طراحی دکوراسیون داخلی سبک مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی سبک مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 شهریور 1399
بازدید: 3017

اگر پروژه ی واحدی با زمین و برنامه مشخص، بین چند طراح به مسابقه گذاشته شود. نوع طرح ها به تعداد طرا حان خواهد بود همان طور که نتایج کار طراحان با هم فرق می کند. روند تفکر و روش طراحی آنها بر با هم متفاوت اسب این، به معنی بی قاعده بودن کار طراحی معماری نیست بلکه در چهارچوب معیارها و ضوابط حاکم بر طرح، به روش های مختلفی می توان برای نیازهای پروژه، جواب مناسب یافت لذا طراحان در جهت ایجاد آمادگی برای احد تصمیمات نهایی و دست یافتن به بهترین طرح ممكن موضوع طرح خود را ار روایای مختلف بررسی کرده و برای آن طرح های مناسب و محتلفی را طراحی میکنند به هر یک از طرحهای فوق یک گزینه می گویند طرح گزینه ها از یک ظرف مسی بر دانش نظری طراح و صورت عقلانی طرح صورت می گیرد و از طرف دیگر راتر ار داده های منطقی مسی بر خلاقیت، کیفیاب ویزهای را به ظهور رسانده و زمینه را برای خلق بهترین طرح ها فراهم می آورد برای منال به گزینه های طراحی ساده برای خانه ی مسکونی نوحه کنید

مدل میز ناهارخوری و نورپردازی
تاریخ ایجاد در 11 مرداد 1399
بازدید: 1521

میز ناهار خوری به یک نورپردازی ویژه نیاز دارد. نورهای گرم برای این مقوله بسیار ارجح هستند. همچنین باید به طور استثنایی طراحی شود تا توجه را جلب کند و فضای داخلی اتاق را هماهنگ کند. در اینجا ایده ها و طرح های روشنایی میز ناهار خوری خلاق ، باشکوه و مدرن برای الهام بخشیدن به نوسازی و دکوراسیون آشپزخانه و اتاق ناهار خوری بعدی شما آورده شده است.

 طرح و ایده برای مدل میز ناهارخوری به سبک مدرن
تاریخ ایجاد در 27 خرداد 1399
بازدید: 2126

غذاخوری فضایی است که خانواده برای صرف غذا از آن استفاده میکند. خوب است این فضا به آشپزخانه نزدیک باشد تا آوردن غذا و وسایل غذاخوری بر سر سفره و یا میز و جمع کردن آنها راحتتر باشد و غذا هم به صورت گرم تری میل شود. به همین دلیل است که معمولاً غذاخوری خانواده در گوشهای از آشپزخانه و یا در فضای جداگانه ای نزدیک به آن طراحی میشود. برخی از خانواده ها غذا را هم در همان نشیمن خانوادگی خود صرف میکنند.در بعضی از خانهها، محل غذاخوری خانواده و مهمان در یکجا قرار دارد. اما در برخی از خانهها این دو فضا از هم جدا هستند؛ در این حالت لازم است محل مجزایی برای غذاخوری مهمان طراحی شود. خوب است که در طراحی غذاخوری مهمان به رابطه نزدیک آن با فضای پذیرایی و آشپزخانه توجه شود. خانوادههای ايرانی معمولاً غذا را به سه صورت نشسته بر دور سفره گسترده بر روی زمين، جمع شدن درپشت ميز غذاخوری و يا پيشخوان آشپزخانه ( )openصرف میكنند. به هر حال در هنگام طراحی، بايد به فضای لازم جهت پهن كردن سفره و نشستن افراد در پيرامون آن و حاشيه عبوری پشت سرشان و يا ابعاد ميز و صندلی و فاصله لازم برای مسير حركت پشت صندلیها، به عبارتی به ابعاد، اندازه و تناسب فضای غذاخوری توجه كافی داشت. همچنين خوب است بين محل غذاخوری و آشپزخانه اختلاف سطح وجود نداشته باشد تا برای رفت وآمد افراد در بين اين دو فضا مشكلی به وجود نيايد.

