طراحی و دکوراسیون باغچه حیاط منزل

طراحی و دکوراسیون باغچه حیاط منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 تیر 1399
بازدید: 605

یک حیاط جلو و حیاط پشتی که دارای زیبایی و منظره های جذاب است می تواند جزو ویژگیها و خصوصیات بسیار مثبت یک خانه به حساب بیاید. هرکدام از اینها می تواند فرصتی مناسب برای شگفت زده کردن دوستان و خانواده خود و تقویت ظاهر و احساس خانه شما فراهم کند. حیاط های جلوی زیبایی که جلوه زیبایی دارند ، اولین تصور فوق العاده مثبت را به همراه می آورند ، خانه شما را قاب می کنند و فضای داخلی را شاخص تر جلوه می دهند. در حالی که یک حیاط پشت محوطه یک منطقه سرگرمی شیک را برای مهمانی ها ، زمان بازی و زمان دورهمی خانوادگی به ارمغان می آورد. ما با کارشناسان محوطه سازی همکاری کرده ایم تا 50 ایده محوطه سازی باورنکردنی را در اختیار شما قرار دهیم که ظاهر و احساس خانه شما را تغییر خواهد داد. اینها طرح های مورد علاقه ما هستند.

روش برای چیدمان پاسیو و ایوان

10 روش برای چیدمان پاسیو و ایوان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 31 خرداد 1399
بازدید: 962

آیا هنگامیکه به منظرهی حیاط خلوت منزلتان چشم دوخته اید، آرزو میکردید که بتوانید فضای اضافی را شیک و آراسته کنید؟ احتیاجی نیست که هزینه ی زیادی برای یک تغییر چشمگیر در اتاقهای بیرونی صرف کنید، شما میتوانید به سرعت اثاثیه و دکوراسیون را بچینید و در رابطه با خریدهای تازه انتخابهای هوشمندانه ای داشته باشید،برای شما  ۱۰ایده ارزان قیمت برای به روز کردن فضای پاسیو داریم.


1- آویزان کردن تزئینات
یک تغییر کوچک کافی است تا پاسیوها به مرکز توجه تبدیل شوند. غرفه های مغازه های محلی را دنبال کنید و یا اینکه از طریق خرید آنلاین چیزی که راجع به آن با شما صحبت میکنیم را جستجو کنید. صرف کردن هزینه ی بیشتر نسبت به آنچه گفته شد به واقع میتواند بسیار بدتر نیز باشد، چونکه تمامی هرآن چه در اطراف وجود دارد را فورا سرد (بیروح) جلوه میدهد.


2- یک میز برای خود بسازید
آیا به یک میز احتیاج دارید؟ در ابتدا به مغازه ابزارفروشی مراجعه کنید. میتوانید با یک تکه تنومند همراه با یک قالب در بهسرعت یک میز نهارخوری را بسازید و در مواقعی هم که از آن استفاده نمیکنید آن را در انبار نگهداشته باشید. آن را رنگآمیزی کنید و یا اینکه تمامی آن را به سادگی با یک رومیزی بزرگ بپوشانید....

بازسازی حیاط منزل

بازسازی و دکوراسیون داخلی حیاط منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 خرداد 1399
بازدید: 259

در این قسمت یک نمونه بسیار جذاب از بازسازی حیاط پشتی یک ساختمان را مشاهده می کنید که به زیبایی هرچه تمام تر انجام شده و به اتمام رسیده است.

فضاهای باز به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. فضای باز خصوصی در ارتباط با عرصه خصوصی خانواده و در رابطه منطقی با آشپزخانه، نشیمن و اتاق های خواب قرار دارد. فضای باز عمومی معمولاً در رابطه با عرصه عمومی خانه و در جبهه ای از ساختمان واقع می شود که در مجاورت معبر عمومی است و افراد برای ورود به خانه از آن عبور میکنند.
شرایط اقلیمی و محیطی (وجود پوششهای گیاهی، کوه و عوارض شیب زمین و)... هر محل در طراحی فضاهای باز و انتخاب عناصر آن نقش بسیاری دارند. در فضاهای باز، با استفاده از انواع درختان و گیاهان و گلکاری و پوشش های سبز چمن، حوض و فواره و آبنما، آلاچیق، چراغهای روشنایی و ... میتوان کیفیتهای فضایی زیبا و خوشایندی را فراهم ساخت. کارکردهای مختلفی نظیر صبحانه خوری، بازی بچه ها، پارک ماشین، برخی از پخت و پزها، خشک کردن لباس، دور هم جمع شدن افراد، نگهداری پرندگان، کاشت گل و سبزی و... می تواند در فضای باز رخ دهد

