ایده های مناسب برای فضای زیرپله

ایده های مناسب برای فضای زیرپله

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 17 آذر 1398
بازدید: 117

هر خانه چند طبقه دارای پله ای برای حرکت از یک سطح به سطح دیگر است ، برخی حتی بیش از یک پله دارند. بخش خوبی از آن راه پله ها آنقدر فضای زیر هدر رفته اند! برای استفاده از فضا باید راهی وجود داشته باشد؟ متأسفانه راهی که سقف هر چیزی که فضای شما را اشغال کند شیب ندارد و فضای خاصی نیست ، بنابراین در اینجا جایی است که باید خلاقیت ایجاد شود.

طرح پلکان معاصر چوب و شیشه

20 طرح پلکان معاصر چوب و شیشه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 10 آذر 1398
بازدید: 181

همه ما می دانیم که طراحی پله تأثیر زیادی در جذابیت فضای داخلی خانه دارد. بیشتر اوقات ، این امر به یک اتفاق برجسته در داخل خانه تبدیل می شود ، به خصوص اگر با طراحی تقریباً مجسمه ای بسیار زیبا به نظر برسد. پله ها از مواد مختلفی ساخته شده اند که ممکن است از چوب به بتن متفاوت باشد. نرده های آن نیز می تواند از مواد مختلف و همچنین شیشه یا استیل ساخته شود. از هر ماده ای که استفاده کند ، یک پله همیشه مهم نیست هر چقدر هم که ساده ظاهر شود.

ما طراحی های راه پله های مختلفی را دیده ایم و امروز می خواهیم لیست دیگری را به شما نشان دهیم که مطمئناً اگر می خواهید به دنبال برخی از طرح های پله ها باشید ، منبع خوبی برای الهام بخش طراحی خواهد بود. آنچه در این مرحله به شما نشان خواهیم داد ، راه پله هایی هستند که از چوب برای آج ها و شیشه برای نرده ها استفاده کرده اند. این ترکیب برای جذابیت امروزی بسیار زیبا و عالی به نظر می رسد. هنگامی که یک پله مانند مانند دارید ، مطمئناً به آن افتخار خواهید کرد و بدون شک به یکی از برجسته ترین ویژگی های خانه شما تبدیل می شود. به لیستی که در زیر داریم نگاهی بیندازید.

طرحهای جذاب و متنوع پله گرد

طرحهای جذاب و متنوع پله گرد

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 03 آذر 1398
بازدید: 226

در این قسمت تعدادی طرح زیبا و جذاب برای پله های اسپیرال مشاهده می کنید. پله های گرد (اسپیرال) که امروزه مورد توجه خاصی هستند و بسیار زیاد در خانه های دوبلکس دیده میشوند به عنوان یک المان زیبایی در خانه محسوب شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

محل کار خود را چگونه با شیشه دیزاین کنیم؟

محل کار خود را چگونه با شیشه دیزاین کنیم؟

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 04 آبان 1398
بازدید: 199

در یک دهه اخیر فضای کسب و کار دچار تغییرات گسترده ای شده است. در گذشته کسب و کارهای سنتی با تکیه بر همان منابع همیشگی و روش های گذشته خود سعی در کسب مشتری و تداوم فروش داشتند.

تقریبا اکثریتِ کسب و کارها با محافظه کاری و احتیاط از هر تغییری دوری کرده و راه سنتی خود را ادامه می دادند.

اما در یک دهه اخیر تحولات گسترده ای در این حوزه رخ داده است. از انقلاب دیجیتال گرفته تا گسترش فنآوری های نو همه زمینه ساز تغییرات گسترده ای در بیزینس ها شده اند.

خود محل کسب و کار نیز از این تغییرات مصون نمانده است. نگاهی گذرا حتی از  مغازه،  مغازه های کوچک گرفته تا مال ها و پاساژهای مدرن اکثریت تن به تغییر دیزاین داده اند.

پنت هاوس های لوکس استخردار در میامی

پنت هاوس های لوکس استخردار در میامی!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 22 مهر 1398
بازدید: 213

دراین قسمت تعدادی پنت هاوس نفس گیر به همراه استخر مشاهده می کنید. این پنت هاوس های جذاب در شهر میامی ساخته شده اند.

دیوارهایی با رنگ تاکیدی در دکوراسیون داخلی

دیوارهایی با رنگ تاکیدی در دکوراسیون داخلی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
در سایر
تاریخ ایجاد در 09 شهریور 1398
بازدید: 504

همه دوست دارند اطراف خود رنگ داشته باشند. وقتی صحبت از تزئین خانه می شود رنگ ها چنین نقش مهمی را ایفا می کنند. مهم نیست که خانه خود را با مبلمان و دکوراسیون گران قیمت چیدمان کنید ، اما گاهی اوقات استفاده صحیح از یک رنگ تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا خانه شما جذاب به نظر برسد.

رنگ ها این قدرت را دارند که به خانه شما شخصیت بدهند. سؤال اینجاست که شما چقدر قادر هستید این کار را انجام دهید؟ رنگارنگی بیش از حد ممکن است طرح را نیز خراب کند ، و باعث می شود رنگ ها باعث افزایش بار حسی شوند و به نظر برسند. به همین دلیل است که رنگهای تاکیدی در خانه شما در عناصر مختلف با دقت برنامه ریزی شده و مورد استفاده قرار می گیرند تا جوهر واقعی رنگ را نشان دهند.