بهترین شرکت طراح دکوراسیون داخلی اصفهان تهران
تاریخ ایجاد در 01 تیر 1399
بازدید: 32

دراین قسمت به معرفی یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک می پردازیم که درآن مجموعه اقدام به طراحی و بازسازی ساختمان 130 متری واقع در خیابان آذر اصفهان نموده است. دراین پروژه اندکی به ارایه توضیح در مورد تاسیسات می پردازیم :

برای اينكه فضاهای داخلی يك خانه قابل سكونت، راحت و مطبوع باشند به تأسيسات گوناگونی نيازمند هستند. تنظيم شرايط مناسب هوا و تهويه آن، آبرسانی، گاز، برق، تلفن، اينترنت و ساير ارتباطات ماهواره ای، آسانسور، دفع فاضلاب و پسماندهای خانه، سيستم های ايمنی دزدگير، اطفای حريق و غيره نمونه هايی از اين تأسيسات هستند. هر يك از اين خدمات، دستگاه ها و تجهيزاتی دارند كه بايد در جايی مناسب از خانه استقرار يافته و به روش هايی مخصوص به نقاط مختلف فضاهای خانه برسند. به همين دليل شايسته است. طراح داخلی فضاهای مسكونی به ملزومات تمامی اين تأسيسات توجه داشته و برای نحوه تلفيق آنها با اجزا و عناصر معمارانه خانه و يا مبلمان فضاهای داخلی دقت كافی مبذول نمايد. تأمين هوای مناسبی كه به انسان احساس آرامش بدهد، نقش بسياری در بالا بردن ميزان كارايی افراد دارد. برای اين منظور چهار عامل دمای هوا، ميزان رطوبت، برقراری جريان هوا، و پاكيزگی آن بايد كنترل گردد. در معماری سنتی با شناخت دقيق شرايط طبيعی آب و هوای محل، به زيباترين شكل ممكن از موارد مساعد آن بهره برده و به بهترين نحو ممكن با شرايط نامساعد آن به مقابله برمیخاستند.
در طراحی خانه های امروزی نيز جا دارد كه به ويژگیهای طبيعی پيرامون بنا آگاهی داشت و حتی الامكان از آنها برای ايجاد محيطی مطلوب برای زندگی ساكنين بهره جست. اين امر سبب میشود كه ميزان استفاده از سيستمهای سرمايشی و گرمايشی كمتر شده و در استفاده انرژی های فسيلی و غيره صرفه جويی گردد. در صورت استفاده از اين سيستم ها، خوب است كه به اقليم منطقه توجه شود و از انواع مناسب با آن شرايط استفاده شود. برای مثال در مناطق مرطوب، استفاده از كولر آبی چندان مناسب نيست و استفاده از شومينه های گازی و استفاده نكردن از هيزم و شاخه های درختان و قطع تعداد كمتری از درختان به حفظ محيط زيست میانجامد و مواردی نظير اينها.(بهترین شرکت طراح دکوراسیون داخلی معتبر در اصفهان تهران)

یک نمونه کار بازسازی منزل 70 متری

یک نمونه کار بازسازی منزل 70 متری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 خرداد 1399
بازدید: 1002

در هر بنای مسکونی با توجه به نیازهای افراد خانواده و تنوع فعالیتهای آنان، فضاهای مختلفی مورد نیاز است. برای طراحی داخلی لازم است که تمامی فضاها شناسایی و دستهبندی شوند و سپس با پیشبینی ارتباط مناسب بین آنها، یک مجموعه واحد برای خانه طراحی شود. به فضاهایی که عملکردهای سازگار و به هم وابستهای دارند و در بخش مشخصی از نقشه، طراحی و مکان یابی میشوند، «عرصه» میگویند. فضاهای یک خانه را میتوان در قالب پنج عرصه تقسیم نمود. این عرصه ها عبارتاند از:
 1عرصه زندگی خانوادگی؛
 2عرصه زندگی خصوصی؛
 3عرصه پذیرایی و مراسم؛
 4عرصه خدمات و پشتیبانی؛
 5عرصه فضاهای باز و نیمه باز

تصاویر قبل و بعد از بازسازی و نوسازی آشپزخانه

تصاویر قبل و بعد از بازسازی و نوسازی آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 خرداد 1399
بازدید: 939

تحول موفق آشپزخانه رویای هر صاحب خانه است. اگر متناسب با انتظارات مالک نباشد ، بسیار ناامید کننده می شود. بنابراین ، کار و تحقیقات زیادی باید انجام شود.

