طراحی حمام دستشویی سرویس بهداشتی

طراحی حمام دستشویی سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 اسفند 1399
بازدید: 418

حمام های کوچک فراتر از چیدمان و قرار دادن وسایل چالش های زیادی در زمینه طراحی دارند. با استفاده از رنگ ها ، لوازم جانبی و لهجه های مناسب ، می توانید در عین استفاده بیشتر از فضای درونی ، به بزرگتر شدن بصری اتاق کمک کنید. به دنبال الهام از تزئین حمام هستید؟ در اینجا 30 ایده موثر برای طراحی حمام کوچک برای الهام بخشیدن به شما آورده شده است. همانطور که در مبحث ابعاد ذکر کردیم به اتاق های خانواده مسترروم نیز می گویند و دلیل اصلی آن وجود حمام و سرویس بهداشتی فرنگی خصوصی متعلق به سرپرستان خانواده می باشد و این امر می تواند از جنبه سهولت نیزنقش بسیار خوبی را از خود اعمال سازد چرا که هنگام استحمام دیگر نیاز به عبور از فضای عمومی و اتاق های دیگر نیست و به راحتی می توان در فضای خصوصی خود دست به تعویض لباس زد. ابعاد این حمام هامعمولاً بین 3تا 5متر مربع می باشد. و بهتر است که زمان اجرا حتماً به خروجی های هوا نیز توجه لازم را داشته باشید تا زمانی که استفاده شما از حمام به اتمام می رسد هوای رطوبتی سریعاً به خارج از اتاق هدایت شود و در غیر این صورت مرتباً با بو و نم رطوبت در اتاق خود روبه رو می شوید

سرویس بهداشتی دستشویی حمام

طرح های زیبا برای سرویس بهداشتی دستشویی حمام

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 آذر 1399
بازدید: 775

دراین قسمت طرح های زیبا برای سرویس بهداشتی دستشویی حمام برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم و به ذکر نکاتی در رابطه با این موارد می پردازیم :

● تزئين حمام و دستشویی

حمام و دستشویی در بعضی از خانه ھا تنھا به عنوان فضایی کاربردی شناخته ميشود که شایسته توجه و وقت گذاشتن نيست. با این وجود بھسازی اتاقی که ھر روز مورد استفاده تمام اعضای خانواده قرار گرفته و تقریبا تمام مھمانان آنرا ميبينند ميتواند برای این فضای فراموش شده بسيار مفيد باشد. شاید شما از تزئين دستشویی و حمام بدتان نمی آید اما نميدانيد چگونه سادگی آنرا حفظ کرده و یا نميتوانيد در مورد چگونگی این تزئين  تصميم بگيرید، مطلب زیر ميتواند برایتان مفيد باشد.
● نکاتی درباره دکوراسيون حمام و دستشویی (سرویس بهداشتی)

روشھای متعددی برای آراستن حمام وجود دارد اما کار مشکل، انتخاب تنھا یکی از این روشھاست. اگر ایده شما شامل وسایل و خرده ریزھا و دیگر وسایل گران قيمت تزئينی است، حتما قبل از قرار دادن تمام اقلام مورد نظرتان در اتاق، به تناسب و ترکيبات ممکن این موارد فکر کنيد. ممکن است افزودن یک عنصر تزئينی از نظر شما بسيار عالی باشد، اما تناسب این شیء با باقی وسایل حمام مانند آینه، قفسه داروھا و…تناسبی نداشته باشد.
یکی دیگر از اشتباھات رایج در تزئين حمام و دستشویی، استفاده از چند طرح و نقش مختلف است. برای مثال دیوارھا نقش و نگاری متفاوت از حوله ھا و ھردو اینھا متفاوت از پرده حمام و فرش ھستند. چنين کاری  تصویری مغشوش و عصبی کننده به وجود می آورد. بھترین راه، استفاده از حداکثر دو نقش متناسب از نظر رنگ، طرح –مثلاگل و گياه یا ماھی- و بافت، با یکدیگر در فضای حمام است.

سرویس بهداشتی لوکس کوچک

سرویس بهداشتی لوکس کوچک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 آبان 1399
بازدید: 1006

طراحی حمام یکی از مهمترین موضوعاتی است که افراد در هنگام بازسازی خانه خود به آن توجه می کنند. حمام یکی از گرانترین فضاهای خانه است و در هنگام طراحی باید توجه زیادی به ما شود و همه ما وقت زیادی را در حمام خود می گذرانیم ، بنابراین فقط درست است که باید آنها را به مکانی کاملاً زیبا تبدیل کنیم. وان های منحصر به فرد ، واحدهای نمایشی صاف و طرح های مدرن توالت در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. بنابراین در اینجا 35 ایده مدرن حمام کوچک را بررسی کنید تا احساس بزرگتری در حمام خود داشته باشید.سرویس بهداشتی لوکس کوچک

طراحی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی حمام و سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 آبان 1399
بازدید: 926

به نظر می رسد امروزه افراد بیشتری حمام خود را یکی از بهترین مکانهای خانه خود می دانند که می توانند از فشارهای روزانه عقب نشینی کنند. محلی برای تلویزیون ، حمامهای مستقل ، سر دوش های 4 و 5 در یک غرفه دوش ، دستگاه های صابون و حوله ها همگی بخشی از حمام تازه طراحی شده هستند. یک حمام مدرن نه تنها راحتی هر کسی را به ارمغان می آورد ، بلکه در عین حال باعث استرس در خطوط مستقیم ، رنگ های خنثی ، سفید و سیاه ، اما همچنین موادی مانند فولاد ضد زنگ ، کروم و آینه ها می شود. یک حمام مدرن نه تنها مکانی است که افراد می توانند برای دوش گرفتن ، بلکه محلی آرامش و آرامش داشته باشند.

استانداردهای طراحی حمام و سرویس بهداشتی

استانداردهای طراحی حمام و سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 مهر 1399
بازدید: 2592

در طراحی سرویس ها لازم است که به عناصر اصلی در آنها یعنی توالت (فرنگی ایرانی) و دستشویی توجه داشته باشیم، نحوه قرار گیری آنها در فضا باید به نحوی باشد که حریم و فاصله مورد نیاز در اطراف هر یک لحاظ شده و به جهت گیری صحیح آنها نیز دقت شود (توالت نباید که رو یا پشت به قبله باشد). نیاز به تهویه به صورت طبیعی با مصوعی از الزامات این فضا است. در صورت پیش بینی پنجره برای این فضا باید با طرح شکستگی هایی در پلان و یا پیش بینی ارتفاع مناسب و با تعبیه شیشه های مات فضای داخلی را از دیدهای مزاحم در امان نگه داشت. در اکثر خانه ها از یک فضا به طور مشرک و با رعایب تفکیک فضاها برای توالت و حمام استفاده می شود و توالت اصلی در نزدیکی در ورودی قرار می گیرد. فضای حمام محل شست وشو و نظافت ساکنین خانه میباشد. ابعاد آن متناسب با وسایل داخل آن است. فضاهای مکملی چون رخت کن و رختشوی خانه را می تواند در کنار خود داشته باشد.در فضای رخت کن، سکو، سبد لباس های چرک و آویز حوله و یا لباس، قفسه برای حوله ها و مواد شوینده قرار می گیرد.

پارتیشن و جداکننده برای حمام

پارتیشن و جداکننده برای حمام

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 مهر 1399
بازدید: 1483

اگر در داخل محل زندگی خود فقط یک فضای کوچک حمام دارید اما هنوز می خواهید بیش از یک نفر را همزمان در فضای حمام جای دهید ، داشتن پارتیشن راه خوبی خواهد بود. این هنوز هم باید در حفظ حریم خصوصی بسیار جذاب باشد و وقتی صحبت از پارتیشن بندی برای دیوارها می شود ، در اینجا بهترین و ایده های موثر است.برای یک زندگی متوازن و خوب، لازم است بین زندگی جمعی و زندگی خصوصی و شخصی افراد، تعادل ایجاد شود ما به همان میرانی که به بودن با افراد خانواده، فامیل و دوستان نیاز داریم، به خلوت داشن، با خود بود، مطالعه، تفکر و عبادت کردن و با استراحت نیاز مدیم کودکان و نوجوانان نیازمند فضا برای بازی، انجام تکالیف مدرسه، انجام کارهای هنری و هست این بحش از حانه، امکانات لازم برای زندگی شخصی را در اختیار افراد قرار می دهد.

