پنت هاوس های لوکس استخردار در میامی

پنت هاوس های لوکس استخردار در میامی!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 22 مهر 1398
بازدید: 88

دراین قسمت تعدادی پنت هاوس نفس گیر به همراه استخر مشاهده می کنید. این پنت هاوس های جذاب در شهر میامی ساخته شده اند.

ادامه مطلب
دیوارهایی با رنگ تاکیدی در دکوراسیون داخلی

دیوارهایی با رنگ تاکیدی در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 09 شهریور 1398
بازدید: 337

همه دوست دارند اطراف خود رنگ داشته باشند. وقتی صحبت از تزئین خانه می شود رنگ ها چنین نقش مهمی را ایفا می کنند. مهم نیست که خانه خود را با مبلمان و دکوراسیون گران قیمت چیدمان کنید ، اما گاهی اوقات استفاده صحیح از یک رنگ تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا خانه شما جذاب به نظر برسد.

رنگ ها این قدرت را دارند که به خانه شما شخصیت بدهند. سؤال اینجاست که شما چقدر قادر هستید این کار را انجام دهید؟ رنگارنگی بیش از حد ممکن است طرح را نیز خراب کند ، و باعث می شود رنگ ها باعث افزایش بار حسی شوند و به نظر برسند. به همین دلیل است که رنگهای تاکیدی در خانه شما در عناصر مختلف با دقت برنامه ریزی شده و مورد استفاده قرار می گیرند تا جوهر واقعی رنگ را نشان دهند.

ادامه مطلب
طراحی داخلی منزل مسکونی به سبک کلاسیک

طراحی داخلی منزل مسکونی به سبک کلاسیک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 27 مرداد 1398
بازدید: 470

دراین قسمت نمونه های طراحی کلاسیک را مشاهده می کنید که توسط شرکت آنتونوویچ طراحی شده است.

ادامه مطلب
طرح زیبای پارتیشن چوبی در منزل

25 طرح زیبای پارتیشن چوبی در منزل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 13 مرداد 1398
بازدید: 734

در زمان ما و با استفاده از طرح چیدمانهای باز در محل اقامتمان ، تقسیمات منطقه ای با پارتیشن به طور فزاینده ای رایج می شوند ، در نتیجه مشخصا برخی مناطق باید شخصی باشند وشاید چند منطقه باید از هم جدا شوند. تقسیم کننده های متنوع دارای مزایا و اشکالاتی متفاوت هستند و در اینجا لازم است که یک قطعه درست را در داخل خود کشف کنید. بلافاصله نگاهی خواهیم انداخت به چوب چون ممکن است با خانه خود شما مطابقت داشته باشند!

ادامه مطلب
دیزاین های مختلف برای ساختمان طراحی دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 09 مرداد 1398
بازدید: 536

به راهنمای ما در زمینه انواع طراحی داخلی از جمله تصاویر و اطلاعات مربوط به سیستم های رنگی ، مبلمان و لوازم آرایشی و بهداشتی خوش آمدید. آشپزخانه معاصر با پیشخوان های کوارتز سفید ، قابلیت گذردهی نور و چراغ های آویز کروم. هر یک از عناصر منفردی که در طرح قرار گرفته است - از بزرگترین مبلمان تا کوچکترین اکسسوری کابینت ، در تصویر بزرگتر ، چه فضا ممکن است دارای الهام سنتی باشد و چه سبک مدرن ، به همان اندازه قابل توجه است. اما چگونه می توان فهمید با توجه به صدها یا نه هزاران گزینه موجود در بازار ، کدام مبلمان و طرح های رنگی را انتخاب کنید؟ در اینجاست که به راهنمای نهایی در مورد انواع طراحی داخلی نیاز خواهید داشت.

چه به دنبال تنوع بخشیدن به خانه جدید خود باشید و یا صرفاً می خواهید به مکان قدیمی خود زیبایی خاصی ببخشید ، یک راهنمای مرجع در مورد انواع مختلف طراحی داخلی مفید خواهد بود زیرا به شما این امکان را می دهد تا نمای ذهنی ایجاد کنید که در مورد آن صادق باشد. این نمای ذهنی شامل سبک ، از بزرگترین تاحتی کوچکترین جزئیات خواهد بود.

در زیر ما برخی از محبوب ترین انواع سبک های طراحی داخلی را پوشش داده ایم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک از آنها برای خانه شما عالی است.

ادامه مطلب
استفاده از سنگ اسلب مرمر در دکوراسیون داخلی

استفاده از سنگ اسلب مرمر در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 29 تیر 1398
بازدید: 441

در این قسمت نمونه کار طراحی داخلی با سنگ مرمر را مشاهده می کنید. این آپارتمان 280 متر مربع در خیابان Frunzenskaya، مسکو، روسیه قرار دارد و بسیار زیبا طراحی شده است.

ادامه مطلب