نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

معمولا نقل است که طرح های خوب در فضاهای کوچک نمایان می شود!

 اگر تاکنون به این اعتقاد داشته اید که فضاهای کوچکی نظیر حمام عملکرد را محدود میکند و زیبا نیست بامشاهده ی این تصاویر مجبور به تغییر نظر خواهید شد. نحوه طراحی حمام – مشاوره تخصصی برنامه ریزی و چیدمان حمام آیا نمی دانید چگونه حمام را طراحی کنید؟

طراحی حمام شاید بیش از هر اتاق دیگری نیاز به تفکر داشته باشد. آشپزخانه ممکن است استثنا باشد، اما، حتی در اینجا، همیشه حضور اطمینان‌بخش یک طراح آشپزخانه برای هموار کردن این روند وجود دارد.با حمام، اغلب متوجه می‌شوید که گچ‌کار، لوله‌کش و نصاب کفپوش را به تنهایی مدیریت می‌کنید، بنابراین ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید.حمام معمولی کوچک است و نیاز به استفاده هوشمندانه از فضا برای بند کفش در تمام ویژگی های مورد نظر دارد و در عین حال ظاهری زیبا و راحت دارد.و نصب می تواند فریبنده باشد، که شامل لوله کشی، طراحی فضایی پیچیده و مهارت های فنی می شود.

با طیف وسیعی از ایده‌های الهام‌بخش حمام برای انتخاب، داشتن نوعی خدمات طراحی، چه از طرف یک طراح داخلی، یک طراح متخصص حمام یا حداقل، یک سازنده/لوله‌کش باتجربه که به طراحی توجه دارد، سودمند است.درست مانند برنامه ریزی یک آشپزخانه، هنگام نزدیک شدن به نحوه طراحی حمام، می توانید با تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از اتاق فعلی خود، توجه به اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند، توپ را به دست آورید.سپس، برای الهام گرفتن به تصاویر حمام نگاه کنید و فهرستی از آرزوها تهیه کنید که تمام کاربران بالقوه، نیازهای فردی آنها را در نظر می گیرد و تصور کنید که چگونه ممکن است در آینده تغییر کند.به عنوان مثال، یک حمام خانوادگی معمولاً به حمام، سطوح مقاوم و مقاوم در برابر پاشش نیاز دارد، در حالی که یک حمام اصلی یا حمام داخلی می‌تواند کمی مجلل‌تر باشد.

 

نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

 

نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

 

نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

 

نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

 

نمونه هایی از طراحی داخلی حمام

 

رنگ سبز در این فضا منجر به ایجاد حس تازگی و دلبازی در فضا می شود.

مطالب ناتک را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn