طراحی آپارتمان مدرن با رنگ بندی جذاب

طراحی آپارتمان مدرن با رنگ بندی جذاب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 مرداد 1399
بازدید: 878

این آپارتمان 3 خوابه برای یک خانواده جوان در ساختمان مشهور جهان با نام مستعار "Jengabuilding" طراحی شده توسط معمار تریبکا در منهتن طراحی شده است. ما با اضافه کردن کارهای سفارشی در کل آپارتمان ، بر اساس طراحی بر اساس جعبه سفید کل آپارتمان را طراحی کردیم. ما همچنین با نورپردازی خاص معماری ، روشنایی موضعی و روشنایی محیطی همه جا را نورپردازی کردیم. یک جزیره و میز ناهار خوری مرمری جدید کلکته برای طراحی کنار هم در این فضای پلان طراحی شده است.
ورودی ساختمان امکانات مختلفی را به ما داد. این امکان را به ما داد تا بتوانیم یک آینه بزرگ مجسمه ای را به نمایش بگذاریم ، صندلی نیمکت و فضای ذخیره زیر آن را تهیه کنیم و یک تلویزیون روبروی اتاق نشیمن سوار کنیم . تابلوهایی را به ورودی اضافه کردیم و در ضمن از دیوار اصلی در فضای باز اتاق نشیمن / اتاق ناهار خوری / آشپزخانه برای کارهای بزرگ هنری (به استثنای داشتن یک تلویزیون بزرگ) استفاده کردیم. هنر نجاری در محوطه کلوست کلوزت روم اتاق مستر این اتاق را کاملاً به یک کمد لوکس متشکل از درب های تاشو و کشویی ، گاوصندوق های مخفی و آینه های 10 فوت تبدیل کرد. کارهای چوبی نیز در کلیه حمام ها به منظور بهبود فضای ذخیره سازی و اضافه کردن عملکرد بیشتر اضافه شد.
کارفرما یک فضای داخلی معاصر می خواستند که برای کودکان و بزرگسالان احساس آرامش و راحتی داشته باشد. ما یک پالت رنگ نرم را به رنگ خاکستری و آبی ارائه دادیم که نمای آسمان را تکمیل می کند و احساس آرامش ایجاد می کند. ما همچنین با این مشتری همکاری کردیم تا هنر را از مجموعه خانواده آنها و همچنین منبع هنری جدید برای متناسب کردن دیوارهای بزرگ و اضافه کردن تابلو به فضا به کار ببریم.طراحی دکوراسیون منزل خانه آپارتمان مدرن با رنگ بندی جذاب

خانه های مدرن با ترکیب رنگ مدرن

خانه های مدرن با ترکیب رنگ مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 03 تیر 1396
بازدید: 2391

مدرنیسم در طراحی در حال حاضر سمت و سوی کمینه گرایی یا مینیمال دارد. بنابراین در این سبک از جزئیات اضافه پرهیز می شود. در سبک اروپایی مدرن بیشتر از ترکیب رنگ های خنثی استفاده می شود.

طراحی خانه ای با متراژ 135 متر مربع

طراحی خانه ای با متراژ 135 متر مربع

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 خرداد 1396
بازدید: 12438

دراین قسمت نمونه کار طراحی منزل مسکونی آپارتمانی به متراژ 135 متر مربع را مشاهده می کنید.

طراحی خانه ای پر از گل و گیاه آپارتمانی

طراحی خانه ای پر از گل و گیاه آپارتمانی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 دی 1395
بازدید: 4005

استودیو معماری AIM برای طراحی یک آپارتمان خلاق در یک ساختمان در میلان، ایتالیا به چالش کشیده شد.کارفرما خواسته بود که یک فضای تازه، فضای انعطاف پذیر و زیبا که با گیاهان متعدد پوشیده شده است داشته باشد.

Natec WhatsApp