خوشبختانه ایده ها و اطلاعات بسیاری از قبل و بعداز بازسازی آشپزخانه وجود دارد تا ما الهام بگیریم. اگر قصد بازسازی آشپزخانه را دارید ، سعی کنید با دیدن تحولات بازسازی آشپزخانه ایده بگیرید و ظاهر و قبل و بعد را با هم مقایسه کنید.

معماران معمولاً آشپزخانه را در جبهه های گرم خانه مثل ضلع جنوبی طرح نمی كنند؛ زيرا در اين حالت گردش هوای درون خانه كه از جبهه گرم به طرف جبهه سرد يعنی از ضلع جنوب به طرف شمال برقرار میشود، هوای گرم و بو و بخار آشپزخانه را در كل خانه پخش میكند. حال اگر در خانه ای اين حالت وجود داشت و شما در بازسازی میخواستيدآن آشپزخانه را بهصورت باز طراحی كنيد، به پديدار شدن اين مشكل در خانه دقت داشته باشيد.خوب است در آشپزخانه ميز كوچكی نيز برای كار(پاک كردن مواد غذايی، خردكردن گوشت و سبزی،آماده سازی مواد در سينی برای پخت داخل فر و )...پيش بينی گردد. از اين ميز میتوان برای صرف غذای خانواده نيز استفاده كرد. چنانچه اين ميز در وسط آشپزخانه قرار دارد، بهتر است خارج از محدوده مثلث كار باشد تا مخل آن نگردد. به اين ترتيب غذاخوری خانوادگی در داخل آشپزخانه واقع شده و برای بردن غذا و برگشت ظروف خالی، مسيری طی نمی شود. اما اگر غذاخوری خانواده در داخل آشپزخانه پيش بينی نمی شود، لازم است كه با آشپزخانه رابطه نزديكی داشته باشد.

اکنون وقت خود را برای بررسی این تحولات جذاب آشپزخانه اختصاص دهید.

دکوراسیون داخلی اصفهان بازسازی نوسازی

دکوراسیون داخلی اصفهان بازسازی نوسازی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 فروردين 1399
بازدید: 547

دراین قسمت نمونه دیگری از بازسازی منزل به سبک صنعتی را مشاهده می کنید که درآن به طرز بسیار متفاوتی یک منزل نوساز با سبک صنعتی در طراحی داخلی دیزاین شده است.بهترین ایده ها و دکوراسیون داخلی اصفهان و تهران بازسازی و نوسازی را از گروه ساختمانی ناتک بخواهید.

هزینه بازسازی منزل اصفهان تهران

هزینه بازسازی منزل اصفهان تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 فروردين 1399
بازدید: 434

دراین قسمت تعدادی نمونه کار بازسازی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایمکه درآن تصاویر قبل و بعداز بازسازی ارائه شده است. متعارف هزینه بازسازی منزل مسکونی در شهرهای اصفهان و تهران برای بدست آوردن یک نتیجه مناسب حدود متری یک میلیون تومان در زمان درج این مطلب خواهد بود که این هزینه متناسب با میزان تغییرات و نوع متریال انتخابی متفاوت خواهد شد.

هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس در اصفهان

هزینه بازسازی منزل مسکونی لاکچری اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 فروردين 1399
بازدید: 453

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک در حال اجرا را مشاهده می کنید. این منزل 200 متری ویلایی متعلق به یک خانواده 3 نفره می باشد که در آن با حذف دو دیوار باربر و ستون گذاری تغییرات کلی چشمگیری انجام شده است. مصالح استفاده شده در این پروژه آجر روستیک دست ساز و کابینت ها دست ساز و کف پارکت ترکیه می باشد همچنین از شیوه نورپردازی خاصی در آن استفاده شده است که در نوع خود بی نظیر است. هزینه بازسازی این منزل برای هر متر مربع 1.5 میلیون تومان برآورد میشود.هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس لاکچری در اصفهان

مدیر پروژه و سرپرست تیم های طراحی ناتک آقای مهندس فاطمی

ناظر ارشد پروژه آقای مهندس چیت ساز

مدیر اجرایی آقای مهندس سرکهکی

هزینه های بازسازی و نوسازی منزل

هزینه های بازسازی و نوسازی منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 اسفند 1398
بازدید: 286

هنگامی که بهترین معمار و طراح داخلی لی استیون وظیفه داشتند خانه ای را در سیاتل ، واشنگتن بازسازی کنند ، آنچه را که یک آشپزخانه با کابینت های چوبی تیره بود ، گرفتند و آن را به یک آشپزخانه روشن و بزرگتر با یک جزیره تبدیل کردند.کابینت های خاکستری روشن با روکش عمودی باعث می شود آشپزخانه جدید حتی بزرگتر دیده شود و پیشخوان های خاکستری را تکمیل کند.هزینه های بازسازی و نوسازی منزل بسته به نوع متریال انتخابی کاملا متغییر است

