ایده های رنگی برای اتاق کودکان
تاریخ ایجاد در 20 آذر 1398
بازدید: 95

اتاق های کودکان بسیار جالب برای طراحی هستند. تصورات آنها بسیار بزرگ است و ذهن آنها بسیار باز است ، وقتی صحبت از چند رنگ برای استفاده یا حتی از چه سبکی می خواهد واقعاً محدودیت های بسیاری ندارند. با این حال روحیات بچه ها متغییر هستند ، ممکن است امروز لاک پشت های نینجا را دوست داشته باشند و فردا مرد عنکبوتی. نقاشی که چند کاره است ، یک نقطه شروع خوب است. و بسیاری از رنگهای چند کاره در آنجا وجود دارد که مشهورترین آنها رنگ مغناطیسی و تخته سیاه است. یک دیوار کل را به رنگ تخته های گچ رنگ بکشید ، کیدو خود را با برخی از نشانگرهای گچ یا رنگ تهیه کنید و هر روز یک شاهکار جدید را در آنها ایجاد کنید.
با برخی از نوارهای رنگی تقویم تقویم بسازید تا بتوانند در برنامه های ورزشی و تکالیف ورزشی خود گچ بزنند ، این امر باعث می شود که کار و سازماندهی آسان برای آنها آسان باشد. بچه های جوان تر ممکن است تصمیم بگیرند دایناسورها را بکشند یا منوهایی را برای فروشگاه چای خود ایجاد کنند در حالی که بچه های بزرگتر ممکن است دست خود را با سبک های دیواری یا ساخت نمودارهای مطالعه یا لیست آرزوها امتحان کنند.
اگر یک دیوار کامل از رنگ تخته رنگ خاکستری زغال چوب کمی برای شما مناسب است ، یک ریل صندلی صندلی را ایجاد کنید و فقط قسمت بالا یا پایین را رنگ کنید. یا به سادگی چند مربع از تخته های تخته سنگ را روی دیوار بکشید و آنها را قاب کنید ، کودک شما یک گالری همه در حال تغییر را در اختیار دارد. رنگ مغناطیسی یکی دیگر از کارهای بسیار بزرگ دیگر است.

طرح های متنوع از تخت خواب های دوطبقه

طرح های متنوع از تخت خواب های دوطبقه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 آبان 1398
بازدید: 336

به راهنمای ما برای یافتن و خرید تختخواب مناسب برای اتاق خواب بچه های خود - هم اتاق خواب پسرانه و هم اتاق خواب دخترانه - خوش آمدید.

انتخاب های متنوع و گزینه های موجود امروز ممکن است برای افراد ناخواسته گیج کننده به نظر برسد ، بنابراین ما در اینجا هستیم تا به محدود کردن گزینه های شما در مورد آنچه برای شما مفید است کمک کنیم. برای این منظور ، ما مجموعه ای از بهترین نمونه های هر نوع تخت خواب را جمع آوری کرده ایم و با ساخت مواد ، طراحی و سبک آنها را دسته بندی نموده ایم.

فنگ شویی برای فضاهای سالم برای کودکان

فنگ شویی برای فضاهای سالم برای کودکان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 مهر 1398
بازدید: 166

نکات آسان فنگ شویی برای ایجاد فضاهای سالم برای کودکان شما . هدف اصلی فنگ شویی در تبدیل اتاق کودکان ایجاد محیطی سالم ، دوست داشتنی و ایمن است. اتاق کودک ایجاد شده با ذهن فنگ شویی به عنوان یک پشتیبانی عاطفی و جسمی در طول تجربه های مختلف و مختلف رشد کودک شما خدمت می کند.فنگ شوی برای همه سرنشینان خانه صدق می کند کودکان می توانند نسبت به انرژی های اطراف خود حساسیت بیشتری داشته باشند ، بنابراین بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که بسترهای آنها در موقعیت فرمان قرار گرفته اند. آنها اگر پشتشان به سمت درب باشد به راحتی احساس وحشت و آسیب پذیر خواهند کرد. لوازم الکترونیکی هرگز نباید در نزدیکی بستر کودک ذخیره یا شارژ شوند.

طراحی اتاق خواب کودک و نوجوان با نقشه دنیا

طراحی اتاق خواب کودک و نوجوان با نقشه دنیا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 مهر 1398
بازدید: 382

آیا می خواهید اتاق خواب بچه ها را به دنیایی تبدیل کنید که شایسته آن هستند؟ سپس ، آماده شوید تا یک دیوار را در اتاق خواب خود برای یک نقشه رنگارنگ قربانی کنید

ایده هایی برای طراحی دیوار اتاق کودک دختر

ایده هایی برای طراحی دیوار اتاق کودک دختر

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 17 شهریور 1398
بازدید: 485

 خلاقیت و تخیل درخشان و درست در اتاق خواب کودک خود داشته باشید و از این ایده های جالب و خلاقانه هنر دیواری دیدن کنید تا اتاق کودک شما به یک فضای جالب برای آنها تبدیل شود.

