سرویس بهداشتی لوکس کوچک

سرویس بهداشتی لوکس کوچک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 آبان 1399
بازدید: 268

طراحی حمام یکی از مهمترین موضوعاتی است که افراد در هنگام بازسازی خانه خود به آن توجه می کنند. حمام یکی از گرانترین فضاهای خانه است و در هنگام طراحی باید توجه زیادی به ما شود و همه ما وقت زیادی را در حمام خود می گذرانیم ، بنابراین فقط درست است که باید آنها را به مکانی کاملاً زیبا تبدیل کنیم. وان های منحصر به فرد ، واحدهای نمایشی صاف و طرح های مدرن توالت در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. بنابراین در اینجا 35 ایده مدرن حمام کوچک را بررسی کنید تا احساس بزرگتری در حمام خود داشته باشید.سرویس بهداشتی لوکس کوچک

طراحی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی حمام و سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 آبان 1399
بازدید: 641

به نظر می رسد امروزه افراد بیشتری حمام خود را یکی از بهترین مکانهای خانه خود می دانند که می توانند از فشارهای روزانه عقب نشینی کنند. محلی برای تلویزیون ، حمامهای مستقل ، سر دوش های 4 و 5 در یک غرفه دوش ، دستگاه های صابون و حوله ها همگی بخشی از حمام تازه طراحی شده هستند. یک حمام مدرن نه تنها راحتی هر کسی را به ارمغان می آورد ، بلکه در عین حال باعث استرس در خطوط مستقیم ، رنگ های خنثی ، سفید و سیاه ، اما همچنین موادی مانند فولاد ضد زنگ ، کروم و آینه ها می شود. یک حمام مدرن نه تنها مکانی است که افراد می توانند برای دوش گرفتن ، بلکه محلی آرامش و آرامش داشته باشند.

استانداردهای طراحی حمام و سرویس بهداشتی

استانداردهای طراحی حمام و سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 مهر 1399
بازدید: 678

در طراحی سرویس ها لازم است که به عناصر اصلی در آنها یعنی توالت (فرنگی ایرانی) و دستشویی توجه داشته باشیم، نحوه قرار گیری آنها در فضا باید به نحوی باشد که حریم و فاصله مورد نیاز در اطراف هر یک لحاظ شده و به جهت گیری صحیح آنها نیز دقت شود (توالت نباید که رو یا پشت به قبله باشد). نیاز به تهویه به صورت طبیعی با مصوعی از الزامات این فضا است. در صورت پیش بینی پنجره برای این فضا باید با طرح شکستگی هایی در پلان و یا پیش بینی ارتفاع مناسب و با تعبیه شیشه های مات فضای داخلی را از دیدهای مزاحم در امان نگه داشت. در اکثر خانه ها از یک فضا به طور مشرک و با رعایب تفکیک فضاها برای توالت و حمام استفاده می شود و توالت اصلی در نزدیکی در ورودی قرار می گیرد. فضای حمام محل شست وشو و نظافت ساکنین خانه میباشد. ابعاد آن متناسب با وسایل داخل آن است. فضاهای مکملی چون رخت کن و رختشوی خانه را می تواند در کنار خود داشته باشد.در فضای رخت کن، سکو، سبد لباس های چرک و آویز حوله و یا لباس، قفسه برای حوله ها و مواد شوینده قرار می گیرد.

پارتیشن و جداکننده برای حمام

پارتیشن و جداکننده برای حمام

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 مهر 1399
بازدید: 1134

اگر در داخل محل زندگی خود فقط یک فضای کوچک حمام دارید اما هنوز می خواهید بیش از یک نفر را همزمان در فضای حمام جای دهید ، داشتن پارتیشن راه خوبی خواهد بود. این هنوز هم باید در حفظ حریم خصوصی بسیار جذاب باشد و وقتی صحبت از پارتیشن بندی برای دیوارها می شود ، در اینجا بهترین و ایده های موثر است.برای یک زندگی متوازن و خوب، لازم است بین زندگی جمعی و زندگی خصوصی و شخصی افراد، تعادل ایجاد شود ما به همان میرانی که به بودن با افراد خانواده، فامیل و دوستان نیاز داریم، به خلوت داشن، با خود بود، مطالعه، تفکر و عبادت کردن و با استراحت نیاز مدیم کودکان و نوجوانان نیازمند فضا برای بازی، انجام تکالیف مدرسه، انجام کارهای هنری و هست این بحش از حانه، امکانات لازم برای زندگی شخصی را در اختیار افراد قرار می دهد.

