نحوه ی انتخاب صندلی برای جزیره در آشپزخانه

نوشته شده توسط گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 16 خرداد 1394
بازدید: 5581

 انتخاب بجای صندلی برای آشپزخانه یکی از بهترین اتفاق هایی است که ممکنه برای یک آشپزخانه رخ دهد!

 

نحوه ی انتخاب صندلی برای جزیره در آشپزخانه

 

این قضیه به خانم خانه اجازه ی داشتن تعامل بیشتر با میهمانان را میدهد و برای خانه های کوچک این امکان را میدهد که برای بزرگتر کردن میزنهارخوری از آن استفاده کنند. در اصل بسته به فضا و تعداد میهمانی هایی که ممکن است برگزار شود این چیدمان متفاوت است.

 در اینجا چند مورد را برای این چیدمان مورد بررسی قرار میدهیم.

 ۱- فضا انتخاب صندلی را دیکته خواهد کرد : اگر جزیره ی آشپزخانه ی شما بزرگ است می توانید از صندلی با سایز کامل استفاده کنید در حالیکه در جزیره های کوچک ممکن است فقط ۲ صندلی جا شود. هنگام انتخاب صندلی ابتدا باید تصمیم بگیریم که قرار است چه میزان فضا به میهمانان اختصاص داده شود. در برخی موارد عنصر جزیره در آشپزخانه به عنوان یک عنصر تزئینی عمل می کند و برای تعیین محل آن باید فضا مورد بررسی قرار بگیرد.

 

نحوه ی انتخاب صندلی برای جزیره در آشپزخانه

 

۲-عملکرد جزیره در آشپزخانه ی شما چیست؟

 

چیدمان جزیره در آشپزخانه ی شما بر مبنای نیاز خانواده و طراحی در نظر گرفته شده روی نقشه می باشد. ممکمن است بخواهید صندلی برای یک مواجهه کامل و صرف غذا باشد یا اینکه برای مواجهه گاه گاه و در حالت ایستاده و نشسته باشد.ممکن است میز جزیره محلی برای انجام تکالیف مدرسه کودک بشود برای همین لازم است از صندلی های کوتاه تر استفاده بشود.

 

نحوه ی انتخاب صندلی برای جزیره در آشپزخانه

 

۳- مواجهه کامل : در این حالت ممکن است از صندلی های بزرگ تر بظیر صندلی های نهار خوری استفاده شود در این حالت سعی کنید از نظر ظاهری با صندلی های نهار خوری شباهت داشته باشند.

 ۴- اتاق بدون فضای نهارخوری :

 استفاده از میز جزیره و صندلی های آن در این حالت یک گزینه ی ایده آل است.چیدمان مناسب در این مواقع می تواند قدرت مانور بیشتری در فضا ایجاد کند.

 

نحوه ی انتخاب صندلی برای جزیره در آشپزخانه

 

۵- خذف صندلی در مواقع غیر ضروری :

 

ممکن است بعلت کوچکی فضا بعضا مجبور به حذف صندلی از جزیره و یا قرار دادن آن در فضاهای مجاور بشوید ، برای اینکار از صندلی های کوچکتر و ترجیحا صندلیهایی که داخل هم قرار می گیرند استفاده کنید

 

منبع : ایده هایی برای آشپزخانه

 

 

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

مطالب ناتک را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to LinkedIn