چرا گروه ساختمانی ناتک؟

در پاسخ به این سوال که "چرا ناتک؟"، به استحضار عزیزان میرسانیم گروه ساختمانی ناتک یک سطح تاپ و اساسی از خدمات در زمینه ساختمان سازی و همچنین بازسازی دکوراسیون و توسعه طراحی مبلمان و طراحی داخلی ارائه می نماید. ما راه حل های فردی را در زمینه معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی توسعه می دهیم و تخصص گسترده شرکت ما به ما امکان ارائه این خدمات جامع را می دهد. بنابراین در صورت نیاز به احداث ساختمان از صفرتا صد و توسعه حرفه ای پروژه ، طراحی و اجرای نازک کاری ، بازسازی و دکوراسیون ساختمان های قدیمی و نوسازی ساختمان و آپارتمان می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت ناتک هم با افراد و هم با سازمان های تجاری کار می کند و طیف گسترده ای از خدمات مجموعه قدرتمند ناتک به عنوان بهترین گروه ساختمانی و دکوراسیون داخلی در اصفهان تهران و بندرعباس ، این امکان را فراهم می کند که هر ایده ای را زنده کنیم و دنیای اطراف شما را زیباتر راحت تر و صمیمی تر نماییم.
اجرای دکوراسیون داخلی
 سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر
 پس از اتمام مرحله طراحی ، گروه ساختمانی ناتک با ارائه نظرات و پیشنهادات متنوع در مورد نوع مصالح و کیفیت آنها تنوعی از ارقام و مبالغ مختلف را در اختیار کارفرما قرار می دهد که کارفرما می تواند از بین آنها به مبالغ مدنظر خود دست یابد
انسجام و پیوستگی
 تضمین کیفیت
تمامی پروژه ها و فعالیتهای انجام شده توسط گروه ساختمانی ناتک دارای گارانتی بوده و گروه ساختمانی ناتک پس ازاتمام پروژه نیز با تمام قوا در کنار شماست.
 تیم حرفه ای
 مکان مناسب شرکت
دفتر ما در منطقه منطقه پنج اصفهان و در خیابان وحید جنوبی واقع شده است، در دسترس بودن خیابان وحید از طریق بزرگراه های اطراف آن، بازدید شما از ما را تا حد امکان راحت می کند.
رابطه قراردادی
 سطح بالای خدمات
هدف ما این است که با خدمات متنوع خود در هر زمینه مربوط به ساختمان کار را تا حد امکان برای شما راحت کنیم
 تیم حرفه ای
تیم حرفه ای
خط مشی پرسنلی خاص در گروه ساختمانی ناتک باعث می شود تا در زمینه کاری فقط افراد حرفه ای را در استودیوی خود گرد هم آوریم.
رابطه قراردادی
رابطه قراردادی
رویکرد جدی به تجارت در گروه ساختمانی ناتک این امکان را می دهد که تمام جزئیات کلیدی پروژه در قرارداد ثبت شده و موجبات اطمینان خاطر کارفرمایان گرامی فراهم گردد
اجرای دکوراسیون داخلی
چرخه کامل خدمات
 ما طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهیم: از طراحی پلان دو بعدی معماری گرفته تا طراحی داخلی و طراحی نمای ساختمان و اجرای کامل ساختمان شامل خاکبرداری تا انتهای عملیات نازک کاری و همچنین بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی
انسجام و پیوستگی
انسجام و پیوستگی
انسجام و نظم حاکم بر سیستم مدیریتی ناتک باعث می شود مراحل انجام پروژه با برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده به پیش رود و در این امر دچار اتلاف وقت و تخطی از برنامه زمان بندی ارائه شده به کارفرما نشود.

منشور اخلاقی گروه ساختمانی ناتِک:

ما با آگاهی کامل از نقش و تأثیر فعالیت های پژوهشی خود در سازندگی و توسعه پایدار جهان، رفاه و آسایش انسان، حفظ جهان هستی از آلودگی های زیست محیطی و تأمین شادی پایدار و دراز مدت خود و دیگران، اینک که فعالیت های مهندسی خود را آغاز میکنیم به پروردگار جهان و انسان سوگند یاد میکنیم:
- همواره در سراسر زندگی شغلی، حرفه ای و اجتماعی خود بدین سوگند وفادار باشیم.