حمام و روشویی در دکوراسیون داخلی

طراحی حمام و روشویی در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 شهریور 1399
بازدید: 835

هنگامی که در حال بازسازی یا ساخت و ساز هستیم ، همیشه به تمام جزئیات مربوط به خانه خود فکر می کنیم ، اما فراموش می کنیم که برخی از اتاق ها نیز شایسته توجه هستند ، مانند حمام ، که از توجه به دکوراسیون این اتاق غافل می شویم. به همین دلیل ، ما 30 ایده زیبا و مدرن حمام آورده ایم که بسیار زیبا هستند و محیط شما را حتی بیشتر شگفت انگیز می کنند.

کاشی کاری سرویس بهداشتی

ایده هایی برای کاشی کاری سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 شهریور 1399
بازدید: 1631

کاشی یک انتخاب محبوب برای کف و بدنه حمام است زیرا بسیار متنوع است. کاشی در هر رنگ ، شکل و متریال قابل تصور است. کفپوش کاشی همچنین یک انتخاب عالی برای فضاهای مرطوب است زیرا بیشتر مواد مورد استفاده درآن و در اصل لعاب ضد آب هستند و آنها را برای محیط رطوبت بالا یک حمام مناسب می کند. در اینجا 30 ایده کاشی عالی برای حمام خود را بررسی کنید.

35 ایده برای فضای ذخیره سازی در حمام

35 ایده برای فضای ذخیره سازی در حمام

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 مرداد 1399
بازدید: 1063

ما 35 عکس سازماندهی و ذخیره سازی شگفت انگیز برای حمام شما جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم ایده های خوبی داشته باشید. این عکس ها شامل ایده هایی از حمام های بزرگ و لوکس گرفته تا حمام های کوچکتر با امکانات کمتر. بعضی از آنها راه حل هایی در دیوارههای حمام دارند و برخی دیگر ایده های ذخیره سازی با استفاده از وسایل مبلمان ساده دارند. این ایده ها باعث می شود که درهم و برهمی به حداقل حد خود برسد و حمام شما با یک فضای خلاق که بیشترین استفاده را از فضا کرده ساماندهی شود. این راه حل های عالی برای ذخیره سازی در اینجا برای شما قرار دارد تا ایده های خوبی بدست آورید ، بنابراین به انواع مختلف فضای حمام در زیر نگاهی بیندازید!

ایده خلاقانه برای سرویس بهداشتی

35 ایده خلاقانه برای سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 مرداد 1399
بازدید: 1934

مسکن امروزه به سمت کوچک شدن و کم شدن متراژ و در نتیجه آن خانه های کوچکتر و طراحی های مینیمالیستی حرکت می کند ، بنابراین حمام ها و سرویس های بهداشتی کوچکتر نیز رواج می یابند. با توجه به نیازهای حمام و کوچک شدن فضا ، طراحی حمام باید مبتکرانه و کارآمد تر باشد. در اینجا ایده ها و طرح های حمام کوچک خلاقانه و شگفت انگیز وجود دارد که می توانید آنها را مشاهده کنید! کف و دیوار سرویس های بهداشتی و توالت را معمولاً با مصالح صاف و صیقلی نظیر کاشی و یا سرامیک و در رنگهای روشن میسازند تا نظافت آنها راحتتر انجام گیرد. از اینرو کاربرد این مصالح در کف حمام خطر سرخوردن را به همراه دارد؛ و جا دارد که طراح برای این موضوع چاره اندیشی نماید. حمام خانه از جمله فضاهایی است که میتواند بخشهای مکملی را در کنار خود داشته باشد. َ رخت کن مناسب و جادار و رخت شوی خانه از جمله این فضاها هستند

