دکوراسیون داخلی اصفهان نمونه کار گروه معماری ناتک

طراحی دکوراسیون دفتر وکالت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 خرداد 1399
بازدید: 246

دراین قسمت نمونه کاری از گروه معماری ناتک را مشاهده می کنید. این دفترکار که متعلق به سرکارخانم موحدنیا وکیل پایه 1 دادگستری می باشد که در مجتمع تجاری صدر اصفهان واقع شده است. تعاريف مستندی از حرفه معماری داخلی در کشورهای ديگر وجود دارد که توسط مراجع دانشگاهی، مجامع و انجمنهای صنفی بینالمللی مرتبط تبیین شده است، اما تفكیك نشدن تعاريف و وظايف مشاغل موجود در اين حوزۀ فني هنري در نظام ساخت وساز ايران باعث شده است که واژگان معماري داخلي، طراحي داخلي و دکوراسیون (تزيینات) داخلي به جاي يكديگر مورد استفاده قرار گیرند. يكي از دلايل وجود اين مسئله کمبود پرداختن به مباني نظري داخلي در اين بخش است. البته مفاهیم اصلي اين رشته با معماري اشتراکات زيادي دارد. از اين موارد ميتوان به عوامل انساني، ارگونومي و تنسنجي اشاره کرد.

معمار این طرح آقای مهندس فاطمی و مدیر پروژه آقای مهندس سرکهکی هستند.طراحی دکوراسیون دفتر وکالت

توجه کنید که تصاویر هیچ کدام 3d یا سه بعدی نیست و کلیه تصاویر واقعی می باشد

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکت ،دفترکار

طراحی دکوراسیون داخلی اداری ، شرکت ،دفترکار

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 ارديبهشت 1399
بازدید: 558

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای مدرن و زیبای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن مجموعه ناتک اقدام به طراحی یک شرکت بسیار زیبا برای شهر بندرعباس با سیستم مدیریتی باز نموده است.

امروزه ساختمانها با کاربردهای گوناگون ساخته می شوند و یک دسته از آنها به منظور انجام امور دفتری و اداری میباشد. ساختمانهای اداری بایستی دارای انعطافپذیری، راحتی نگهداری، دسترسی مناسب و یک موقعیت اکولوژیکی (اقلیمی) مناسب باشند و از طرف دیگر یک محیط آرام، لذتبخش و مفید را برای استفاده کنندگان فراهم سازند. امروزه ساختمانهای اداری بیشتر دارای نماهای شیشه ای مشابه هستند اما تقسیم بندی و کیفیت فضاهای داخلی آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.در حال حاضر، مقرراتی در خصوص ساختمانهای اداری استاندارد وجود دارد. فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث تغییر شیوه انجام امور کاری و فرایندهای ساختمانی نسبت به گذشته شده است.
فناوری این فرصت را برای افراد به وجود می آورد که در زمانها و محیط های مناسب تری کار کنند. یک ساختمان با طرح مناسب باعث افزایش کارایی کارمندان می شود و هم چنین لازم است یک ساختمان اداری خوب برای پیشبینی های آینده انعطاف پذیر باشد. چون سازمانها نیاز به ساختمان هایی دارند که امکان تغییر در تعداد کارکنان و انجام وظایف را به وجود آورد و بخشهای ساختمانی برای عملکردهای متفاوت پاسخگو باشد. از طرف دیگر ساختمان اداری بایستی برای تمامی مراجعین خود از جمله افراد معلول دسترسی راحتی داشته باشند تا افراد عادی و معلولین امکان راحتی حرکت در محیط ساختمان اداری را داشته باشند.
از جمله موارد مهم در طراحی ساختمان اداری میتوان به نکاتی چون، محل ورودی ساختمان اداری، راحتی شرایط کار، ایجاد منظر خوب و فضای سبز، تهویه مناسب اشاره کرد.اگر کارکنان در محیط کار احساس راحتی کنند بهتر میتوانند وظایف خود را انجام دهند. ابعاد تجهیزات و مبلمان برای کارکنان متفاوت است و بستگی به نوع وظیفه و کار شخص دارد. فضاهای اداری شرایط متفاوت دارند که بستگی به نوع فعالیت آنها دارد. مثلا تجار وروزنامه نگاران معمولاً در محیط های پر سر و صدا کار می کنند ولی بسیاری از کارهای اداری نیاز به حداکثر آرامش دارد. در طراحی ساختمان های اداری از دو سیستم باز و بسته استفاده می شود.سیستم باز اداری به فضاهایی اطلاق میشود که توسط جداکننده های سبک از هم تفکیک شده اند. سیستم بسته اداری به فضاهایی اطلاق میشود که توسط دیوارهای جداکننده و به صورت اتاقهای مستقل می باشند.به طور کلی ساختمانهای اداری دارای فضاهای اصلی، فضاهای پشتیبانی، خدمات ومسیرهای گردش می باشند.طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکت ،دفترکار

