میز جزیره مناسب برای ناهارخوری در آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 19 آذر 1398
بازدید: 237

به گالری ما از جزایر آشپزخانه زیبا با صندلی های نیمکت مانند خوش آمدید. آشپزخانه مکان بسیار خوبی برای معاشرت خانواده و دوستان است. این آشپزخانه های سطح بالا دارای طرح های کف باز با جزایر بزرگ با فضایی برای غذا در ناهار خوری از سفارشی است که در نیمکت ها ساخته شده است. در زیر انواع ایده های جزیره آشپزخانه برای استفاده از صندلی های نیمکت برای ایجاد یک فضای پذیرایی جذاب را مشاهده خواهید کرد.

آشپزخانه لوکس در تصویر بالا دارای کابینت های چوبی با رنگ سفید و تخته سنگ مرمر مطابق با یک جزیره آشپزخانه بسیار متنوع L است. اثاثه یا لوازم داخلی چرمی مشکی روی صندلی نیمکت استفاده می شود ، که مرتباً در قسمت داخلی پیشخوان آماده سازی L شکل گرفته است. نیمکت L شکل با یک میز ناهار خوری شیشه ای قرار دارد که دارای صندلی های اضافی است. استفاده از صندلی های آکریلیک و فلز نامناسب با اثاثه یا لوازم داخلی اثاثیه ای به این مجموعه صنعتی تر می دهد ، ترکیب خوبی برای وسایل آشپزخانه برنز و جفت لامپ های آویز هندسی بر روی نیمکت آشپزخانه است.

با افزایش قیمت املاک و مستغلات ، سازندگان و خانواده ها به دنبال راه های خلاقانه تر و بیشتر برای ادغام فضاها هستند. آنها حق بیمه ای را در اتاق ها و مناطقی با کاربرد چند منظوره شامل طرح باز و طرح های انتقالی که دارای طراحی منسجم هستند ، قرار داده اند. یکی از پر کاربردترین فضاهای یک خانه ، آشپزخانه و میز ناهار خوری است. تضمین شده است که حداقل 7 بار در هفته استفاده شود ، این مکان بیشتر از مکانی برای تهیه و مصرف وعده های غذایی است ، فضایی برای کار ، بازی و تعامل خانواده و مهمان است.

ایده طرح جزیره آشپزخانه

ایده و طرح های مختلف برای جزیره آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 20 آبان 1398
بازدید: 1580

در این گالری تعدادی ایده نهایی طراحی جزیره برای آشپزخانه وجود دارد که سبک جزیره آشپزخانه های بسیار جذاب اما متفاوت را به نمایش می گذارد.به صفحه ایده های جزیره آشپزخانه ما ، که در آن انواع سبک های جزیره آشپزخانه را به نمایش می گذاریم خوش آمدید - جزایر بزرگ ، جزایر کوچک ، مستطیل ، مربعی ، منحنی ، تاریک ،پر نور یا فضای کار یا مکانی برای وسایل کوچک مانند دستگاه های قهوه ساز ، مایکروویو ، توسترها و غیره

از آنجا که 75٪ آشپزخانه های امروزی دارای جزیره هستند ، طراحی جزیره آشپزخانه مورد توجه قرار گرفته است.

آشپزخانه های جزیزه ای و جزیره در آشپزخانه

آشپزخانه های جزیزه ای و جزیره در آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 06 مهر 1398
بازدید: 554

آشپزخانه ها یکی از متداول ترین فضاهای بازسازی شده در خانه است - و همچنین یکی از گران ترین آنها است - بنابراین مهم است که قبل از پرداختن به پروژه ای با هر اندازه ، همه گزینه های خود را در نظر بگیرید. بزرگتر همیشه بهتر نیست ، به خصوص وقتی ما در حال آشپزخانه صحبت می کنیم. آشپزخانه های کوچک معمولاً فضاهای کاری کارآمد تر از اتاق های بزرگ هستند. فضا و طراحی خوب منحصر به یک آشپزخانه بزرگ نیستند. تنها ایده هایی برای تزئین آشپزخانه کوچک کوچک که فضای کوچک شما را منظم ، کاربردی و زیبا نگه می دارد. این که آیا شما فقط برای طراحی فضای رویایی خود طرح هایی طراحی می کنید یا سعی در طراحی یک بازسازی اصلی دارید ، ایده ها و نکاتی درباره آشپزخانه داریم تا از ابتدا تا انتها به شما کمک کنند.

طراحی کانترهای زیبا برای آشپزخانه

طراحی کانترهای زیبا برای آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 13 ارديبهشت 1398
بازدید: 1575

آشپزخانه قلب خانه و میز جزیره در آشپزخانه قلب آشپزخانه است. جای تعجب نیست که بسیاری از ما به دنبال یک راه ویژه برای زیباتر جلوه دادن میز جزیره هستیم. بله، ما می خواهیم میز جزیره در آشپزخانه مان مزایای کلیدی مانند کابینت و صندلی های اضافی را داشته باشد، همچنین می خواهیم یک تصویر ماندگار و زیبا داشته باشد. شما می توانید از رنگ های روشن و یا مواد مورد علاقه برای استفاده در جزیره خود استفاده کنید، اما ممکن است از سبک خارج شود. این جایی است که میزهای جزیره آبشاری (میزهایی که صفحه سنگ آنها تا روی زمین رسیده باشد)  به کمک می آیند.