طرح و ایده های جذابی برای حمام و دوش

طرح و ایده های جذابی برای حمام و دوش

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 تیر 1399
بازدید: 1242

فضاهای آبریزگاهی به دلیل وجود تجهیزات بهداشتی مختلف و عناصر تأسیساتی مکانیکی و برقی متنوع نیاز به نقشه های اجرایی با مقیاس بزرگتر دارند. در پلان فضاهای حمام و سرویس بهداشتی ترسیم دقیق تجهیزاتی مانند کاسه توالت ایرانی، توالت فرنگی، روشویی، دوش، وان و سایر تجهیزات بهداشتی و تأسیساتی در ابعاد استاندارد و رایج ضروری می باشد. جهت جانمایی تأسیسات لوله کشی و فاضلاب این عناصر فاصله مرکز میانی (آکس لوله) تا سفتکاری دیوارها قید میشود. از دیگر موارد مهم در پلان بزرگ نمایی، اندازه گذاری کامل دیوارها و بازشوها، معرفی تیپ بازشوها، موقعیت کفشو و شیببندی کف و سایر اطلاعات وابسته به آنها می باشد. همچنین در مقطع موضعی از فضاهای آبریزگاهی نیز اطلاعات ذکر شده در پلان نمایش داده میشود. علاوه بر آن، کاشیکاری دیوارها، موقعیت سقف کاذب، نمای قاب آینه و کابینتهای مربوطه و سایر تجهیزات و عناصر مهم موجود در نمای دیوارها در مقطع موضعی این فضاها ترسیم میگردند. لازم به ذکر است که جهت نمایش جزئیات اجرایی مهم در پلانها و مقاطع، موقعیت آن جزئیات در نقشه نشان داده شده و در بخش جزئیات مرحله دوم به شکل جزئیات اجرایی با مقیاس بزرگتر در صفحات مجزای دیگری ترسیم میشود.

طراحی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

طراحی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 ارديبهشت 1399
بازدید: 1439

فضاهای آبریزگاهی به دلیل وجود تجهیزات بهداشتی مختلف و عناصر تأسیساتی مکانیکی و برقی متنوع نیاز به نقشه های اجرایی با مقیاس بزرگتر دارند. در پلان فضاهای حمام و سرویس بهداشتی ترسیم دقیق تجهیزاتی مانند کاسه توالت ایرانی، توالت فرنگی، روشویی، دوش، وان و سایر تجهیزات بهداشتی و تأسیساتی در ابعاد استاندارد و رایج ضروری می باشد. جهت جانمایی تأسیسات لولهکشی و فاضلاب این عناصر فاصلة مرکز میانی (آکس لوله) تا سفتکاری دیوارها قید میشود. از دیگر موارد مهم در پلان بزرگ نمایی، اندازه گذاری کامل دیوارها و بازشوها، معرفی تیپ بازشوها، موقعیت کفشو و شیب بندی کف و سایر اطلاعات وابسته به آنها می باشد.
همچنین در مقطع موضعی از فضاهای آبریزگاهی نیز اطلاعات ذکر شده در پلان نمایش داده می شود علاوه بر آن، کاشیکاری دیوارها، موقعیت سقف کاذب، نمای قاب آینه و کابینت های مربوطه و سایر تجهیزات و عناصر مهم موجود در نمای دیوارها در مقطع موضعی این فضاها ترسیم می گردند. لازم به ذکر است که جهت نمایش جزئیات اجرایی مهم در پلانها و مقاطع، موقعیت آن جزئیات در نقشه نشان داده شده و در بخش جزئیات مرحلة دوم به شکل جزئیات اجرایی با مقیاس بزرگتر در صفحات مجزای دیگری ترسیم می شود.طراحی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی حمام و توالت

Natec WhatsApp