طراحی ساختمان اصفهان
تاریخ ایجاد در 18 آبان 1399
بازدید: 111

شرح متن ارائه شده توسط معماران است: این آپارتمان که در یک ملک قدیمی در سنگاپور قرار دارد ، با تعادل طبیعت و سادگی طراحی شده است. با استفاده از سخاوتمندانه در یک طرح فضای باز ، این طرح فقط یک اتاق خواب را حفظ کرد و فضای باقی مانده برای محل زندگی را فراهم کرد. یک کاشت در نزدیکی ورودی حیات را به فضا وارد می کند ، و به عنوان صفحه حریم خصوصی دو برابر می شود تا از فعالیت های داخل محافظت کند. لوورهای الوار و گیاهان بزرگ گلدانی که از پنجره ها جبران می شوند مانند ضد آفتاب عمل می کنند و همزمان فرصتی برای بالکن سبز ایجاد می کنند. مبلمان سفارشی در قلب آپارتمان لنگر انداخته است که اجزای آرام ، ناهار خوری و کار را به طور یکپارچه ادغام می کند.طراحی ساختمان دکوراسیون و بازسازی منزل سبز در سنگاپور

هزینه دکوراسیون داخلی اصفهان تهرانهزینه دکوراسیون داخلی اصفهان تهران

بازسازی هزینه دکوراسیون داخلی اصفهان تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 03 شهریور 1399
بازدید: 151

دراین قسمت نمونه دیگری از کارهای بازسازی و دکوراسیون داخلی گروه ساختمانی ناتک در حال اجرا را مشاهده می کنید. این کار به مساحت 140 متر مربع در مدت 2/5 ماه بازسازی شده است. عناصر مختلف سازنده يك فضا نظير سقف، كف،در و پنجره و مبلمان با اَشكال، اندازه، بافت مواد و رنگهای مختلف، دارای وزنهای بصری گوناگونی هستند. شايسته است كه اين عناصر متنوع به گونه ای در كنار يكديگر سازماندهی شوند كه ضمن دارا بودن ايستايی كالبدی و فيزيكی، يك تركيب متعادل و متوازن بصری را نيز شكل دهند و نيروهای بصری كه به وسيله هر يك از آنها ايجاد میشود در نهايت به نوعی توازن و تعادل دست يابند. برای اين منظور لازم است كه طراح فضاهای داخلی به اندازه، شكل، رنگ، بافت، جهت و محل قرارگيری كليه عناصر سازنده يك فضا از يك طرف و ميزان وزن بصری و مقدار جلب توجه به هر يك از عناصر، از سوی ديگر دقت خاص مبذول نمايد

هزینه طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک

هزینه بازسازی منزل به سبک کلاسیک لوکس از ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 تیر 1399
بازدید: 585

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی نظارت و اجرا از گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن تیم طراحی اقدام به ایجاد یک فضای رویایی به سبک کلاسیک اما ساده نموده است . این طراحی با وسواس خاصی توسط مجموعه ناتک و بصورت کاملا لوکس و لاکچری و با متریال چوب سنگ های نفیس اسلب و... پیاده سازی شده و هزینه آن بابت هر متر مربع مبلغ 3 میلیون تومان براورد می گردد.

در طراحی معماری كليه عناصر سقف، كف، ديوار، مبلمان و... در ارتباط كامل با نيروی جاذبه زمين و با انتخاب سازه ای مقاوم و استوار، به صورتی پايدار و محكم در نظر گرفته میشوند. اما اين تعادل كالبدی ساختمان كافی نبوده و دستگاه حسی ما نيز، نياز شديدی به تعادل دارد. اين تعادل از طريق توجه به درك مركز ثقل و يا محور تعادل بصری موجود در عناصر سازنده يك فضا فراهم میشود. عناصر مختلف سازنده يك فضا نظير سقف، كف، در و پنجره و مبلمان با اَشكال، اندازه، بافت مواد و رنگهای مختلف، دارای وزنهای بصری گوناگونی هستند. شايسته است كه اين عناصر متنوع به گونه ای در كنار يكديگر سازماندهی شوند كه ضمن دارا بودن ايستايی كالبدی و فيزيكی، يك تركيب متعادل و متوازن بصری را نيز شكل دهند و نيروهای بصری كه به وسيله هر يك از آنها ايجاد میشود در نهايت به نوعی توازن و تعادل دست يابند. برای اين منظور لازم است كه طراح فضاهای داخلی به اندازه، شكل، رنگ، بافت، جهت و محل قرارگيری كليه عناصر سازنده يك فضا از يك طرف و ميزان وزن بصری و مقدار جلب توجه به هر يك از عناصر، از سوی ديگر دقت خاص مبذول نمايد

