طراحی کابینت مدرن و رنگی برای آشپزخانه

طراحی کابینت مدرن و رنگی برای آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 اسفند 1399
بازدید: 400

آشپزخانه ها به عنوان قلب خانه شناخته می شوند: ما غذاهای مورد علاقه خود را می پزیم ، اوقات خود را با خانواده می گذرانیم و معاشرت می کنیم - بنابراین مهم است که آشپزخانه ها در محیط اطراف ظاهر و احساس راحتی داشته باشند. با این حال ، آشپزخانه ها برای طراحی مجدد یک اتاق دشوار نیستند - آشپزخانه عالی خود را (بدون نیاز به طراح آشپزخانه) با لیست ایده های فوق العاده جامع ما که شامل 30 ایده آشپزخانه منحصر به فرد و خیره کننده است ، انتخاب کنید.طراحی کابینت مدرن و رنگی برای آشپزخانه

زیباترین رنگ بندی آشپزخانه

زیباترین رنگ بندی آشپزخانه سال 2021 تام هاولی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 اسفند 1399
بازدید: 430

جای تعجب نیست که 2021 رابطه ما با خانه های ما را تغییر داده است. ما شروع به کاوش ایده ها و استقبال از رنگ ها به روشی کرده ایم که قبلاً هرگز در نظر نگرفته ایم. ما به دنبال راحتی ، جدید و برنامه هایی هستیم که به ویژه در قلب خانه باعث مثبت شدن می شوند. رنگ های آشپزخانه تام هاولی را کشف کنید و برخی از روش های مورد علاقه ما را برای استفاده از سایه های جسورانه جدید ما در زیر کشف کنید.

درک پالت رنگ تام هاولی
هر یک از رنگ ها بطور دقیق برای مجموعه های آشپزخانه ما تولید شده است. ساده و در عین حال زیبا ، 24 رنگ ما شامل سفیدها ، رنگهای روشن، خنثی های سنتی و انتخاب کوچکی از سایه های متمایز برای کسانی است که آرزو می کنند چیزی کمی متفاوت باشد. ما ساعت ها وقت خود را صرف اطمینان از هماهنگی رنگ رنگ آشپزخانه با یکدیگر می کنیم ، شما می توانید رنگ ها را با یکدیگر ترکیب کرده و مطابقت دهید تا زمانی که پالت مناسبی را برای خود و خانه خود پیدا کنید.

20 رنگ بندی بدون زمان برای آشپزخانه

20 رنگ بندی بدون زمان برای آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 تیر 1399
بازدید: 1169

فقط تعداد معدودی از سبک های آشپزخانه و رنگ بندی ها از روند دائما در حال تغییر مصون باقی می مانند. به جدیدترین و داغترین آشپزخانه هایی که به یکباره مد میشوند و به زودی محو می شود و خانه شما به نظر می رسد خراب تر و یا بدتر شده گرفتار نشوید. هنگام برنامه ریزی ساخت خانه یا نوسازی آشپزخانه بعدی خود ، تا حد امکان در مورد طرح ها و گزینه های بدون زمان و همیشگی فکر کنید. سپس یکی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت و سبک شما باشد. در اینجا چندین رنگ بندی رنگ آشپزخانه وجود دارد که در تست زمان ایستاده اند.

در طبيعت، دو رنگ آبی آسمان و خاكی زمين رنگهای غالب به كار رفته هستند. رنگ خاكی كه تيره تر و سنگين است، بر زمين مینشيند و رنگ آبی كه روشنتر و سبكتر است به بالا میرود. يكی از روشهای توزيع رنگ در فضاهای داخلی مسكونی نيز استفاده از همين الگوی طبيعی است كه ذهن بسياری از افراد به طور مداوم آن را ديده و با آن خو گرفته است. در اين الگوی رنگی، كف فضا را تيره ترين رنگ، رنگ ديوارها را روشن تر، و رنگ سقف را روشن ترين رنگ و سبك همچون آسمان در نظر میگيرند. اين انتخابها علاوه بر انطباق بيشتر با الگوهای ذهنی افراد، با كاركردهای كف، سقف و ديوار نيز مطابقت دارد. كف، كه بيشترين لمس و استفاده را دارد، چرك تابتر و سقف كه كمترين لمس و تماس را دارد روشن ترين رنگ را به خود میگيرند. البته اين الگو برای همه فضاها و همه سليقه ها مورد قبول و لازم الاجرا نبوده و طراح فضاهای داخلی میتواند تصميمات ديگری را در اين زمينه پیگيری كند. در راستای تصميم گيری برای رنگ عناصر اصلی سازنده يك فضا، وسعت آن فضا، كاركرد فضا، ميزان نور، ويژگی های كيفی غالب در فضا و مبلمان آن میتوانند مورد توجه قرار گيرند. در هر صورت خوب است كه انتخاب رنگها به گونه ای باشد كه در ضمن داشتن تناسب رنگها با موارد فوق الذكر، گونهای تنوع خوشايند، تعادل و هماهنگی نيز در كل فضا پديدار شود

