معماران استودیوی AMJ در پوزنا یک آپارتمان 43 متری در پوزنا را در سایه های سفید ، بژ ، چوب طبیعی و آبی تیره طراحی کردند. در طراحی ، رنگ های روشن و گرم غالب هستند که همراه با آینه ها فضا را روشن و بزرگ می کنند و رنگ آبی تیره یک زمینه متضاد برای لوازم جانبی طلایی است.
هدف از این پروژه ایجاد یک آپارتمان مدرن و کاربردی در روح مینیمالیسم بود ، اما در عین حال به شما امکان می دهد فضای خانه را احساس کنید. این فضا از سبک مدرن قرون میانه الهام گرفته شده است. طبیعت داخلی ، تحت سلطه اشکال هندسی و خطوط تمیز ، هدف دستیابی به ظرافت ، جزئیات خوش سلیقه ، بازی با رنگ ها و تضادها با استفاده از مواد نجیب است.

علاوه بر این ، این کشور از ایتالیا - کشور مورد علاقه سرمایه گذاران - الهام گرفته شده است. این پروژه شامل تزئینات اشاره شده به این سرزمین ، سرسبزی و عکس هایی از سفرهای شبه جزیره آپنین و همچنین یک مجسمه مینیاتوری از دیوید توسط میکل آنژ است. عناصری که فضا را متحد می کند کف بلوط و ملافه های چوبی عمودی در محل کار خانه در اتاق نشیمن و کنار میز آرایش در اتاق خواب است که با افزایش خصوصیات منسجم فضای داخلی ، مناطق را بصورت جداگانه تقسیم می کند.
کف با یک پارکت بلوط روغنی همراه با کاشی های چینی در سالن ، آشپزخانه و حمام به پایان رسیده است. اتاق نشیمن با قرار دادن پارکت در راهرو به گونه ای نوری و عملکردی با اتاق خواب در ارتباط بوده است که هنگام عبور از یک اتاق به اتاق دیگر نیازی به ترک پارکت"گرم" نیست. به همین ترتیب ، سالن ، آشپزخانه و حمام به دلایل عملکردی و برای محافظت از کف چوبی با یک طبقه متصل می شوند.دکوراسیون داخلی و بازسازی زیبای آپارتمان 43 متری

اولین عنصری که پس از ورود به آپارتمان با آن روبرو می شویم مبلمان سالن است. مبلمان به دو قسمت تقسیم شده اند - کمد لباس سفید و عمودی. این تقسیم بندی امکان استفاده از فضای کوچک قسمت ورودی را فراهم کرده است - فرورفتگی فرورفتگی حرکت در را آسان تر می کند ، محلی برای آویز کت ایجاد می کند و می توانید کلیدها یا کیف پول را در قفسه قرار دهید. یک آینه بلند در دیوار کناری کمد قرار داده شده است ، که بصری فضا را به میزان قابل توجهی گسترش می دهد.

در آشپزخانه ، دیوار از کف تا سقف با مبلمان چیده شده است. از شکل غیر معمول آپارتمان در اینجا به عنوان یک مزیت استفاده شده است - اتاق نشیمن در حال گسترش امکان طراحی آشپزخانه گسترده در یک آپارتمان نسبتا کوچک را فراهم می کند. علاوه بر این ، فضای کار توسط یک جزیره متصل به دیوار بزرگتر می شود و منطقه آشپزخانه را از اتاق نشیمن جدا می کند. رنگ جبهه ها بر اساس آبی و خاکستری روشن است که با چوب بالای آن ترکیب شده است. یک میز گرد با قطر 90 سانتی متر بین آشپزخانه و اتاق نشیمن از چوب بلوط جامد ساخته شده است ، که به طور منسجم به شخصیت کف اشاره می کند.

مطالب ناتک را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn