طراحی مدرن آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 20 بهمن 1398
بازدید: 372

یکی از سبک هایی که به طور یکسان برای طراحان داخلی و صاحبان خانه جذاب شده است ،سبک اواسط قرن مدرن به دلیل سبک ساده اما پیچیده بودن آن است که ترکیبی از عناصر گذشته و روند مدرن امروزی است. ویژگی مشترک فضای مدرن در اواسط قرن ، طرح باز آن ، درخشان بودن آن و استفاده از عناصر طبیعی برای مبلمان و لهجه است. این سبک همچنین به دلیل استفاده از مبلمان اثاثیه و همچنین تصاویر پس زمینه طرح دار معروف است.

امروز می خواهیم چند مدل مدرن آشپزخانه میان رده را به شما نشان دهیم که از نظر رنگ ، چیدمان و حتی استفاده از مواد متفاوت است. شما همچنین می توانید در هر فضا الگوهای هندسی و همچنین مبلمان زیبا را مشاهده کنید. بیشتر مناطق نیز از چوب خوبی برای سقف یا کابینت استفاده می کنند. بگذارید نگاهی به قسمت زیر بیندازیم.

رنگ طوسی و نوک مدادی برای کابینت آشپزخانه

رنگ طوسی و نوک مدادی برای کابینت آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 بهمن 1398
بازدید: 262

دراین قسمت نمونه هایی از ترکیب رنگ خاکستری طوسی و نوک مدادی برای کابینت های آشپزخانه مشاهده می کنید. استفاده از این رنگ ها برای کابینت هیچگاه قدیمی نمی شود و بسیار ویژگیهای مدرن به فضا خواهد بخشید.

ده آشپزخانه برتر سال 2020

ده آشپزخانه برتر سال 2020

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 30 دی 1398
بازدید: 756

آشپزخانه مهمترین و فعال ترین قسمت خانه است. به طور معمول زنان وقت بیشتری را در آشپزخانه می گذرانند تا غذای خوشمزه ای را برای اعضای خانواده تهیه کنند. از صبح تا عصر این منطقه شلوغ ترین منطقه است ، بنابراین اجازه دهید آشپزخانه خود را به گونه ای بی نظیر طراحی کنیم که به شما امکاناتی دهد و هر زمان که خانواده با هم غذا بخورید ، جذابیت و جذابیت خاصی به شما می دهد.

به نظر می رسد که بازسازی آشپزخانه سهولت و ارزش را به خانه می افزاید. امروز ما 10 مدل برتر آشپزخانه 2020را نمایش می دهیم که مطابق با طراحان داخلی در سطح کشور روند خاصی را نشان می دهد ، اینها بیشترین روند جستجو و مشترک آشپزخانه هستند و شامل موارد پیشرفته و پیشرفته نیز هستند. "10 آشپزخانه برتر 2017" را ببینید. از نگاهی به برخی از بهترین آشپزخانه های سال 2017 ، ممکن است بتوانید هنگام شروع فرآیند بازسازی ، الهام بخش شوید و این مورد را برای شما اعمال کنید. با این گفته ، اگر این چیزی است که شما هنوز هم در حال بررسی آن هستید ، همیشه می توانید با یک پیمانکار ترمیم کننده آشپزخانه در ارتباط باشید تا در مورد آن بیشتر بحث کنید ، زیرا این امر می تواند در تصمیم گیری راحت تر به شما کمک کند. افراد حرفه ای مانند اینها به هیچ دلیل وجود ندارند!

آشپزخانه به رنگ خاکستری و نوک مدادی

کابینت آشپزخانه به رنگ خاکستری و نوک مدادی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 دی 1398
بازدید: 298

دراین قسمت تعدادی کابینت آشپزخانه به رنگ خاکستری مشاهده می کنید، کابینت های آشپزخانه به رنگ خاکستری یکی از زیباترین رنگ بندی ها می باشد که کنتراست بسیار زیبایی به آشپزخانه می دهد.

طراحی آشپزخانه های 2020

نمونه هایی از طراحی آشپزخانه های 2020

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 22 دی 1398
بازدید: 613

به گالری عکس اصلی آشپزخانه 2020 ما که شامل ایده های طراحی آشپزخانه در همه نوع ارائه می شود خوش آمدید. این گالری با توجه به سبک ، اندازه و ویژگی های بسیاری فیلتر شده است. این راهنمای نهایی شما در مورد طراحی آشپزخانه است که در وب سایت ما بسیار محبوب است.از بازدید صفحه اصلی طراحی آشپزخانه ما ، جایی که می توانید هزاران ایده ایده آشپزخانه را جستجو کنید ، سپاسگزاریم. اینجاست که ما همه چیز را از آشپزخانه های لوکس گرفته تا آشپزخانه های مناسب با بودجه و همه چیز در بین ... در هر سبک قابل تصور (به عنوان مثال آشپزخانه های روستایی) ، اندازه (یعنی آشپزخانه های کوچک) و رنگ (یعنی آشپزخانه های سفید) ارائه می دهیم.

پیشنهاد می کنیم این صفحه را علامت گذاری کنید زیرا با افزودن عکس های جدید آشپزخانه ، این گالری به طور خودکار بروزرسانی می شود.

میزهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل

میزهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 آذر 1398
بازدید: 208

انواع مختلفی از کانترهای آشپزخانه از جنس استنلس استیل برای انتخاب وجود دارد. علاوه بر این ، پیشخوان های فلز ضدزنگ دارای جوانب مثبت و منفی دیگری هستند که باید در زیر آنها را بررسی کنیم. نوعي كه در نهايت شما انتخاب مي كنيد ، براساس بودجه ، سبك ، سطح تجربه و چهارچوب زماني توسط يك پروژه مشخص انجام مي شود.
در مورد میزهای استیل ضدزنگ ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید لاف بزنید. بهترین مشخصه استیل ضدزنگ این است که تقریباً بسیار مقاوم و مقاومت در برابر هر چیزی (از این رو ضد زنگ) است.

این شامل اما محدود به: آب ، گرما ، لکه ها ، و غیره نیست. این محصولی است که اغلب به دلیل سطح غیر متخلخل آن در آشپزخانه های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و این بدان معنی است که هیچ چیز در واقع نمی تواند به آن نفوذ کند - این باعث می شود تمیز بودن از فاکتورهای شاخص آن باشد.

سنگ مرمر برای صفحه کابینت های آشپزخانه

سنگ مرمر برای صفحه کابینت های آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 آذر 1398
بازدید: 239

هیچ ماده ای برازنده تر و پرهیجان تر از سنگ مرمر وجود ندارد. با گذشت سالها از آن برای کاربردهای مختلف استفاده شده است و به دلیل شفافیت ، غنا و ماندگاری آن ، به عنوان ماده اصلی برای مجسمه ها در نظر گرفته می شود. همواره انتخابی عالی برای کفپوش و حمام و میزهای آشپزخانه در منازل بوده است و هیچ انکاری وجود ندارد که ظرافت مطلوب را به فضای داخلی ما اضافه کند. در زیر هزینه میزهای مرمر و برخی از محبوب ترین انواع مورد استفاده در پروژه های جدید ساخت و ساز خانه و بازسازی را پیدا خواهید کرد.

محبوب ترین سبک های طراحی آشپزخانه

محبوب ترین سبک های طراحی آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 آذر 1398
بازدید: 487

آیا می خواهید از شیک ترین ، رنگ ها ، مواد ، مصالح ، لوازم جانبی و وسایل روشنایی در آشپزخانه های آمریکا مطلع شوید؟ اتحادیه ملی آشپزخانه + حمام (NKBA) صدها طراح ، بازسازی کننده ، معمار ، تولیدکننده و نمایندگی را ترغیب کرد تا غالب ترین و برترین تنظیمات و بزرگترین روند طراحی آشپزخانه را کشف کنند.
سایت Freshome از Alle H-Millard ، طراح آشپزخانه خبره و مدیر روابط صنعت در NKBA ، از عکسها و بینش های مربوط به روندهای اصلی طراحی آشپزخانه ایالات متحده ، سؤال کرد و نتیجه سه سبک زیر بود:

1- اولین سبک محبوب سبک روستیک 2- مدرن 3- کلاسیک

تصاویر قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

تصاویر قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 آذر 1398
بازدید: 1007

ارتقاء آشپزخانه شما یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای افزایش ارزش خانه خود انجام دهید. از آنجا که آشپزخانه اتاقی است که احتمالاً بیشترین وقت خود را در آن می گذرانید ، معقول است که بخواهید فضای آن روشن و درخشان شود. امروز عکس های قبل و بعد از 12 نوسازی آشپزخانه را به اشتراک می گذاریم که نشان می دهد چند تغییر می تواند ایجاد کند.

طرح های زیبای برای لاندری یا رختشورخانه

طرح های زیبای برای لاندری یا رختشورخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 آبان 1398
بازدید: 705

دراین قسمت تعداد زیادی طرح جذاب برای فضای لاندری یا همان رختشورخانه برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم و امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.