم نشان میدهد این فضاها باید با مصالح قابل شستشو ساخته شده، به خوبی قابل نظافت باشد. اتاق خواب اصلی، بر حسب مورد می تواند دارای یک سرویس كامل بهداشتی شامل وان حمام، دوش و توالت و یا دارای یک رخت کن و دوش ساده باشد در خانه های کوچک، برای مجموعه ی اتاق های خواب، از یک سرویس بهداشی به طور مشترک استفاده می شود.

دستورالعمل استاندارد طراحی کمد لباس

دستورالعمل استاندارد طراحی کمد لباس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 مرداد 1399
بازدید: 1341

کلوست، که به عنوان کمد لباس نیز شناخته می شود ، کمد های مستقلی هستند که برای ذخیره سازی لباس مورد استفاده قرار می گیرند. قبل از اینکه پلان معماری منزل طراحی شود ،کمدها به عنوان یک کالای اساسی مبلمان درنظر گرفته می شوند ، کمدها همچنان به عنوان یک عنصر کاربردی و زیبایی در چیدمان اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند. کمد لباس ها در سبک ها ، اندازه ها و مواد متنوعی با سازمان هایی طراحی شده اند که فقط از فضای معلق در آن ، از قرار گرفتن قفسه ها ، کشوها و سایر کارکردهای کاربردی متغیر است. در اینجا 35 دستورالعمل طراحی کمد کمد استاندارد را بررسی کنید.نقشه مهندسی کمد لباس

جدیدترین کمدها با قفسه
تاریخ ایجاد در 15 مرداد 1399
بازدید: 1717

دراین قسمت تعدادی طرح زیبا و جذاب از کمدهایی برای اتاق خواب مشاهده می کنید که در آنها از ایده های فوق العاده با قفسه بندی جذاب استفاده شده است .طرح های مدرن کمد اتاق خواب ، جدیدترین طرح های کمد دیواری برای طراحی کمد لباس اتاق خواب ایده های فروشگاه طراحی کمد دیواری. آخرین کابینت کمد لباس ، آخرین طرح های کمد لباس برای ذخیره سازی و سازماندهی 2020. در بررسی 30 طرح جدید فوق العاده کمد با ایده های قفسه شگفت انگیز امیدواریم به ایده های مناسبی برخورد کنید و الهام بخش کمد بعدی اتاق خواب شما باشد.

کلوست و کمد لباس

طرح ها و ایده های جذابی برای کلوست و کمد لباس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 مرداد 1399
بازدید: 1447

دلیل استفاده از کلوست یا اتاق لباس ساماندهی و ذخیره سازی است. ما می خواهیم لباس و وسایلمان ایمن ، سازمان یافته و به راحتی در دسترس باشد. همه ما کمد با فضای ذخیره سازی بیشتری می خواهیم ، اگر در دسترس و کارآمد و شیک نیز باشد چه بهتر! آنچه همیشه نداریم فضای کافی ، یک طراحی عالی یا ایده کمد کامل برای الهام بخشیدن به ما است. در اینجا ایده ها و طرح های کمد اتاق خواب مبتکرانه ، شیک و معقول برای الهام بخشیدن از کمد اتاق خواب بعدی شما آورده شده است. کمدهای لباس همچنین برای قراردادن کیف کفش و سایر وسایل نیز استفاده می شود.

نکته برای بزرگتر جلوه دادن فضا در دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 ارديبهشت 1399
بازدید: 752

در یک فضای کوچک ، همه چیز مهم است. ایده اصلی در پشت این مقاله وجود دارد که به شما یاد می دهد که با استفاده از چند ترفند هوشمندانه چگونه یک اتاق کوچک را بزرگتر جلوه دهید. اتاق های کوچک می توانند احساس محدودیت و ناراحتی ایجاد کنند. اما بکاربردن برخی از مفاهیم طراحی باعث می شود چشم گول بخورد و باعث می شوند فضای داخلی بسیار جادارتر از آنچه هست ظاهر شود. تکنیک های رنگی ، تنظیم مبلمان و نورپردازی هوشمند فقط برخی از مباحثی است که در این پست به آنها می پردازیم. امیدواریم این ایده ها مورد پسند شود.

بزرگ سازی فضای اتاق خواب
تاریخ ایجاد در 09 ارديبهشت 1399
بازدید: 1403

اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید یا یک اتاق خواب کوچک دارید ، در واقع چندین کار وجود دارد که می توانید برای افزایش فضای خود انجام دهید.به همین دلیل ترفندهای صرفه جویی در فضای اتاق خواب می توانند فضای شما را افزایش دهند و احساس راحتی بیشتری بوجود بیاورند ، این ترفندها برای اتاق های کوچک و حتی اتاق های خوابگاه عالی هستند. بخش خواب خانه بهتر است مكانی دور از سر و صدا و رفت و آمد باشد. به اين ترتيب بخش خواب میتواند با فضاهای عمومی مانند پذيرايی و غذاخوری مهمان ارتباط نزديكی نداشته باشد ولی بهتر است در نزديک فضاهای آشپزخانه و نشيمن خصوصی خانواده باشد. اين نكته در مورد اتاق خواب مهمان می تواند صادق نباشد و شايد بتوان آن را نزديک ورودی و بخش عمومی خانه نيز پيش بينی كرد. اين تصميم به ميزان زيادی در گرو شناخت مهمانان خانه و نوع ارتباط آنها با اعضای خانواده می باشد. ممكن است در خانه ای مهمانان رابطة بسيار صميمی و نزديكی با اعضای خانواده داشته باشند و افراد خانه بخواهند كه اتاق خواب مهمان نيز به بخش خصوصی خودشان وارد شده و در كنار اتاق های خواب آنان جای گيرد. برخی از خانواده ها نيز ترجيح میدهند كه اتاق خواب مهمان دارای عملكردهای ديگری نظير فضای خياطی و مانند اينها باشد. به عبارت ديگر اين خانواده ها دوست دارند كه اتاق مهمان به صورت چند عملكردی طراحی شده و در زمان هايی هم كه مهمان در خانه نيست،مورد بهره برداری اعضای خانواده قرار گيرد و بلااستفاده نماند.ایده هایی برای به حداکثر رساندن فضای اتاق خواب