ایده ای برای طراحی روف گاردن ، بام سبز

ایده ای برای طراحی روف گاردن ، بام سبز

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 07 خرداد 1399
بازدید: 475

عرصه فضاهای باز و نیمه باز:
اين عرصه شرايط زندگی در ارتباط با طبيعت و آسمان را برای افراد خانواده، و امكان نورگيری و تهويه را برای خانه فراهم میكند. بنابراين لازم است طراح از همان ابتدای كار به آنها توجه خاص داشته باشد. فضاهايی نظير حياط اندرونی و بيرونی و حياط خدماتی (آشپزخانه روباز، پاركينگ در محوطه، و ،)... پاسيوها و نورگيرهای ميان خانه، بالكن، ايوان و تراس، بام سبز و امثال اينها در عرصه فضاهای باز و نيمه باز خانه جای دارند. ايجاد و نحوه تعريف رابطه بين فضاهای داخلی با فضاهای باز و نيمه باز، بر كيفيت و عملكرد آنها تأثير زيادی دارد.

طراحی فضای سبز زیر راه پله

طراحی فضای سبز زیر راه پله

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 ارديبهشت 1399
بازدید: 1196

نکته طراحی داخلی خوب ، استفاده هوشمندانه از فضا و طراحی هوشمند مبلمان است. معمولاً در هر خانه فضای استفاده نشده زیادی وجود دارد. امروزه خوب است که از هر قسمت از خانه استفاده شود. اگر در خانه ای با پله ها زندگی می کنید و فضای زیر پله ها خالی و استفاده نشده است ، بسیاری از امکانات برای تغییر آن به روشی هوشمندانه و خلاقانه وجود دارد. بسته به مکانی که پله در آن قرار دارد ، می توان آن منطقه را به کابینت ، قفسه های کتاب ، کاشی کوچک اضافی ، کمد یا حتی یک باغ سرپوشیده تغییر داد.

در این مقاله سعی خواهیم کرد ایده های بسیاری را ارائه دهیم که به شما کمک می کند تا در این گوشه تاریک و بلااستفاده از خانه خود ، از حداکثر بهره برداری استفاده کنید ، نه تنها به عنوان مکانی برای نگهداری وسایل ، بلکه به عنوان فضایی که باعث زیبایی هرچه تمام تر خانه شما خواهد شد. اگر می خواهید کمی فضای سبز در خانه خود بیافزایید ، به شما پیشنهاد می کنیم زیر پله ها باغ سرپوشیده ای جالب تهیه کنید. این نقطه کانونی در فضا خواهد بود و در عین حال احساس واقعی رضایت و لذت را به شما اثبات می کند. نمونه های الهام بخش ما را مشاهده کنید و در خانه رویایی خود کپی کنید

طراحی تراس و ایوان های چوبی برای زیبایی منزل

طراحی تراس و ایوان های چوبی برای زیبایی منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 31 فروردين 1399
بازدید: 541

در دنیای طراحی سازه ، عرشه یا سکو برای ساختمانها به عنوان یک سطح مسطح در نظر گرفته می شود که ساختمان روی آن بنا می شود.ایوان ها اغلب از روی زمین ایجاد می شوند و به طور معمول به یک ساختمان متصل می شوند. سكوی آن با استفاده از هر نوع چوب یا چوب معمولاً از تخته های چوب ، چوب كامپوزیت ، چوب ماهون ، توده و تخته های بازیافتی ساخته می شود.
ورود به ایوان ها معمولاً از درهای متصل به خانه یا از فضای بیرون توسط راه پله است. و به منظور طراحی اضافی و ایمنی در این منطقه معمولاً با نرده ها محاصره می شود.
اگر می خواهید ظاهر خیره کننده تری از خانه های خود داشته باشید ، یک ایده عالی نصب تراس های تخته ای است. عرشه ها را می توان در بسیاری از قسمت های منازل خود اضافه کرد: محوطه سازی در حیاط خلوت و حیاط جلو ، فضای طولانی برای زندگی ، پاسیو و محوطه مشاهده برای ساختمانهای بزرگتر.
البته می توان با اضافه کردن سایبان سوراخ دار ، سبک ها و طرح های یک عرشه را تقویت کرد. علاوه بر این ، طرح های عرشه به شکلی بی شماری صورت می گیرد که در چنین مواردی می توانید مطابق سلیقه خود سکو یا ایوان خود را طراحی کنید. برای داشتن ایده هایی در مورد چگونگی این مسئله، سعی کنید در این مجموعه از طراحی تراسهای چوبی که برای شما جمع آوری کرده ایم ، نگاهی بیندازید.

