جنبش استفاده و خرید خانه های کوچک در حال رشد سریع است - و فقط در طی چند سال ، این از یک سبک زندگی جایگزین بسیار کوچک به یک روند عظیم و جهانی تبدیل شده. زندگی کوچک و جمع و جور به صاحبان خانه امکان سفر ، سبک زندگی آزاد و نگرانی کمتری در مورد هدر دادن پول برای اجاره (برای مکانی که احتمالاً هرگز نخواهند خرید) می دهد.اما به همان اندازه که این خانه های اندازه یک پیمانه جذاب هستند ، خانه های کوچک مسلماً مشکلات زیادی دارند: فضاهای کوچک به معنای واقعی کلمه ، کوچک هستند. و اگر مراقب نحوه طراحی و تزئین فضا نباشید ، این ردپای کوچک واقعاً می تواند نشان داده شود.

برای کمک به ایجاد فضای کوچک در فضای کوچک خود یا ایجاد انگیزه برای خانه کوچک آینده ، ما به یکی از منابع دکوراسیون دکوراسیون خود می پردازیم: اینستاگرام.
همانطور که معماران بیشتری در جستجوی پتانسیل خانه های کوچک هستند ، یافتن راه هایی برای بهینه سازی فضای داخلی کوچک یکی از مناطق مورد علاقه طراحان است. برخی از مینیمالیست ها طرفدار این هستند که زندگی با کمتری باعث ایجاد سادگی ، کارآیی و وجود آرامش می شود و به ما امکان می دهد تا روی موارد مهم تمرکز کنیم. آیا کوچک سازی می تواند پاسخی باشد؟
وضعیت زندگی شما هر چه باشد ، روش های زیادی وجود دارد که باعث می شود یک اتاق کوچک بزرگتر احساس شود. اگر فضا در سطح بالایی قرار دارد ، در اینجا بهترین راه حل های طراحی داخلی برای یک خانه یا خانه کوچک آورده شده است.دکوراسیون داخلی منزل 70 متری

دکوراسیون داخلی منزل 70 متری

مطالب ناتک را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn