طراحی نمای ساختمان های ویلایی

طراحی نمای ساختمان های ویلایی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 مهر 1399
بازدید: 148

دراین قسمت نمونه هایی برای طراحی نمای ویلایی مشاهده می کنید که در آن ساختمان های ویلایی به صورت مدرن طراحی شده است. به هنگام تفکر در مورد پروژه و طراحی آن، ایده های مختلفی به نظر می رسد. کار بر روی هر یک از ایده ها، به طرح و گزینه ی مستقل و کاملی منجر می شود. هر یک از گزینه ها از دیدگاه خاصی، پروژه را مورد توجه قرار میدهد و راه حلهای احتمالی مربوط به پروژه را نمایان می سازند. همچنین، هر یک از ایده ها، ویژگی ها، محسنات و ارزشهای مخصوص به خود را دارند یکی از نکات بسیار مهم که در طراحی و ارزش یابی گزینه های پروژه مطرح است، کیفیت فضاهای هر یک از گزینه ها است جهت تداوم فرآیند طراحی و ارتقای کیفیت گزینه ها، طرح در این فصل با مفهوم فضا و عناصری مانند خطوط، سطوح ، احجام و اشکال که در شکل دهی به فضای معماری مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا می شویم و اثرات و ویژگیهای یمان ند بافت، رنگ و نور بر فضای معماری را بررسی می کنیم و نحوه ی طراحی کف، دیوارها، سقف، پنجره ها و روش های دسترسی و حرکت در فضای معماری را تجزیه و تحلیل کرده و با نحوهی استفاده ار آن ها در طراحی فضای زیبا و راحت آشنا خواهیم شد امید است مطالعه ی دقیق این فصل و انجام پروژه ها شما را در تولید گزینه های معماری و طراحی معماری بهتر یاری رساند

طرح های جذاب برای طراحی نمای ویلا

طرح های جذاب برای طراحی نمای ویلا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 مهر 1399
بازدید: 185

دراین قسمت تعدادی ایده جذاب برای طراحی نمای ویلا برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم . این طرح ها که اغلب با ترکیب عناصر هندسی در یکدیگر بدست آمده است بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود.درک و احساس ما از فرم، فضا و عناصر تشکیل دهنده ی آن، به طور پیوسته تغییر می کند ما در فضا حرکت و زندگی می کنیم و آن را از زوایای مختلف تجربه می کنیم با تغییر شبانه روز و تبدیل نور طبیعی روز به نور مصوعی كيفيت فضا تغییر می کند جابه جا شدن و کم و زیاد شدن لوازم موجود در فضا نیز تغییراتی را در آن به وجود می آورد از این رو، باید تعادل بین عناصر تشکیل دهنده ی فرم و فضا، در سه بعد مورد توجه قرار گیرد و از انسجام، استحکام و خوانایی کافی برخوردار باشد تا تغییراتی که در فضا ایجاد می شود انسجام و توازن آن را از بین نبرد.

نمای کلاسیک طراحی نظارت اجرا از ناتک

طراحی نظارت و اجرای نما رومی تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 شهریور 1399
بازدید: 212

دراین قسمت یکی دیگر ازپروژه های درحال انجام گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن مجموعه اقدام به ساخت یک ساختمان دوبلکس با متراژ 700 متر مربع نموده است. این ساختمان با طراحی خاص نما به سبک کلاسیک و طراحی داخلی ویژه ای در حال پیاده سازی و اجرا می باشد. به هنگام تفکر در مورد پروژه و طراحی آن، ایده های مختلفی به نظر می رسد. کار بر روی هریک از ایده ها، به طرح و گزینه ی مستقل و کاملی منجر میشود. هریک از گزینه ها از دیدگاه خاصی، پروژه را مورد توجه قرار میدهد و راه حل های احتمالی مربوطبه پروژه را نمایان میسازند. همچنین، هر یک از ایده ها، ویژگیها، محسنات و ارزشهای مخصوص به خود را دارند. یکی از نکات بسیار مهم که در طراحی و ارزشیابی گزینه های پروژه مطرح است، کیفیت فضاهای هر یک از گزینه ها است.
جهت تداوم فرآیند طراحی و ارتقای کیفیت گزینه ها، طرح در این فصل با مفهوم فضاو عناصری مانند خطوط، سطوح، احجام و اشکال که در شکل دهی به فضای معماری مورد استفاده قرار میگیرند، آشنا می شویم و اثرات و ویژگی هایی مانند بافت، رنگ و نور بر فضای معماری را بررسی می کنیم و نحوه ی طراحی کف، دیوارها، سقف، پنجره ها و روشهای دسترسی و حرکت در فضای معماری را تجزیه و تحلیل کرده و با نحوه ی استفاده از آنها در طراحی فضای زیبا و راحت آشنا خواهیم شد امید است مطالعه ی دقیق این فصل و انجام پروژه ها شما را در تولید گزینه های معماری و طراحی معماری بهتر یاری رساند

طراحی و اجرای نمای ساختمان اصفهان تهران

طراحی و اجرای صفرتاصد ساختمان اصفهان تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 03 شهریور 1399
بازدید: 149

دراین قسمت یکی دیگر ازنمونه کارهای صفر تا صد گروه ساختمانی ناتک را مشاهدهمی کنید که در آن مجموعه ناتک اقدام به مشارکت درساخت و ساز نموده است ، این پروژه در زمینی به وسعت 280 مترمربع و در پنج سقف دارای واحدهای 180 متری و 130 متری خواهد بود ، لازم به ذکر است ساختمان مذکور دو نبش بوده و از نور طبیعی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و واحدهای این مجموعه همگی نور جنوب و شرق را دارد مضاف بر اینکه واحد طبقه آخر به علت عقب نشینی از نور شمال نیز برخوردار می باشد. نمای این ساختمان از دو متریال سنگ و اجر نسوز سفید استفاده شده است و ساده و در عین حال بسیار شیک طراحی شده که البته در طرح جزییات آن حذف گردیده است

طراحی نمای ویلا به سبک مدرن

طراحی نمای ویلا به سبک مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 ارديبهشت 1399
بازدید: 1446

طراحی مدرن نمای بیرونی منزل مدرن محبوب ترین سبک در میان صاحبان خانه های جدید و کسانی است که قصد دارند صاحب یک خانه مدرن شوند. طراحی مدرن روز به روز در میان مردم محبوب تر می شود.
ما این مجموعه جدید شگفت انگیز از 25 طراحی نمای برتر مدرن را برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید از این مجموعه الهام بگیرید و طراحی خود را ایجاد کنید. امیدواریم که در ایجاد ایده های شگفت انگیز برای طراحی های مدرن نمای بیرونی منزل به شما کمک کنیم ، چه از آنها برای برخی از پروژه های خود استفاده کنید و چه فقط برای ایجاد یک خانه زیبا استفاده شود. این مجموعه یک راه عالی برای به روزرسانی کتابخانه خود است و با طراحی های جدید و شگفت انگیز از خانه های مدرن در حافظه شماست. لذت ببرید!

طراحی و اجرای ویلا به سبک کلاسیک لوکس

طراحی نمای ویلا به سبک کلاسیک لوکس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 فروردين 1399
بازدید: 1657

دراین قسمت در ادامه سری کارهای کلاسیک آنتونوویچ نمونه کار طراحی یک قصر ویلا به سبک کلاسیک را برای شما عزیزان انتخابکرده ایم که در نوع خود بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است. طراحی و اجرای این ویلا به سبک کلاسیک لوکس در زمینی به مساحت 5000 مترمربع و در دوبی پیاده سازی شده است.

بهترین شرکت طراحی نمای ساختمان اصفهان

بهترین شرکت طراحی ساختمان اصفهان تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 آبان 1398
بازدید: 470

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک در حال اجرا را مشاهده می کنید. این پروژه با نمای کلاسیک خاص در مرحله تراش سنگ بوده و هم اکنون در حال اجرا می باشد.

مدیر پروژه آقای مهندس فاطمی

ناظر ارشد آقای مهندس چیت ساز

طراحی نمای کلاسیک ویلا

طراحی نما سبک کلاسیک برای ویلا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 مهر 1398
بازدید: 1502

دراین قسمت نمونه کار طراحی نمای کلاسیک برای ویلا را مشاهده می کنید. این ویلا واقع در شهرک امیر دشت در حال گذراندن مراحل اولیه اجرا می باشد.

طراحی نمای ساختمان به سبک کلاسیک از گروه ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 11 تیر 1398
بازدید: 1113

در این قسمت نمونه کار دیگر از گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن طراحی به سبک کلاسیک انجام شده است.

طراحی نما و داخل قصر لوکس به سبک کلاسیک

طراحی نما و داخل قصر لوکس به سبک کلاسیک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 تیر 1398
بازدید: 8197

دراین قسمت نمونه کار طراحی یک قصر لوکس به سبک کلاسیک از آنتونوویچ روسی را مشاهده می کنید. این نمونه کار لاکچری در متراژ تقریبی 1700 متر مربع طراحی شده است.

Natec WhatsApp