بهترین شرکت طراح دکوراسیون داخلی اصفهان تهران
تاریخ ایجاد در 01 تیر 1399
بازدید: 460

دراین قسمت به معرفی یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک می پردازیم که درآن مجموعه اقدام به طراحی و بازسازی ساختمان 130 متری واقع در خیابان آذر اصفهان نموده است. دراین پروژه اندکی به ارایه توضیح در مورد تاسیسات می پردازیم :

برای اينكه فضاهای داخلی يك خانه قابل سكونت، راحت و مطبوع باشند به تأسيسات گوناگونی نيازمند هستند. تنظيم شرايط مناسب هوا و تهويه آن، آبرسانی، گاز، برق، تلفن، اينترنت و ساير ارتباطات ماهواره ای، آسانسور، دفع فاضلاب و پسماندهای خانه، سيستم های ايمنی دزدگير، اطفای حريق و غيره نمونه هايی از اين تأسيسات هستند. هر يك از اين خدمات، دستگاه ها و تجهيزاتی دارند كه بايد در جايی مناسب از خانه استقرار يافته و به روش هايی مخصوص به نقاط مختلف فضاهای خانه برسند. به همين دليل شايسته است. طراح داخلی فضاهای مسكونی به ملزومات تمامی اين تأسيسات توجه داشته و برای نحوه تلفيق آنها با اجزا و عناصر معمارانه خانه و يا مبلمان فضاهای داخلی دقت كافی مبذول نمايد. تأمين هوای مناسبی كه به انسان احساس آرامش بدهد، نقش بسياری در بالا بردن ميزان كارايی افراد دارد. برای اين منظور چهار عامل دمای هوا، ميزان رطوبت، برقراری جريان هوا، و پاكيزگی آن بايد كنترل گردد. در معماری سنتی با شناخت دقيق شرايط طبيعی آب و هوای محل، به زيباترين شكل ممكن از موارد مساعد آن بهره برده و به بهترين نحو ممكن با شرايط نامساعد آن به مقابله برمیخاستند.
در طراحی خانه های امروزی نيز جا دارد كه به ويژگیهای طبيعی پيرامون بنا آگاهی داشت و حتی الامكان از آنها برای ايجاد محيطی مطلوب برای زندگی ساكنين بهره جست. اين امر سبب میشود كه ميزان استفاده از سيستمهای سرمايشی و گرمايشی كمتر شده و در استفاده انرژی های فسيلی و غيره صرفه جويی گردد. در صورت استفاده از اين سيستم ها، خوب است كه به اقليم منطقه توجه شود و از انواع مناسب با آن شرايط استفاده شود. برای مثال در مناطق مرطوب، استفاده از كولر آبی چندان مناسب نيست و استفاده از شومينه های گازی و استفاده نكردن از هيزم و شاخه های درختان و قطع تعداد كمتری از درختان به حفظ محيط زيست میانجامد و مواردی نظير اينها.(بهترین شرکت طراح دکوراسیون داخلی معتبر در اصفهان تهران)

یک نمونه کار بازسازی منزل 70 متری

یک نمونه کار بازسازی منزل 70 متری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 خرداد 1399
بازدید: 2362

در هر بنای مسکونی با توجه به نیازهای افراد خانواده و تنوع فعالیتهای آنان، فضاهای مختلفی مورد نیاز است. برای طراحی داخلی لازم است که تمامی فضاها شناسایی و دستهبندی شوند و سپس با پیشبینی ارتباط مناسب بین آنها، یک مجموعه واحد برای خانه طراحی شود. به فضاهایی که عملکردهای سازگار و به هم وابستهای دارند و در بخش مشخصی از نقشه، طراحی و مکان یابی میشوند، «عرصه» میگویند. فضاهای یک خانه را میتوان در قالب پنج عرصه تقسیم نمود. این عرصه ها عبارتاند از:
 1عرصه زندگی خانوادگی؛
 2عرصه زندگی خصوصی؛
 3عرصه پذیرایی و مراسم؛
 4عرصه خدمات و پشتیبانی؛
 5عرصه فضاهای باز و نیمه باز

تصاویر قبل و بعد از بازسازی و نوسازی آشپزخانه

تصاویر قبل و بعد از بازسازی و نوسازی آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 خرداد 1399
بازدید: 1472

تحول موفق آشپزخانه رویای هر صاحب خانه است. اگر متناسب با انتظارات مالک نباشد ، بسیار ناامید کننده می شود. بنابراین ، کار و تحقیقات زیادی باید انجام شود.

خوشبختانه ایده ها و اطلاعات بسیاری از قبل و بعداز بازسازی آشپزخانه وجود دارد تا ما الهام بگیریم. اگر قصد بازسازی آشپزخانه را دارید ، سعی کنید با دیدن تحولات بازسازی آشپزخانه ایده بگیرید و ظاهر و قبل و بعد را با هم مقایسه کنید.