بازسازی منزل ویلایی و هزینه های آن

بازسازی منزل ویلایی و هزینه های آن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 اسفند 1398
بازدید: 429

شرکت معماری Assembledge + نوسازی خانه ای را که در ابتدا در سال 1962 در واشنگتن دی سی ساخته شده است ، به پایان رسانده است.خانه به روز شده دارای آجر رنگی، نمای ساید چوب ماهون و پنجره های بزرگی است که نورپردازی و سقف چوب را نشان می دهد.بازسازی منزل ویلایی و هزینه های نوسازی و بازسازی منزل مسکونی

بازسازی با برادران اسکات جاناتان و اندرو
تاریخ ایجاد در 08 اسفند 1398
بازدید: 1582

اندرو آلفرد اسکات (به انگلیسی: Andrew Alfred Scott) (زاده 28 آوریل 1978) بازیگر کانادایی ، کارگزار املاک و مستغلات و کارآفرینی است که به همراه برادر دوقلوی خود جاناتان بسیار معروف شده است و در سریال های تلویزیونی Property Brothers مشهور است. برنامه نوسازی خانه که توسط Cineflix Media تولید می شود ، درو را به عنوان مشاور املاک و جاناتان را به عنوان پیمانکار معرفی می کند. موفقیت این نمایش باعث پی آمدهای مثبت دیگری شده است از جمله برنامه های خرید و فروش و املاک برادران.  اسکات (به همراه دو برادرش) همچنین یکی از بنیانگذاران Scott Brothers Entertainment است که نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و محتوای دیجیتالی را ایجاد و تولید می کند. علاوه بر این ، دوقلوها نام تجاری مبلمان خانگی اسکات لیوینگ و شرکت تابعه آن ، Dream Homes را راه اندازی کرده اند.

اسکات در فعالیت های خیریه و نیکوکاری شرکت می کند. او به همراه همسرش لیندا فن در لس آنجلس زندگی می کنند. این زن و شوهر یک نمایش HGTV با نام Properties Brothers at Home داشتند. جشن های مربوط به عروسی آنها در ماه مه 2018 در ایتالیا برگزار شد.

جاناتان سیلور اسکات (به انگلیسی: Jonathan Silver Scott) (زاده  28 آوریل 1978) شخصیتی تلویزیونی ، پیمانکار و تهیه کننده تلویزیون و فیلم در کاناداست. او به همراه برادر دوقلوی خود درو ، از برادران دوقلوی خود ، در سریال های تلویزیونی «املاک برادران» ، و همچنین اسپین های خرید و فروش ، برادر در مقابل برادر، به عنوان میزبان شناخته می شود. Brother، and Properties Brothers: at Home، که در ایالات متحده از HGTV پخش می شوند. اسکات همچنین از بنیانگذاران و تهیه کننده اجرایی Scott Brothers Entertainment است ، که محتوای تلویزیونی ، فیلم و دیجیتالی را برای پخش کنندگان آمریکای شمالی و بین المللی ایجاد می کند.  علاوه بر سرگرمی ، دوقلوها نام تجاری شیوه زندگی Scott Living و پسوند آن یعنی Dream Homes را نیز راه اندازی کرده اند. او در لاس وگاس ، نوادا ، در خانه ای که به همراه برادر دوقلوی خود ، درو زندگی می کند.نمونه کار بازسازی از برادران اسکات جاناتان و اندرو را در ادامه مشاهده میکنید

بازسازی منزل مسکونی به سبک مدرن

بازسازی منزل مسکونی به سبک مدرن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 اسفند 1398
بازدید: 685

طراحی های منحصر به فرد مبلمان ، نصب و راه اندازی روشنایی و طرح های رنگی خلاقانه گرد هم آمده اند تا بتواند طرح داخلی این خانه با شکلی آینده نگر ، توسط Buro511 طراحی و تجسم شوند. این صحنه در برخی از تمدنهای دور و دراز واقع نشده است ، اما این فقط یک آپارتمان مدرن است که دارای ذره ای الهام گرفته از کشتی است. طراحی اتاق های برش تمیز با زیبایی شناسی مینیمالیستی همراه است و سایه های خاموش استفاده شده در طرح های رنگی متضاد باعث می شود که آنها به راحتی در زندگی روزمره مناسب باشند. داستان رنگ متحدالشکل از لهجه های خانگی به تداوم اطمینان بخش مد می پردازد. قطعات نامتقارن فرصت های جدیدی را برای تقسیم اتاق بدون سفتی ساختمان یا احساس کمبود در محدودیت ایجاد می کنند.

Natec WhatsApp