- به انسان، به عنوان یک موجود صاحب خرد و شگفت انگیزترین پدیده آفرینش بیاندیشیم، صدیق و واقع بین باشیم و به هیچ اقدامی که به انسان و انسانیت آسیب رساند مبادرت نورزیم.

- دانش و تجربه خود را که میراث مشترک بشری است مغتنم بدانیم و بکوشیم تا آن را بهروز نگه داریم در حد توان خود به گنجینه دانش و تجربیات سودمند بشری بیفزاییم.

- ایران زادگاه ماست و در آن پرورده شده ایم. کوشش خواهیم کرد تا دین خود را به سرزمینمان، مردمانمان، نیاکانمان و آیندگانمان ادا کنیم.

- در طول زندگی حرفه ای خود تلاش کنیم تا نقش مؤثری در توسعه پایدار کشورمان داشته باشیم.

- سرمایه های هستی چون ماده، انرژی محیط زیست و نیروی کار را سرمایه های تمام بشر بدانیم و در حفظ، کاربرد درست و بهسازی آنها کوشش کنیم.

- در تمام فعالیت های حرفه ای خود صداقت، دقت، نظم، عدالت، سرعت عمل حفظ منافع اجتماع و حقوق دیگران را مراعات کنیم و سلامت، ایمنی و آینده انسانها را در نظر داشته و نسبت به آنان مهربان، دلسوز و متعهد باشیم و همواره سود خویش را در منافع همگان جستوجو کنیم، رذائل اخلاقی را طرد سازیم و ارزش مادی زحمات خود را در حد معقول و متعارف طلب کنیم.

- در همه کوششهای فعالیت حرفه ای خود از دانش روز و آخرین یافته های علمی و فنی آگاه شویم و آنها را با ابتکار و نوآوری در طراحی، برنامه ریزی و اجرا به کار بندیم.

- در تمام فعالیتهای حرفه ای خود استانداردهای حرفه ای را مراعات کنیم و کار را تنها در حیطه دانش و توانایی خود را بپذیریم و تنها مدارکی را تصدیق کنیم که به آنها احاطه کامل داریم. درمواردی که منع قانونی و حق مالکیت اختصاصی وجود ندارد، دانش خود را آزادانه و به صورت رایگان منتشر سازیم و در اختیار دیگران بگذاریم.

- در انجام وظایف محوله، فردی متعهد، مسؤلیت پذیر،مشارکت پذیر و رازدار باشیم.

- محیطی پر از محبت و صفا و عشق و علاقه به خدمتگزاری بی ریا به مردم و وطنمان را به وجود آوریم و همکاران خود را بدون توجه به ملیت، نژاد، مذهب، جنسیت، سن و عقیده دوست بداریم و ارزش های انسانی را در خود و در آنان پرورش دهیم.

- در فعالیت های حرفهای خود همیشه فردی متواضع باشیم، موفقیت های به دست آمده را علاوه بر سعی و کوشش خود مرهون تلاش همکاران و نظام آفرینش بدانیم و از آنان قدردانی و سپاسگزاری کنیم.

- در تمامی فعالیت های حرفه ای خود جویا و پذیرای نقد و اظهار نظر صادقانه همکاران باشم، خطاهای خود را اصلاح کنیم و برای همکاری گروهی و نقش دیگران ارزش قائل باشیم و از لطمه زدن به حیثیت، شهرت، دارایی یا اشتغال دیگران پرهیز و از اقدامات بدخواهانه برای آنان خودداری کنیم.

- از کوششهای فرهنگی و فعالیتهای اجتماعی که به منظور توسعه رفاه عمومی انجام شود استقبال و در آنها شرکت کنیم.

- مشوق همکارانمان به رعایت اصول اخلاق حرفه ای و وجدان حرفه ای باشم.

- کمر همت میبندیم تا مؤثرترین خدمت بی ریا را با عشق ورزی بی چشم داشت و پرهیزکاری کامل به نیازمندترین افراد ارائه دهیم و به واسطه آن به بالاترین درجه شادی دست یابیم

از خدای بزرگ در این راه شگفت انگیز و پر پیچ و خم یاری میطلبیم
آمین