آشپزخانه و نور مناسب برای کانتر

آشپزخانه و نور مناسب برای کانتر

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 27 بهمن 1398
بازدید: 107

هر بار که به تصاویر کانترهای آشپزخانه نگاه می کنیم ، معمولاً می بینیم چراغ های آویز منحصر به فردی که هم کاربردی و هم تزئینی است در آن استفاده شده. این تصاویر طرحهای مختلف وسایل روشنایی را نشان می دهد که آنها در رنگ ها ، طرح ها ، اندازه ها و حتی مواد مختلف ارائه می شوند. البته این برای برجسته کردن ظاهر آشپزخانه است.

امروز لیستی از 25 جداول منحصر به فرد روشنایی در آشپزخانه را به شما نشان می دهیم که طراحی های آشپزخانه دوست داشتنی را که طراحان برای ما ارائه می دهند ، زیباتر می کند. من مطمئن هستم که شما قادر خواهید بود یک یا چند لامپ روشنایی منحصر به فرد را انتخاب کنید که شما را مجذوب خود می کند و ممکن است در آینده الهام بخش باشد.آشپزخانه و نور مناسب برای کانتر در آشپزخانه نورپردازی جزیره

ایده های جزیره آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 12 دی 1398
بازدید: 434

دراین قسمت نمونه های زیبایی از جزیره در آشپزخانه را مشاهده می کنید. طرح میز جزیره عموما می تواند با صندلی های زیر آن همراه باشد و یک نقطه کانونی برای اجتماع ساکنان خانه را فراهم آورد.

میزهای بتونی برای آشپزخانه

میزهای بتونی برای آشپزخانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 30 -3443
بازدید: 216

در حالی که میزهای بتونی اغلب قابل پیش بینی و ساده هستند ، لزومی ندارد که حتما اینطور باشند. بتن را می توان در طرح های بسیار منحصر به فرد و خلاق دستکاری کرد و ریخت. در اینجا 11 نمونه از میزهای بتونی با طراحی و جزئیات منحصر به فرد آورده شده است.

میز جزیره مناسب برای ناهارخوری در آشپزخانه
تاریخ ایجاد در 19 آذر 1398
بازدید: 732

به گالری ما از جزایر آشپزخانه زیبا با صندلی های نیمکت مانند خوش آمدید. آشپزخانه مکان بسیار خوبی برای معاشرت خانواده و دوستان است. این آشپزخانه های سطح بالا دارای طرح های کف باز با جزایر بزرگ با فضایی برای غذا در ناهار خوری از سفارشی است که در نیمکت ها ساخته شده است. در زیر انواع ایده های جزیره آشپزخانه برای استفاده از صندلی های نیمکت برای ایجاد یک فضای پذیرایی جذاب را مشاهده خواهید کرد.

آشپزخانه لوکس در تصویر بالا دارای کابینت های چوبی با رنگ سفید و تخته سنگ مرمر مطابق با یک جزیره آشپزخانه بسیار متنوع L است. اثاثه یا لوازم داخلی چرمی مشکی روی صندلی نیمکت استفاده می شود ، که مرتباً در قسمت داخلی پیشخوان آماده سازی L شکل گرفته است. نیمکت L شکل با یک میز ناهار خوری شیشه ای قرار دارد که دارای صندلی های اضافی است. استفاده از صندلی های آکریلیک و فلز نامناسب با اثاثه یا لوازم داخلی اثاثیه ای به این مجموعه صنعتی تر می دهد ، ترکیب خوبی برای وسایل آشپزخانه برنز و جفت لامپ های آویز هندسی بر روی نیمکت آشپزخانه است.

با افزایش قیمت املاک و مستغلات ، سازندگان و خانواده ها به دنبال راه های خلاقانه تر و بیشتر برای ادغام فضاها هستند. آنها حق بیمه ای را در اتاق ها و مناطقی با کاربرد چند منظوره شامل طرح باز و طرح های انتقالی که دارای طراحی منسجم هستند ، قرار داده اند. یکی از پر کاربردترین فضاهای یک خانه ، آشپزخانه و میز ناهار خوری است. تضمین شده است که حداقل 7 بار در هفته استفاده شود ، این مکان بیشتر از مکانی برای تهیه و مصرف وعده های غذایی است ، فضایی برای کار ، بازی و تعامل خانواده و مهمان است.