حمام و روشویی در دکوراسیون داخلی

طراحی حمام و روشویی در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 شهریور 1399
بازدید: 1053

هنگامی که در حال بازسازی یا ساخت و ساز هستیم ، همیشه به تمام جزئیات مربوط به خانه خود فکر می کنیم ، اما فراموش می کنیم که برخی از اتاق ها نیز شایسته توجه هستند ، مانند حمام ، که از توجه به دکوراسیون این اتاق غافل می شویم. به همین دلیل ، ما 30 ایده زیبا و مدرن حمام آورده ایم که بسیار زیبا هستند و محیط شما را حتی بیشتر شگفت انگیز می کنند.

کاشی کاری سرویس بهداشتی

ایده هایی برای کاشی کاری سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 شهریور 1399
بازدید: 2201

کاشی یک انتخاب محبوب برای کف و بدنه حمام است زیرا بسیار متنوع است. کاشی در هر رنگ ، شکل و متریال قابل تصور است. کفپوش کاشی همچنین یک انتخاب عالی برای فضاهای مرطوب است زیرا بیشتر مواد مورد استفاده درآن و در اصل لعاب ضد آب هستند و آنها را برای محیط رطوبت بالا یک حمام مناسب می کند. در اینجا 30 ایده کاشی عالی برای حمام خود را بررسی کنید.

35 ایده برای فضای ذخیره سازی در حمام

35 ایده برای فضای ذخیره سازی در حمام

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 28 مرداد 1399
بازدید: 1377

ما 35 عکس سازماندهی و ذخیره سازی شگفت انگیز برای حمام شما جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم ایده های خوبی داشته باشید. این عکس ها شامل ایده هایی از حمام های بزرگ و لوکس گرفته تا حمام های کوچکتر با امکانات کمتر. بعضی از آنها راه حل هایی در دیوارههای حمام دارند و برخی دیگر ایده های ذخیره سازی با استفاده از وسایل مبلمان ساده دارند. این ایده ها باعث می شود که درهم و برهمی به حداقل حد خود برسد و حمام شما با یک فضای خلاق که بیشترین استفاده را از فضا کرده ساماندهی شود. این راه حل های عالی برای ذخیره سازی در اینجا برای شما قرار دارد تا ایده های خوبی بدست آورید ، بنابراین به انواع مختلف فضای حمام در زیر نگاهی بیندازید!

ایده خلاقانه برای سرویس بهداشتی

35 ایده خلاقانه برای سرویس بهداشتی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 مرداد 1399
بازدید: 3457

مسکن امروزه به سمت کوچک شدن و کم شدن متراژ و در نتیجه آن خانه های کوچکتر و طراحی های مینیمالیستی حرکت می کند ، بنابراین حمام ها و سرویس های بهداشتی کوچکتر نیز رواج می یابند. با توجه به نیازهای حمام و کوچک شدن فضا ، طراحی حمام باید مبتکرانه و کارآمد تر باشد. در اینجا ایده ها و طرح های حمام کوچک خلاقانه و شگفت انگیز وجود دارد که می توانید آنها را مشاهده کنید! کف و دیوار سرویس های بهداشتی و توالت را معمولاً با مصالح صاف و صیقلی نظیر کاشی و یا سرامیک و در رنگهای روشن میسازند تا نظافت آنها راحتتر انجام گیرد. از اینرو کاربرد این مصالح در کف حمام خطر سرخوردن را به همراه دارد؛ و جا دارد که طراح برای این موضوع چاره اندیشی نماید. حمام خانه از جمله فضاهایی است که میتواند بخشهای مکملی را در کنار خود داشته باشد. َ رخت کن مناسب و جادار و رخت شوی خانه از جمله این فضاها هستند

Natec WhatsApp