سال نو مبارک

آغاز سال 1399 مبارک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 01 فروردين 1399
بازدید: 154

گروه ساختمانی ناتک آغاز سال 1399 را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش میگوید، امید است در سال جدید با عزم و اراده ای چندین برابر بتوانیم موجبات رضایتمندی شما عزیزان را فراهم نماییم.

طراحی فضای بازی در منزل

طراحی فضای بازی در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 02 بهمن 1398
بازدید: 187

دراین قسمت تصاویری از طراحی فضای بازی برای منزل مشاهده می کنید. در تصاویر حاضر بازی بیلیارد مدنظر قرار گرفته و طراحی محدوده قرارگیری این میز را میتوانید مشاهده کنید.

نیم نگاهی به سبک مینیمال در طراحی داخلی

نیم نگاهی به سبک مینیمال در طراحی داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 29 دی 1398
بازدید: 250

جالب ، واضح و بی سر و صدا ، این دو کار مینیمالیستی داخلی منزل ، ایده یک فضای «استقبال» کننده را تعریف می کنند. دنیای مدرن ما محیطی پر هرج و مرج و پر سرعت است که حواس پرتی بسیاری ایجاد می کند. ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته به کار خودمان مشغول هستیم و در حال حرکت هستیم ، بنابراین شاید ساده سازی محیط اطراف ما چیزی باشد که برای آرام کردن ذهن ما لازم است. خیلی ها ممکن است بگویند "خانه مرتب ، ذهن مرتب" و این فضای داخلی آرام و بی بند و باری مسلماً برای یک وضعیت کنونی یا حتی یک طرز فکر مراقبه مساعد است. بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه به یک زیبایی شناسی مینیمالیستی برگردیم ، در حالی که هنوز هم یک نت شیک با مبلمان زیبا و نورپردازی ، و عناصر طبیعی بالا می برد.

ایده های مناسب برای فضای زیرپله

ایده های مناسب برای فضای زیرپله

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 17 آذر 1398
بازدید: 328

هر خانه چند طبقه دارای پله ای برای حرکت از یک سطح به سطح دیگر است ، برخی حتی بیش از یک پله دارند. بخش خوبی از آن راه پله ها آنقدر فضای زیر هدر رفته اند! برای استفاده از فضا باید راهی وجود داشته باشد؟ متأسفانه راهی که سقف هر چیزی که فضای شما را اشغال کند شیب ندارد و فضای خاصی نیست ، بنابراین در اینجا جایی است که باید خلاقیت ایجاد شود.

طرح پلکان معاصر چوب و شیشه

20 طرح پلکان معاصر چوب و شیشه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 10 آذر 1398
بازدید: 424

همه ما می دانیم که طراحی پله تأثیر زیادی در جذابیت فضای داخلی خانه دارد. بیشتر اوقات ، این امر به یک اتفاق برجسته در داخل خانه تبدیل می شود ، به خصوص اگر با طراحی تقریباً مجسمه ای بسیار زیبا به نظر برسد. پله ها از مواد مختلفی ساخته شده اند که ممکن است از چوب به بتن متفاوت باشد. نرده های آن نیز می تواند از مواد مختلف و همچنین شیشه یا استیل ساخته شود. از هر ماده ای که استفاده کند ، یک پله همیشه مهم نیست هر چقدر هم که ساده ظاهر شود.

ما طراحی های راه پله های مختلفی را دیده ایم و امروز می خواهیم لیست دیگری را به شما نشان دهیم که مطمئناً اگر می خواهید به دنبال برخی از طرح های پله ها باشید ، منبع خوبی برای الهام بخش طراحی خواهد بود. آنچه در این مرحله به شما نشان خواهیم داد ، راه پله هایی هستند که از چوب برای آج ها و شیشه برای نرده ها استفاده کرده اند. این ترکیب برای جذابیت امروزی بسیار زیبا و عالی به نظر می رسد. هنگامی که یک پله مانند مانند دارید ، مطمئناً به آن افتخار خواهید کرد و بدون شک به یکی از برجسته ترین ویژگی های خانه شما تبدیل می شود. به لیستی که در زیر داریم نگاهی بیندازید.

طرحهای جذاب و متنوع پله گرد

طرحهای جذاب و متنوع پله گرد

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 03 آذر 1398
بازدید: 591

در این قسمت تعدادی طرح زیبا و جذاب برای پله های اسپیرال مشاهده می کنید. پله های گرد (اسپیرال) که امروزه مورد توجه خاصی هستند و بسیار زیاد در خانه های دوبلکس دیده میشوند به عنوان یک المان زیبایی در خانه محسوب شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

Natec WhatsApp