طراحی جذاب یک حیاط کوچک منطبق با منازل ایران

نوشته شده توسط گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 11 اسفند 1396
بازدید: 2821

فهرست مطلب

 هر صاحب خانه موافق داشتن یک حیاط خلوت یا پاسیوی زیبا در خانه است.

یک مکان عالی برای تفریح ​​و استراحت که هر زمانی که احساس خستگی از کار روزانه داشته باشد در آن فضا خستگی خود را رفع نماید.

گذشته از هوای تازه و تمام سرسبزی هایی که در این منطقه دیده می شود، بهتر است که از دیوارها تا صندلی و همه چیز طراحی شود. ما قبلا به شما طرح های مختلف حیاط خلوت را نشان داده ایم اما این یکی متفاوت است و بدون تردید مورد پسند خانم ها خواهد بود.

یک زن و شوهر جوان با چهار فرزند می خواستند فضایی را ایجاد کنند که بتوانند خانواده و دوستان خود را در آن سرگرم کنند. البته، آنها از یک تیم طراحی کمک گرفتند تا یک طرح جدید برای حیاط خود ایجاد کنند، و یک ملک کاملا معمولی را به یک خانه با طراحی خاص و پیچیده تبدیل کردند. این زن و شوهر خواستار طراحی فضای سبزی خاص بودند. این طرح با الهام از مقصد تعطیلات مورد علاقه شان که در ایبیزا قرار دارد انجام شده است. به همین دلیل آنها یک باغ رنگارنگ و خلاق با مناطق مختلف را انتخاب کردند. یک فضای خاص با یک آشپزخانه بی نظیر در آن به همراه یک باربیکیو از مواردی است که برای این حیاط درنظر گرفته شده است. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز این باغ کوچک، موزاییک دیوارها و البته رنگ صورتی روی آن است!

ویژگی منحصر به فرد: این حیاط خلوت زیبا دارای طراحی مدرن با رنگ های صورتی، دیوار موزاییک، دیوار سبز و بسیاری از ویژگی های چشمگیر دیگر است که شما دوست دارید در فضای باز خود ببینید.

 

طراحی زیبای باغچه و حیاط01

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

مطالب ناتک را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to LinkedIn