معماران معمولاً آشپزخانه را در جبهه های گرم خانه مثل ضلع جنوبی طرح نمی كنند؛ زيرا در اين حالت گردش هوای درون خانه كه از جبهه گرم به طرف جبهه سرد يعنی از ضلع جنوب به طرف شمال برقرار میشود، هوای گرم و بو و بخار آشپزخانه را در كل خانه پخش میكند. حال اگر در خانه ای اين حالت وجود داشت و شما در بازسازی میخواستيدآن آشپزخانه را بهصورت باز طراحی كنيد، به پديدار شدن اين مشكل در خانه دقت داشته باشيد.خوب است در آشپزخانه ميز كوچكی نيز برای كار(پاک كردن مواد غذايی، خردكردن گوشت و سبزی،آماده سازی مواد در سينی برای پخت داخل فر و )...پيش بينی گردد. از اين ميز میتوان برای صرف غذای خانواده نيز استفاده كرد. چنانچه اين ميز در وسط آشپزخانه قرار دارد، بهتر است خارج از محدوده مثلث كار باشد تا مخل آن نگردد. به اين ترتيب غذاخوری خانوادگی در داخل آشپزخانه واقع شده و برای بردن غذا و برگشت ظروف خالی، مسيری طی نمی شود. اما اگر غذاخوری خانواده در داخل آشپزخانه پيش بينی نمی شود، لازم است كه با آشپزخانه رابطه نزديكی داشته باشد.

اکنون وقت خود را برای بررسی این تحولات جذاب آشپزخانه اختصاص دهید.

دکوراسیون داخلی اصفهان بازسازی نوسازی

دکوراسیون داخلی اصفهان بازسازی نوسازی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 فروردين 1399
بازدید: 1504

دراین قسمت نمونه دیگری از بازسازی منزل به سبک صنعتی را مشاهده می کنید که درآن به طرز بسیار متفاوتی یک منزل نوساز با سبک صنعتی در طراحی داخلی دیزاین شده است.بهترین ایده ها و دکوراسیون داخلی اصفهان و تهران بازسازی و نوسازی را از گروه ساختمانی ناتک بخواهید.

هزینه بازسازی منزل اصفهان تهران

هزینه بازسازی منزل اصفهان تهران

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 فروردين 1399
بازدید: 1242

دراین قسمت تعدادی نمونه کار بازسازی برای شما عزیزان انتخاب کرده ایمکه درآن تصاویر قبل و بعداز بازسازی ارائه شده است. متعارف هزینه بازسازی منزل مسکونی در شهرهای اصفهان و تهران برای بدست آوردن یک نتیجه مناسب حدود متری یک میلیون تومان در زمان درج این مطلب خواهد بود که این هزینه متناسب با میزان تغییرات و نوع متریال انتخابی متفاوت خواهد شد.

هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس در اصفهان

هزینه بازسازی منزل مسکونی لاکچری اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 01 فروردين 1399
بازدید: 876

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک در حال اجرا را مشاهده می کنید. این منزل 200 متری ویلایی متعلق به یک خانواده 3 نفره می باشد که در آن با حذف دو دیوار باربر و ستون گذاری تغییرات کلی چشمگیری انجام شده است. مصالح استفاده شده در این پروژه آجر روستیک دست ساز و کابینت ها دست ساز و کف پارکت ترکیه می باشد همچنین از شیوه نورپردازی خاصی در آن استفاده شده است که در نوع خود بی نظیر است. هزینه بازسازی این منزل برای هر متر مربع 1.5 میلیون تومان برآورد میشود.هزینه بازسازی منزل مسکونی لوکس لاکچری در اصفهان

مدیر پروژه و سرپرست تیم های طراحی ناتک آقای مهندس فاطمی

ناظر ارشد پروژه آقای مهندس چیت ساز

مدیر اجرایی آقای مهندس سرکهکی

هزینه های بازسازی و نوسازی منزل

هزینه های بازسازی و نوسازی منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 اسفند 1398
بازدید: 450

هنگامی که بهترین معمار و طراح داخلی لی استیون وظیفه داشتند خانه ای را در سیاتل ، واشنگتن بازسازی کنند ، آنچه را که یک آشپزخانه با کابینت های چوبی تیره بود ، گرفتند و آن را به یک آشپزخانه روشن و بزرگتر با یک جزیره تبدیل کردند.کابینت های خاکستری روشن با روکش عمودی باعث می شود آشپزخانه جدید حتی بزرگتر دیده شود و پیشخوان های خاکستری را تکمیل کند.هزینه های بازسازی و نوسازی منزل بسته به نوع متریال انتخابی کاملا متغییر است

Natec WhatsApp