طراحی دکوراسیون باغچه حیاط و تراس

طراحی دکوراسیون باغچه حیاط و تراس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 فروردين 1399
بازدید: 383

روشهای مختلفی برای اضافه کردن گیاهان در خانه ما وجود دارد. برای کسانی که از برکت حیاط برخوردار هستند ، خوب است که بسیاری از گیاهان و درختان موجود در آن و همچنین سازه های زیبا را اضافه کنید ، جایی که می توان اوقات خود را با خانواده و دوستان سپری کرد. یا اگر فضای کافی ندارید ، فقط می توانید گیاهان آویز اضافه کنید یا گیاهان را در گلدان ها قرار دهید تا بتوانید آنها را در داخل خانه مرتب کنید. همچنین برای اضافه کردن نهال های داخلی چه در داخل خانه و چه در خارج از خانه نیز مناسب می باشد.
امروز ، ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور می توان از بتون برای حیاط یا باغ استفاده کرد. گذشته از موارد معمول مستطیل شکل ، روشهای خلاقانه دیگری نیز برای انجام آن وجود دارد. برخی دیگر برای زیبایی هرچه بیشتر از درختان دیگر استفاده می کنند. هنوز دیگران فقط خلاقیت خود را در ترکیب گیاهانی که اضافه می کنند در منطقه قرار می دهند. بنابراین ، ما تعدادی تصویر از باغچه های بتنی زیبا و گلدان ها را جمع آوری کرده ایم تا ایده هایی در مورد چگونگی اضافه کردن یکی از آنها برای باغ خود یا حتی برای فضای داخلی منازل خود ارائه دهیم. اما آنچه امروز می خواهیم به شما نشان دهیم ، مزارع داخلی در فضای باز هستند. بیایید نگاهی بیندازیم.طراحی دکوراسیون باغچه حیاط و تراس ایوان ,فضای سبز

ایده هایی برای حیاط و باغچه

ایده هایی برای حیاط و باغچه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 20 خرداد 1398
بازدید: 253

دراین قسمت تعدادی طرح زیبا و جذاب برای حیاط و باغچه برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم., ایوان ,فضای سبز

بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 آبان 1397
بازدید: 208

دراین قسمت یک فضاسازی زیبا و مدرن برای حیاط یک خانه را مشاهده می کنید. تصاویر قبل و بعد این بازسازی را برای شما عزیزان قرار داده ایم, ایوان ,فضای سبز

طرح های حیاط بالکن و تراس

طرح های بی نظیر برای حیاط بالکن و تراس

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 26 اسفند 1396
بازدید: 265

فضاهای نيمه باز، در ميان دو فضای باز و بسته واقع میشوند و نقطة اشتراک آن دو می باشند. اين فضاها ضمن اينكه به فضای بسته متصل هستند، در مقابل فضای باز قرار دارند و معمولاً به منظرة سرسبز و زيبای آن نگاه میكنند. در اين فضاها، معايب فضای بسته و فضای باز برطرف شده و محاسن آن دو با هم جمع میشوند. در فضاهای نيمه باز میتوان از هوای آزاد و منظرة زيبا لذت برد (نعمتی كه در هر فضای بسته وجود ندارد) و در عين حال از تابش شديد آفتاب و ريزش باران در امان ماند (امكانی كه در فضاهای باز وجود ندارد.دراین قسمت تعدادی طرح رویایی برای حیاط تراس و بالکن مشاهده می کنید که بسیار قابل توجه است.

Natec WhatsApp