پارتیشن و تقسیم کننده فضا در دکوراسیون داخلی

پارتیشن و تقسیم کننده فضا در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 07 تیر 1399
بازدید: 180

تقسیم کننده اتاق معمولاً برای تأمین حریم خصوصی اضافی و تقسیم یک اتاق به دو یا چند فضای اختصاصی استفاده می شود. پارتیشن ها غالباً به صورت متحرک ساخته می شوند که بتوانید در صورت لزوم به راحتی در هر نقطه از خانه آنها را قرار دهید. تقسیم کننده و یا پارتیشن در دکوراسیون ،بخش بزرگی از طراحی خانه است و باید نیازهای فضای داخلی شما را تکمیل کند. در اینجا چندین ایده و طرح تقسیم کننده اتاق عالی برای شما آورده شده است.پارتیشن و تقسیم کننده فضا در دکوراسیون داخلی

چوب بعنوان تزئین در دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 05 تیر 1399
بازدید: 341

چوب های بدرد نخور فراوان یافت می شود و آنها اغلب فقط پوسیده می شوند و به سمت زباله می روند. اجازه ندهید چوب خوب به هدر رود ، در عوض ، آنها را به چیزی قابل استفاده ، زیبا و خلاق تبدیل کنید. با کمی خلاقیت و وقت آزاد می توانید قطعات خانگی شگفت انگیز ایجاد کنید. این ایده ها و طرح های چوب برای خانه به شما کمک می کند تا از چوب بازیافت شده یا ضایعات بهترین استفاده را برده باشید و آنها را به قطعات دوست داشتنی و کاربردی برای خانه تبدیل کنید. در اینجا تعدادی ایده جذاب از کاربرد چوب به عنوان تزئین در دکوراسیون داخلی منزل برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم.

دکوراسیون خانه کریستین و دنیل 165 متری در فرانکفورت
در سایر
تاریخ ایجاد در 21 خرداد 1399
بازدید: 408

در این قسمت خانه کریستین و دنیل را مشاهده می کنید. کریستین در آکادمی مد و طراحی در دوسلدورف ، مدیریت مد را فرا گرفت و در سال 2007 بوتیک خود ،بنام هایاشی را در فرانکفورت افتتاح کرد. از آن زمان ، او اقدام به فروش انتخابی مد و لوازم جانبی از مارک های ویوتا ، مارنی و ایزابل مارانت می کند. هر جمعه او همچنین لباس های هفته خود را برای سفرها ارائه می دهد.

"من یک فرد واقعی هستم. هر روز هزاران وبلاگ می خوانم ، هر روز از طریق اینستاگرام شانه می شوم ، مجلات طراحی داخلی و مد را می خوانم ، هنر و موسیقی را دوست دارم و زیاد سفر می کنم. " "همه اینها در کنار هم من را به سمت سبک خود سوق دادند که دائماً در حال تحول است. من دوست ندارم که ایستاده باشم. کریستین میگوید من یک فرد واقعی هستم. هر روز هزاران وبلاگ می خوانم ، هر روز از طریق اینستاگرام جستجو می کنم، مجلات طراحی داخلی و مد را می خوانم ، هنر و موسیقی را دوست دارم و زیاد سفر می کنم. " "همه اینها در کنار هم من را به سمت سبک خود سوق دادند که دائماً در حال تحول است. من دوست ندارم که ایستاده باشم. "

طراحی دکوراسیون کتابخانه

طراحی و دکوراسیون کتابخانه در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 30 ارديبهشت 1399
بازدید: 350

دراین قسمت تعدادی طراحی دکوراسیون کتابخانه برای منزل را مشاهده می کنید ، کتابخانه از جمله فضاهایی است که نیاز به آرامش و نورپردازی مناسب دارد. طراحی مناسب برای فضای کتابخانه ای می تواند به این امر کمک کند. براي انجام طراحي داخلي فضاهاي مسكوني، اطلاع از فرايند طراحي، كمك زيادي به طراح خواهد نمود. اين آگاهي باعث مي شود كه او به مسير پيش روي خود از ابتدا تا انتها مسلط شده و به شيوه بهتر و در زمان كمتري آن را به صورت مطلوب دنبال كند. در فرايند طراحي داخلي مسكوني ميتوان سه فعاليت اصلي و مهم شناخت، برنامه ريزي، و طراحي را در نظر گرفت. 

طرح های جذاب برای پارتیشن و تقسیم بندی فضا

طرح های جذاب برای پارتیشن و تقسیم بندی فضا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 01 ارديبهشت 1399
بازدید: 739

حتی با وجود طراحی ایده آل برای خانه ، عرصه بندی فضا برای برخی از سفارش ها ضروری است. نکته اصلی در طراحی پارتیشن هایی است که فضاهای مجزا را به طور کامل قطع نمی کنند بلکه امکان ادامه در کل را دارند. به دنبال سازه های سفارشی با طرح هایی باشید که به نظر نمی رسد حجیم یا سفت باشند ، اجازه دهید نور از آن عبور کند و به شما اجازه دهد از میان آنها فضاها دیده شود اطمینان حاصل کنید که آنها خوب به نظر می رسند - متناسب با محیط اطراف را در نظر داشته باشید - همچنین از نظر کاربردی نیز مناسب هستند تا از فضای آن استفاده کنید.

طرح های جذاب برای پرده در دکوراسیون خانه

طرح های جذاب برای پرده در دکوراسیون خانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 30 فروردين 1399
بازدید: 491

یکی از ساده ترین راه ها برای به روزرسانی اتاق نشیمن شما استفاده از پرده های زیبا و رنگ بندی جذاب برای پنجره است. پرده های تازه می توانند مبلمان و تاکید های موجود در اتاق را زنده کنند و حتی می توانند اتاق نشیمن شما را بزرگتر و بازتر جلوه دهند. تفاوتی نمی کند شما از پرده عایق بندی شده برای جلوگیری از اتلاف انرژی و یا اطمینان از حریم خصوصی و یا پرده های ساده برای ظاهری زیبا استفاده کنید ، تصاویر زیر به شما کمک می کنند تا پرده های مناسب را برای فضای خود پیدا کنید.

Natec WhatsApp