مطب پزشک اجرا گروه ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 01 اسفند 1398
بازدید: 343

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن از ویژگی های متفاوتی برای سقف استفاده شده است. در این طرح همچنین از باغچه های عمودی برای تلطیف فضا بهره برده شده است. فضای مورد اشاره یک مطب روانپزشکی ایت که مبتی بر عناصر منحنی و لطیف طراحی شده است.نمونه کارهای در حال اجرا مطب پزشک گروه ساختمانی ناتک

نمونه کار طراحی دکوراسیون دفتر بیمه

نمونه کار طراحی دکوراسیون دفتر کار از ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 شهریور 1398
بازدید: 487

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن دفتر کار اداری مربوط به نمایندگی بیمه آسیا طراحی شده است.

سرپرست تیمهای طراحی آقای مهندس فاطمی

مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز

ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی

طراحی دفتر مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان
تاریخ ایجاد در 01 مرداد 1398
بازدید: 1661

دراین قسمت نمونه کار دیگری از گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن دفتر VIP سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان توسط مجموعه توانمند ناتک طراحی شده است.

این پروژه شامل طراحی اتاق مسئول دفتر و انتظار ، اتاق مدیر و سالن جلسات ، اتاق استراحت و آشپزخانه می باشد.

سرپرست طراحی آقای مهندس فاطمی
مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز
ناظر ارشد آقای مهندس قاسمی

بازسازی ساده دفتر کار اداری از گروه ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 12 آذر 1397
بازدید: 1480

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای بازسازی دفترکار اداری از شرکت ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. این فضا به متراژ تقریبی 90 متر متعلق به شرکت دارکوب می باشد که توسط گروه ساختمانی ناتک بازسازی شده است. به تصاویر قبل و بعد از بازسازی توجه کنید.

طراحی و دکوراسیون فضای اداری متفاوت

طراحی و دکوراسیون فضای اداری متفاوت

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 تیر 1397
بازدید: 1644

شرکت تخصصی سیوانتوز که مربوط به طراحی و ساخت ادوات کمک شنوایی است اخیرا با همکاری دو تیم معماری Geyer و PLH طراحی و برندسازی شده است. به خلق این طرح بی نظیر در تصاویر زیر توجه کنید.

طراحی دکوراسیون دفترکار
تاریخ ایجاد در 18 مهر 1396
بازدید: 9292

در این قسمت یک فضای بی نظیر از دفتر کار را مشاهده میکنید که برای شرکت Maxus office طراحی و اجرا شده است.

طراحی نمایشگاه اتومبیل در کرواسی
تاریخ ایجاد در 11 مرداد 1396
بازدید: 3616

خرید وسایل نقلیه مورد استفاده در واقع می تواند یک تجربه شفاف و لذت بخش باشدو این چیزی است که AutoZubak Neostar قصد دارد با کمک گروه معماری Brigada اثبات کند،و موفق به ساختن احتمالا اولین نمایندگی خودرویی شد که ادغام آنلاین و آفلاین فروش اتومبیل های منطقه را به عهده دارد.

مطلب مرتبط : نیم نگاهی به یکی از پروژه های ناتک(از ابتداتا زمان تحویل) گالری اتومبیل عارفیان

طراحی و دکوراسیون مدرن دفترکار

طراحی و دکوراسیون مدرن دفترکار

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 دی 1395
بازدید: 2795

دراین قسمت طراحی دفترکار واقع در پنجاب هند را مشاهده می کنید که توسط استودیو معماری Ardete طراحی و اجرا شده است.پویایی و حرکت از ویژگی های این طرح است.

Natec WhatsApp