طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ مشکی و چوب

طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ مشکی و چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 آذر 1398
بازدید: 199

گذشته از فضای نشیمن یا اتاق خواب ، یک قسمت از خانه که برای ما بسیار خاص است آشپزخانه میباشد ، مخصوصاً برای کسانی که عاشق آشپزی هستند و بیشتر وقت خود را صرف تهیه منوهای مختلف و آزمایش انواع دستور العمل های مختلف می کنند.

خوب است که یک آشپزخانه زیبا برای انجام همه این کارها داشته باشید. و هنگامی که ما در مورد یک آشپزخانه زیبا صحبت می کنیم ، بسته به نوع ظاهری که برای منطقه آشپزخانه خود می خواهید ، روش های مختلفی برای دستیابی به آن وجود دارد.

اگر یک آشپزخانه مرتب می خواهید، می توانید به یک طراحی مدرن بروید که بیشتر روی عملکرد متمرکز باشد.

اما سایر سبک های آشپزخانه نیز بسیار دوست داشتنی هستند مانند مدل های صنعتی یا روستیک و یا کلاسیک.

اما پس از آن دوباره ، آنچه ما امروز به شما نشان خواهیم داد لیستی از آشپزخانه هایی است که از رنگ های تیره و چوب در آن استفاده شده است.

مشکی یک رنگ خنثی است که در هر مکانی خوب کار می کند. چوب نیز یکسان است ، هر کجا که آن را بگذارید و به هر روشی که از آن استفاده کنید همیشه زیبا به نظر می رسد.

حتی می تواند به افزایش یک فضا کمک کند و مواد را در هر کجا نیز می توان یافت.

بنابراین امروز ، ما قصد داریم لیستی از آشپزخانه ها را با پالت سیاه و چوبی در آن نشان دهیم. نگاهی به لیست زیر بیندازید.

طرح کابینت برای آشپزخانه به رنگ قهوه ای

20 طرح کابینت برای آشپزخانه به رنگ قهوه ای

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 آذر 1398
بازدید: 934

رنگ کابینت های آشپزخانه به آن زندگی می بخشد. ما با این نظر موافقیم زیرا جدا از کاشی بین کابینتی ، تنها موردی که در آشپزخانه می توانیم از نظر رنگی از آن استفاده کنیم کابینت ها هستند.بیشتر اوقات ، کابینت های آشپزخانه به رنگ های خنثی نقاشی می شوند و یک رنگ رایج قهوه ای است.نظر شما در مورد این رنگ چیست؟خوب ، برای بسیاری ، قهوه ای به راحتی با شکلات و رنگ زمین مرتبط می شود. اگرچه به اندازه رنگ های شیرین نیست ، اما در مورد دکوراسیون داخلی ، قهوه ای می تواند بهترین دوست شما باشد.
موافقید؟
اگر اینطور نیست ، چرا به بعضی از فضای داخلی با رنگ قهوه ای در آنها نگاه نمی کنیم؟ به عنوان مثال ، آشپزخانه خوب ، به طور طبیعی ، ما قصد داریم کابینت های آشپزخانه قهوه ای را به شما نشان دهیم.بگذارید ببینیم آیا این باعث می شود تا انتهای لیست عاشق این رنگ شوید.

طرح جذاب برای کابینت آشپزخانه به رنگ زرد

25 طرح جذاب برای کابینت آشپزخانه به رنگ زرد

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 آبان 1398
بازدید: 345

هنگام انتخاب طرح رنگ برای آشپزخانه ، معمولاً صاحبان خانه در انتخاب رنگ هایی که کاملاً مطابقت دارند و یا رنگهای مکمل اشتباه می کنند. با این وجود ، اگر می خواهید به یک آشپزخانه ساده و جذاب برسید یا اگر می خواهید ظاهری خیره کننده و فوق العاده جسورانه از آشپزخانه با محیطی پویا و پر جنب و جوش ایجاد کنید ، باید تکنیک دیگری برای انتخاب طرح رنگ انتخاب کنید که به آن استفاده از کنتراست بالا گفته می شود.دراین قسمت از رنگ زرد به عنوان رنگ اصلی در آشپزخانه استفاده شده است.