تزئین خانه های ما یک فرآیند بسیار مهم برای همه ما است. این تعریف می کند که چه کسی هستیم ، چه چیزی را دوست داریم و چه چیزهایی را دوست داریم که با آنها احاطه شده باشیم. این چیزها و تلاشی است که ما در دکوراسیون خانه خود انجام می دهیم و آن را به "خانه شیرین خانه" تبدیل می کند. اما آیا می دانید که این فقط برای بزرگسالان صدق نمی کند؟ دکوراسیون اتاق خواب کودکان بسیار مهم است. این تأثیر قابل توجهی در رشد اعتماد به نفس و عزت نفس آنها دارد.

هنگامی که اتاق خواب کودک خود را مطابق علاقه و دلخواه خود تزیین می کنید ، احساس درگیری و احساس مالکیت در آنها ایجاد می شود. با تزئین اتاق خود به اطراف شخصیت ، امثال و علاقه آنها ، به آنها می گویید که نظر آنها چقدر مهم است ، اهمیت آنها چقدر مهم است و از همه مهمتر ، اهمیت آنها چیست! کودک شما وقتی مورد پسند و آرزوها قرار می گیرد احساس ارزشمندی می کند. کودک شما احساس اطمینان می کند که منافع خود را با اطمینان دنبال کند.

ایده های بسیاری برای دکوراسیون اتاق خواب بچه ها وجود دارد. گزینه های بی پایان است. شما فقط باید آنچه کودک شما را دوست دارد را تجزیه و تحلیل کنید و به دنبال تزئین اتاق خود در اطراف خود باشید!

اتاق خواب مدرن برای کودکان و نوجوانان

25 اتاق خواب مدرن برای کودکان و نوجوانان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 شهریور 1398
بازدید: 697

25 اتاق خواب مدرن برای کودکان و نوجوانان ، مناسب برای هر دو ، دختر و پسر

این روزها ،دکوراسیون و طراحی کامل اتاق خواب بسته به یک موضوع یا رنگ مورد علاقه صاحب آن تبدیل به سرگرمی شده است. این خصوصاً در اتاق خواب بچه ها اتفاق می افتد زیرا والدین همیشه می خواهند همه چیز خوب خود را که می توانند به بچه های خود بدهند. و یک راه خوب برای نشان دادن این که آنها خاص هستند ، اتاق خواب آنها به نظر می رسد.

طراحی مدرن امروزی با زیبایی شناسی براق و تمرکز روی کارکرد ، روندی است. ما اتاق های خواب بچه ها را دیدیم که با طرح ها و ویژگی های منحصر به فرد به نظر می رسند خاص هستند اما می توانید با یک اتاق خواب مدرن نیز این کار را انجام دهید یا می توانید به یک طرح ساده که حتی در نوجوانی رشد می کند ، بتوانید از آن استفاده کنید. آنچه امروز می خواهیم به شما نشان دهیم ، طرح های مدرن اتاق خواب بچه ها است که برای دختران و پسران مناسب است. بله ، یک دختر یا یک پسر می توانند از این اتاق خواب ها استفاده کنند. بگذارید نگاهی به آنها بیندازیم.

طرح زیبا برای اتاق خواب نوجوان

16 طرح زیبا برای اتاق خواب نوجوان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 خرداد 1398
بازدید: 603

دراین قسمت تعدادی طرح جذاب برای اتاق خواب نوجوان را مشاهده می کنید.

زیباترین طرحهای تخت خواب برای اتاق بچه

زیباترین طرحهای تخت خواب برای اتاق بچه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 31 ارديبهشت 1398
بازدید: 1222

در این قسمت نمونه های بسیار زیبا و جذاب از انواع تخت خواب اتاق کودک برای شما عزیزان انتخاب نموده ایم. این نمونه ها شامل تخت خوابهای دوقلو و دوطبقه نیز میشود.

طرح های خلاقانه برای اتاق خواب نوجوان

طرح های خلاقانه برای اتاق خواب نوجوان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 شهریور 1397
بازدید: 1401

طراحی فضا برای نوجوانان جهت رفتن به خواب، مطالعه و... می تواند کار سختی باشد. همه نوجوانان متفاوت هستند - بعضیها هرگز نمیخواهند اتاقشان را ترک کنند، در حالی که دیگران بجز برای خواب شاید هیچوقت درآن حضور نداشته باشند. این اتاقها برای نوجوانان پیشرفته و همچنین والدین آنها طراحی شده است و محیطی زیبا را بوجود می آورند که نوجوانان افتخار می کنند که نمایش داده شوند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 ارديبهشت 1397
بازدید: 1833

دراین قسمت تعدادی طراحی دکوراسیون اتاق خواب برای کودک دختر مشاهده می کنید. کودک دخترمان بسیار بر روی زیبایی اتاقش حساس است و چه بهتر که با یک طراحی خاص ،زیبایی را به وی هدیه بدهیم.