بازسازی کامل یک خانه بهمراه محوطه

بازسازی کامل یک خانه بهمراه محوطه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 19 آذر 1397
بازدید: 212

دراین قسمت نمونه کار بازسازی کامل یک خانه را مشاهده می کنید که در آن کلیه فضاهای داخلی و خارجی و محوطه بازسازی شده است.

ادامه مطلب
بازسازی آپارتمان واقع در خیابان خورشید اصفهان
تاریخ ایجاد در 01 آذر 1397
بازدید: 102

دراین قسمت نمونه کار بازسازی منزل مسکونی از گروه ناتک را مشاهده می کنید. در این کار پلان دارای نقص هایی بود که همگی برطرف شده و برای دستیابی به نتیجه بهتر برای این موضوع آشپزخانه بطور کل جابجا گردید. متراژ این پروژه 140 متر مربع بوده و تصاویر قبل و بعد از بازسازی آن قابل مقایسه با یکدیگر نیست!

سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی

مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز

ناظر ارشد آقای مهندس سرکهکی

طراح ارشد خانم مهندس باقری

ادامه مطلب
یک بازسازی منحصر به فرد در یک آپارتمان قدیمی

بازسازی منحصر به فرد در یک آپارتمان قدیمی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 آبان 1397
بازدید: 812

آپارتمان 56 یک پروژه نوسازی از معماران استودیو راموس، واقع در منهتن، نیویورک است. در اینجا اطلاعاتی که از معماران دریافت کردیم، همراه با برخی از موارد قابل توجه قبل و بعد از اجرا:

"تاریخ و ظرافت ساختمان لومباردی که از سال 1926 به همراه محل منحصر بهفرد آن در منهتن، جایزه نوبل این آپارتمان دو طبقه را به دست آورد. اندازه آن، قرار گرفتن در معرض انواع نور و طرح طبقه ی منحصر به فرد است و پتانسیل فضای زندگی درخشان، مدرن و پیشرفته درآن مشهود است. ایده اصلی این نوسازی، ایجاد یک طراحی ساده، ظریف و تمیز بود که با استفاده از دیدگاه های درخشان و عالی و ایجاد فضای راحت، قابلیت و سادگی تمام فضاها کاملا بازسازی شدند. پنجره هایی که مسدود شده بود دوباره باز شد، اجازه می دهد که تابش مستقیم نور خورشید. پرتوها و سقف ها در طبقه پایین تر به نظر می رسید که به یک منطقه وسیع تر نگاه می کند و همچنین اجازه می دهد تا روشنایی یکپارچه شود

ادامه مطلب
تصاویر قبل و بعداز بازسازی پروژه ای در سنگاپور
تاریخ ایجاد در 20 آبان 1397
بازدید: 302

ما یک پروژه شگفت انگیز دریافت کردیم - ساختمانی شیک در سنگاپور که یک آپارتمان یک خوابه 50 متر مربعی به یک مجتمع پرجمعیت مدرن تبدیل شده است. صاحب آن یک زن موفق است که با مادرش زندگی می کند و نیاز به یک مکان به روز شده برای لذت بردن از زندگی اش داشت. طراح اصلی Stanley Tham برای این خانه یک "پد شیک و کاربردی" که به شخصیت مالک اشاره دارد انتخاب کرد. با اضافه کردن و تنظیم مجدد فضاها، معماران یک فضای سفارشی ایجاد کردند، در جایی که دیوارهای آینه کاری شده به نور آپارتمان کمک می کنند و یک فضای ناهارخوری جدید برای اینکه از شام با خانواده و دوستان لذت ببرند. آشپزخانه با کابینت های سفید برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی طراحی شده بود، در حالی که بین کابینتی آبی دارای یک فضای رنگارنگ و زنده است.

ادامه مطلب
از نمونه کارهای بازسازی منزل مسکونی در اصفهان

بازسازی منزل مسکونی با ایده میز اوپن متحرک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 آبان 1397
بازدید: 120

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای ناتک را مشاهده می کنید. در این کار آشپزخانه و اوپن به شیوه ای خاص طراحی و اجرا شده است.

ادامه مطلب
بازسازی کامل منزل مسکونی شامل نما و داخل

بازسازی کامل منزل شامل نما و داخل

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 آبان 1397
بازدید: 107

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای بازسازی را مشاهده می کنید که در آن کل یک ساختمان شامل نمای و طراحی داخلی به صورت کاملا مدرن و امروزی طراحی و بازسازی شده است.

ادامه مطلب
بازسازی قبل و بعداز خانه ی قدیمی

بازسازی قبل و بعداز خانه ی قدیمی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 آبان 1397
بازدید: 418

دراین قسمت نمونه کار بازسازی خانه مسکونی مربوط به سال 1950 را مشاهده می کنید . این نمونه کار توسط گروه معماری Splyce طراحی و اجرا شده است.

ادامه مطلب
بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 آبان 1397
بازدید: 375

دراین قسمت یک فضاسازی زیبا و مدرن برای حیاط یک خانه را مشاهده می کنید. تصاویر قبل و بعد این بازسازی را برای شما عزیزان قرار داده ایم

ادامه مطلب
پروژه بازسازی منزل مسکونی خیابان شیخ مفید

بازسازی منزل مسکونی خیابان شیخ مفید اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 آبان 1397
بازدید: 81

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن منزلی به متراژ تقریبی 210 متر مربع واقع در خیابان شیخ مفید اصفهان انجام شده است. سرپرست تیمهای طراحی آقای مهندس فاطمی ، طراحی پروژه آقای مهندس عرب و مدیر پروژه آقای مهندس چیت ساز هستند.

ادامه مطلب
بازسازی دکوراسیون منزل توسط شرکت ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 01 آبان 1397
بازدید: 321

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن گروه ساختمانی ناتک اقدام به بازسازی منزل مسکونی و تغییرات جزئی در پلان نموده است. سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی و مدیر پروژه آقای مهندس سرکهکی هستند.

ادامه مطلب