طراحی کابینت ام دی اف آشپزخانه به رنگ زرد

طراحی کابینت ام دی اف آشپزخانه به رنگ زرد

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 اسفند 1398
بازدید: 985

امروز به شما طرح های آشپزخانه مدولار را به رنگ زرد نشان می دهیم.رنگ زرد بسیار زیبا و واقعاً چشم نواز است. اگر به طرح های آشپزخانه با رنگ سبز که در یکی از مقالات قبلی خود نشان داده ایم نگاهی بیندازید ، متوجه خواهید شد که هر دو رنگ از نظر خوردن تا حدودی جذاب هستند!رنگ زرد معمولاً با قرمز یا نارنجی هماهنگ می شود تا احساس کنده کاری غذایی ایجاد شود. این دلیل اصلی این است که رنگ های زنجیره ای فست فود ترکیبی از رنگ های گفته شده است.این 15 ایده آشپزخانه ماژولار زرد شما را به یک ترنس منتقل می کند و مطمئناً آرزو می کند که آرزو داشته باشید که هر یک از طراحی های آشپزخانه ما را برای شما در نظر داشته باشیم!همانطور که می گویند ، زیبایی در بیننده مشاهده می شود و ما این عکس ها را به همان زیبایی که می بینیم می بینیم. اما ما به شما اطمینان می دهیم - شما در یک لحظه عاشق آنها خواهید شد! در اینجا عکس هایی که برای شما انتخاب کرده ایم آورده شده است!طراحی کابینت ام دی اف آشپزخانه به رنگ زرد

کابینت آشپزخانه با ام دی اف مشکی و چوب

کابینت آشپزخانه با ام دی اف مشکی و چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 بهمن 1398
بازدید: 1155

گذشته از فضای نشیمن یا اتاق خواب ، یک قسمت خاص از خانه آشپزخانه است ، مخصوصاً برای کسانی که عاشق آشپزی هستند و بیشتر وقت خود را صرف تهیه منوهای مختلف و آزمایش انواع دستور العمل های مختلف می کنند.
خوب است که یک آشپزخانه زیبا برای انجام همه این کارها داشته باشید. و هنگامی که ما در مورد یک آشپزخانه زیبا صحبت می کنیم ، بسته به نوع ظاهری که برای منطقه آشپزخانه خود می خواهید ، روش های مختلفی برای دستیابی به آن وجود دارد.
اگر یک آشپزخانه مرتب می خواهید، می توانید یک طراحی مدرن سفارش دهید که بیشتر روی عملکرد متمرکز باشد.
اما سایر سبک های آشپزخانه نیز بسیار دوست داشتنی است مانند مدل های صنعتی یا مینیمال و یا کلاسیک.
اما آنچه ما امروز به شما نشان خواهیم داد لیستی از آشپزخانه هایی است که از رنگ های سیاه و چوب در آن استفاده شده است.
مشکی یک رنگ خنثی است که در هر مکانی خوب کار می کند. چوب نیز به همین صورت است ، هر کجا که آن را بگذارید و به هر روشی که از آن استفاده کنید همیشه زیبا به نظر می رسد.
حتی می تواند به افزایش ذهنی ابعاد یک فضا کمک کند و مواد را در هر کجا نیز می توان یافت.
بنابراین ، امروز می خواهیم لیستی از آشپزخانه ها را با رنگ سیاه و چوبی در آن به شما نشان دهیم. نگاهی به لیست زیر بیندازید.کابینت آشپزخانه با ام دی اف مشکی و چوب

همنشین مناسب برای رنگ نارنجی در طراحی داخلی

همنشین مناسب برای رنگ نارنجی در طراحی داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 26 آذر 1398
بازدید: 1233

به دلیل طبیعت پر جنب و جوش ، روشن و جسورانه ، رنگ نارنجی می تواند یک رنگ ارعاب آور برای استفاده باشد. اگر با ماجراجوی رنگها باشید ، نارنجی به راحتی گرمی ، خلاقیت و خوشبختی را در هر فضای زندگی به ارمغان می آورد. اگرچه کمی دلهره آور است ، با ترکیب و سایه های مناسب ، قادر خواهید بود با استفاده از رنگ نارنجی رنگ ، ظاهر و محیط های مختلف زیادی را ایجاد کرده و به آن برسید.