مدل میز ناهارخوری مناسب برای کف های پارکت

مدل میز ناهارخوری مناسب برای کف های پارکت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 23 فروردين 1399
بازدید: 895

همه ما قبول داریم که کفپوش در دکوراسیون داخلی تأثیر زیادی در جذابیت فضا دارد.گذشته از آن می تواند در دسترسی شما به منطقه تأثیر بگذارد.با این کار ، انتخاب نوع کفپوش خانه بسیار مهم است.
یکی از متداول ترین مواد برای پوشش کف منزل چوب است و از آنجایی که طبیعی به نظر می رسد و دارای سطح سایز ضخیم تری است می توان بارها سطح آنرا سندبلاست نمود و یا پرداخت کرد. این درست است اگر شما به جای طبقه های مهندسی از کفپوش چوبی جامد استفاده می کنید.اما هرچه استفاده کنید ، جذابیت چوبی که به فضای شما می بخشد ، هنوز یکسان است.خوب ، امروز ، ما می خواهیم مجموعه ای از اتاق های ناهار خوری را که از کفپوش چوبی سبک استفاده کرده اند ، به شما نشان دهیم. خواهید دید که این مناطق ناهار خوری با این نوع کفپوش ها بسیار عالی به نظر می رسند.دکوراسیون داخلی اصفهان

ناهارخوری لوکس کلاسیک

اتاق ناهار خوری کلاسیک فوق لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 فروردين 1399
بازدید: 1361

دراین قسمت نمونه ای از اتاق ناهار خوری مدل میز ناهار خوری به سبک کلاسیک فوق لوکس را مشاهده می کنید که در آن از تم رنگی سبز فیروزه ای و طلایی استفاده شده است. در این نمونه از تزئینات در حد اعلا و بسیار زیاد استفاده شده است.

طرح های متنوع میز ناهار خوری

طرح های متنوع میز ناهار خوری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 بهمن 1398
بازدید: 1383

رایج ترین ماده ای که برای ساخت و ساز و برای خانه از آن استفاده می کنیم چوب است. گذشته از ساختار خانه در مبلمان و تزئینات نیز استفاده می شود. همچنین از نظر سقف و کفپوش خانه بسیار زیبا به نظر می رسد. خوب ، به هر روشی که از آن استفاده می کنید ، در واقع عالی به نظر می رسد. حتی وقتی خانه ای از بتونی ساخته شده است ، هنوز هم با ویژگی های دیوار چوبی و مبلمان موجود در آن ، شگفت انگیز به نظر می رسد.
امروز قصد داریم مجموعه های ناهار خوری چوبی را ارائه دهیم که در طرح های مختلف عرضه می شوند. از این مجموعه های ناهار خوری می توان برای ناهارخوری هایی استفاده کرد که دارای طرح هایی از اتاق های مدرن و یا حتی نمونه های سنتی هستند. اما بیشتر مجموعه های ناهار خوری موجود در این لیست می تواند برای خانه های معاصر مناسب باشد. همچنین توجه خواهید کرد که برخی صندلی های ناهار خوری موجود در این لیست دارای بالشتک هایی روی آن هستند و یا برای صندلی های راحت قسمت اثاثه یا لوازم داخلی دارند. بگذارید نگاهی به جمع بندی زیر بیندازیم.طرح های متنوع مدل میز ناهار خوری

طراحی اتاق ناهار خوری فوق العاده لوکس

طراحی اتاق ناهار خوری فوق العاده لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 آبان 1398
بازدید: 1543

به مجموعه اتاقهای پذیرایی لوکس ما خوش آمدید. نکته جالب در مورد طراحی اتاق ناهار خوری این است که مجبور نیستید در هر جایی از آنچه که برای آشپزخانه ها و حمام ها صرف می کنید ، هزینه کنید تا به یک اتاق پذیرایی مجلل و لوکس برسید. مطمئناً ، یک مجموعه مبلمان برتر به شما هزاران دلار باز می گرداند.

طراحی فضاهای نهارخوری زیبا

طراحی فضاهای نهارخوری زیبا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 29 خرداد 1398
بازدید: 1294

دراین قسمت تعدادی طرح زیبا برای فضای نهارخوری مشاهده می کنید.

مدل میز ناهار خوری 2018

مدل میز ناهار خوری 2018

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 خرداد 1397
بازدید: 5979

دراین قسمت تعدادی طرح زیبا جدید و مدرن برای انواع میز ناهار خوری برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

طرح زیبا برای فضا و طرح میز ناهارخوری

40 طرح زیبا برای فضا و طرح میز ناهارخوری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 آذر 1396
بازدید: 7993

دراین قسمت نمونه هایی از طراحی زیبا و جذاب میز ناهار خوری مشاهده می کنید.

Natec WhatsApp