طرحهای زیبای کمد برای اتاق خواب

طرحهای زیبای کمد برای اتاق خواب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 ارديبهشت 1399
بازدید: 1548

اتاقهای خواب بخش خصوصی خانه را شكل میدهند و خوب است در جای دنج و آرام و به دور از فضای پذيرايی مهمان كه بخش عمومی خانه را شكل میدهد، قرار گيرند. معمولاً در هر خانه سه نوع اتاق خواب برای والدين، فرزندان و مهمانان در نظر گرفته میشوند. اين اتاقها محل استراحت فردی و حريم خصوصی اعضای خانواده و يا مهمانان است و فعاليتهايی همچون خوابيدن، مطالعة فردی، كار با رايانه، بازی كودكان، لباس عوض كردن، آرايش كردن و ... در آنها صورت میگيرد. مساحت اتاقهای خواب با توجه به تعداد افراد استفاده كننده، نوع فعاليتها،چگونگی مبلمان و وسايل داخل اتاق تعيين میشود. بعضی از خانواده ها ترجيح میدهند برای خوابيدن از تخت استفاده نكرده و بر تشک گسترده بر سطح زمين بخوابند. اين امر سبب میشود تا بخشی از اتاق كه در اشغال تخت قرار میگيرد، در مواقع غير از خواب، آزاد باشد و بتواند مورد استفادههای ديگر قرار بگيرد. در اين موارد لازم است محل مناسبی برای نگهداری رختخواب پيشبينی گردد. اگر اين محل در داخل كمدهای ديواری اتاق پيشبينی شده باشد، بهتر است عمق آن را بيشتر از عمق معمول كمدهای لباس كه در حدود  ۶۰سانتیمتر است، در نظر گرفت. برای اين منظور عمقی در حدود 80 تا 100 سانتیمتر میتواند مناسب باشد.

طرح جذاب سقف و دیوار اتاق خواب والدین

طرح جذاب سقف و دیوار اتاق خواب والدین

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 فروردين 1399
بازدید: 3555

اتاق خواب مستر مانند هر قسمت از خانه شما شایسته است که توجه کاملی را هنگام طراحی جزئیات به خود جلب کند. باید فضایی آرامش بخش و تفریحی داشته باشد. از این رو ، انتخاب رنگ های مناسب برای این اتاق باید با احتیاط انجام شود. همه ما دوست داریم رنگ های مورد علاقه مان را انتخاب کنیم؛ این بخش جالب در تزئین یک اتاق است. با این وجود ، در برخی از موارد این ترکیب فرم و رنگ با همدیگر می تواند استرس زا باشد ، به خصوص اگر می خواهید با مبلمان و وسایل جانبی اتاق خواب خود طرح را ست کنید. به یاد داشته باشید که همه رنگها نمی توانند با دیگری تکمیل شوند.
امروز عکس هایی از طرح های اتاق خواب مستر با رنگ های مختلف ، طرح دیوار سرتختی و کناف سقف برای شما جمع آوری کردیم تا به شما در انتخاب رنگ کمک کند این انتخاب از مدرن ، معاصر تا تلفیقی متغیر است ، اما همه این طرح ها یک چیز را نشان می دهند - آرامش. پس از همه اینها هدف اصلی عقب نشینی مسالمت آمیز از زندگی شلوغ که ناشی از فعالیت های روزانه ماست و داشتنارامش هدف یک اتاق خواب مستر است ،ما می دانیم که انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب مستر شما کار ساده ای نیست ، بنابراین اگر ممکن است ، می توانید از مشاوره رنگ یا متخصصان رنگ نیز استفاده کنید. اما اگر به دنبال الهام گرفتن هستید ، در اینجا 40 رنگ اتاق خواب مستر وجود دارد که می تواند روحیه آرامش بخشی را برای شما به ارمغان آورد.طرح جذاب سقف و دیوار و کناف اتاق خواب والدین

طراحی تخت خواب سه نفره برای اتاق کودک

طراحی تخت خواب سه نفره برای اتاق کودک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 اسفند 1398
بازدید: 1736

مشتری آتلیه استارزاک استرابیکی از آنها خواسته اتاق خواب کودکان را در یک آپارتمان برای یک خانواده در پوزنان لهستان طراحی و اجرا کنند. اتاق خواب ، که برای سه کودک طراحی شده است ، دارای یک درب چوبی کشویی از کف به سقف است که به یک فضای بازی باز منتهی می شود.

Natec WhatsApp