در درجه اول نارنجی رنگ نشان دهنده شادی ، آفتاب و گرما است. نارنجی رنگی دعوت کننده است که بازیگرایی و تعامل اجتماعی را تشویق می کند. رنگ نارنجی حتی با تحریک اشتها و موفقیت همراه بوده است. به همین دلایل می توان از آن در اتاق خواب بچه ها ، اتاق های بازی ، اتاق های نشیمن و حتی در آشپزخانه استفاده کرد.

طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ مشکی و چوب

طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ مشکی و چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 آذر 1398
بازدید: 1729

گذشته از فضای نشیمن یا اتاق خواب ، یک قسمت از خانه که برای ما بسیار خاص است آشپزخانه میباشد ، مخصوصاً برای کسانی که عاشق آشپزی هستند و بیشتر وقت خود را صرف تهیه منوهای مختلف و آزمایش انواع دستور العمل های مختلف می کنند.

خوب است که یک آشپزخانه زیبا برای انجام همه این کارها داشته باشید. و هنگامی که ما در مورد یک آشپزخانه زیبا صحبت می کنیم ، بسته به نوع ظاهری که برای منطقه آشپزخانه خود می خواهید ، روش های مختلفی برای دستیابی به آن وجود دارد.

اگر یک آشپزخانه مرتب می خواهید، می توانید به یک طراحی مدرن بروید که بیشتر روی عملکرد متمرکز باشد.

اما سایر سبک های آشپزخانه نیز بسیار دوست داشتنی هستند مانند مدل های صنعتی یا روستیک و یا کلاسیک.

اما پس از آن دوباره ، آنچه ما امروز به شما نشان خواهیم داد لیستی از آشپزخانه هایی است که از رنگ های تیره و چوب در آن استفاده شده است.

مشکی یک رنگ خنثی است که در هر مکانی خوب کار می کند. چوب نیز یکسان است ، هر کجا که آن را بگذارید و به هر روشی که از آن استفاده کنید همیشه زیبا به نظر می رسد.

حتی می تواند به افزایش یک فضا کمک کند و مواد را در هر کجا نیز می توان یافت.

بنابراین امروز ، ما قصد داریم لیستی از آشپزخانه ها را با پالت سیاه و چوبی در آن نشان دهیم. نگاهی به لیست زیر بیندازید.

طرح کابینت برای آشپزخانه به رنگ قهوه ای

20 طرح کابینت برای آشپزخانه به رنگ قهوه ای

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 آذر 1398
بازدید: 2418

رنگ کابینت های آشپزخانه به آن زندگی می بخشد. ما با این نظر موافقیم زیرا جدا از کاشی بین کابینتی ، تنها موردی که در آشپزخانه می توانیم از نظر رنگی از آن استفاده کنیم کابینت ها هستند.بیشتر اوقات ، کابینت های آشپزخانه به رنگ های خنثی نقاشی می شوند و یک رنگ رایج قهوه ای است.نظر شما در مورد این رنگ چیست؟خوب ، برای بسیاری ، قهوه ای به راحتی با شکلات و رنگ زمین مرتبط می شود. اگرچه به اندازه رنگ های شیرین نیست ، اما در مورد دکوراسیون داخلی ، قهوه ای می تواند بهترین دوست شما باشد.
موافقید؟
اگر اینطور نیست ، چرا به بعضی از فضای داخلی با رنگ قهوه ای در آنها نگاه نمی کنیم؟ به عنوان مثال ، آشپزخانه خوب ، به طور طبیعی ، ما قصد داریم کابینت های آشپزخانه قهوه ای را به شما نشان دهیم.بگذارید ببینیم آیا این باعث می شود تا انتهای لیست عاشق این رنگ شوید.

طرح جذاب برای کابینت آشپزخانه به رنگ زرد

25 طرح جذاب برای کابینت آشپزخانه به رنگ زرد

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 آبان 1398
بازدید: 1897

هنگام انتخاب طرح رنگ برای آشپزخانه ، معمولاً صاحبان خانه در انتخاب رنگ هایی که کاملاً مطابقت دارند و یا رنگهای مکمل اشتباه می کنند. با این وجود ، اگر می خواهید به یک آشپزخانه ساده و جذاب برسید یا اگر می خواهید ظاهری خیره کننده و فوق العاده جسورانه از آشپزخانه با محیطی پویا و پر جنب و جوش ایجاد کنید ، باید تکنیک دیگری برای انتخاب طرح رنگ انتخاب کنید که به آن استفاده از کنتراست بالا گفته می شود.دراین قسمت از رنگ زرد به عنوان رنگ اصلی در آشپزخانه استفاده شده است.

آشپزخانه با کابینت سفید خاکستری

آشپزخانه با کابینت سفید خاکستری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 تیر 1398
بازدید: 3492

دراین قسمت تعدادی کابینت آشپزخانه زیبا به رنگ سفید خاکستری مشاهده می کنید.

Natec WhatsApp