آشپزخانه با کابینت سفید خاکستری

آشپزخانه با کابینت سفید خاکستری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 تیر 1398
بازدید: 931

دراین قسمت تعدادی کابینت آشپزخانه زیبا به رنگ سفید خاکستری مشاهده می کنید.

آشپزخانه با کابینت چوب و هایگلاس سفید

آشپزخانه با کابینت چوب و هایگلاس سفید

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 ارديبهشت 1398
بازدید: 1251

آشپزخانه مانند دیگر قسمتهای خانه باید طراحی شود تا زیبا ،سازمان یافته و عملکردی بنظر برسد. و هنگامی که ما در مورد طراحی آشپزخانه بحث می کنیم، می توانیم یک رنگ خاص برای منطقه یا ترکیبی از مواد را انتخاب کنیم. معمولا، چوب در آشپزخانه استفاده می شود البته برخی از آشپزخانه ها سنگ در حالی که برخی چوب را رنگ می کنند، برخی دیگر ترجیح می دهند چوب طبیعی را حفظ کنند تا گرما را به حال و هوای آشپزخانه اضافه کنند.

امروز، قصد داریم به شما یک لیست از طرح های آشپزخانه دوست داشتنی که ترکیبی از چوب و رنگ سفید است ارائه دهیم. مطمئنا، خوشحال خواهید شد که ببینید این دو متریال زمانی که با هم استفاده می شود واقعا عالی است.

رنگ بندی در کابینت های آشپزخانه

رنگ بندی در کابینت های آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 21 فروردين 1398
بازدید: 699

دراین قسمت تعدادی رنگ بندی جذاب برای کابینت های آشپزخانه انتخاب نموده ایم.

مدرن ترین آشپزخانه ها به رنگ مشکی سفید برای سال 2019
تاریخ ایجاد در 21 آذر 1397
بازدید: 2255

دراین قسمت تعدادی آشپزخانه بسیار شیک و مدرن به رنگ کابینت های مشکی و سفید برای منطبق با سال 2019 برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم.

آشپزخانه با کابینت سفید و مشکی و چوب

آشپزخانه با کابینت سفید و مشکی و چوب

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 11 آذر 1397
بازدید: 1824

دراین قسمت تعدادی نمونه طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ سفید و مشکی به همراه چوب مشاهده می کنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با ام دی اف تیره

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با ام دی اف تیره

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 مهر 1397
بازدید: 1424

در مجموع کابینت آشپزخانه جایی است که مقدار قابل توجهی از بودجه شما برای آن می رود. امروز ما در حال نمایش 18 مدل از بهترین طرح های کابینت با چوب تیره برای شما هستیم.

طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ سفید و خاکستری

طراحی کابینت آشپزخانه به رنگ سفید و خاکستری

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 مهر 1397
بازدید: 2037

اغلب اوقات شما می توانید آشپزخانه را به رنگ سفید ببینید اما دیگران فکر می کنند که رنگ سفید برای طولانی مدت خسته کننده است! اگر به همین شیوه فکر می کنید، وقت آن است که برای آشپزخانه خود به فکر تغییرات باشید...

لازم نیست که جسورانه و رنگارنگ باشد. شما فقط می توانید یک رنگ دیگر را انتخاب کنید که در کنار سفید قرار میگیرد
ظاهرا، سفید به خوبی با هر چیزی و با هر رنگ همنشین است.به رنگ خاکستری خوب نگاه کنید، ترکیبی از سیاه و سفید است! خاکستری سفید تر از سیاه است. مقدار سفید آن در واقع تعیین کننده نوع سایه خاکستری خواهد شد. اگر میخواهید خاکستری روشنتر باشد، سفید بیشتری را اضافه کنید. اگر خاکستری تیره تر می پسندید، سفید کمتری را اضافه کنید.

با این حال، اگر شما انتخاب می کنید که خاکستری را با سفید ترکیب کنید، هر دو خاکستری روشن و خاکستری تیره به نظر می رسد و این بسیار خوب است.

خوب، امروز، ما برخی از طرح های آشپزخانه را جمع آوری کردیم که در آن سفید و خاکستری وجود دارد. مطمئنا بعضی از شما فکر می کنید که این خسته کننده است.

قبل از اینکه شما نتیجه گیری کنید، چرا شما به سمت پایین حرکت نکنید و نگاهی بیندازید. شما ممکن است ذهن خود را تغییر دهید!