بازسازی اقامتگاه سفید در رم

بازسازی اقامتگاه سفید در رم

نویسنده: دکوراسیون داخلی اصفهان
تاریخ ایجاد در 16 خرداد 1397
بازدید: 172

بازسازی اقامتگاه سفید در رم

این اقامتگاه واقع در نزدیکی پایتخت ایتالیا قرار گرفته است. بازسازی اقامتگاه با توجه  به نکات منحصر به فرد و توجه به انتخاب های معماری جدید طراحی شده.اتاق نشیمن دوقلو دارای نمایش چندگانه به تراس است. مبلمان برجسته و نورپردازی به خوبی مطالعه شده،که یک هماهنگی تصفیه شده با ساختمان باستانی موجود ایجاد می کند. چشمه ای که در تراس پایین ساخته شده است دارای روکش طبیعی سنگی و روشنایی در پشت آن است که اهمیت آن را می رساند. فضای اداری و حمام لوکس در طبقه پایین قرار دارد. تمام مبلمان توسط معمار طراحی شده است و سفارشی است. دو حمام با مواد با کیفیت بالا از قبیل سنگ مرمر، کاشی و پارکت انجام شده است.

ادامه مطلب
بازسازی منزل در اصفهان

بازسازی منزل در اصفهان از گروه ساختمانی ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 15 خرداد 1397
بازدید: 55

در این قسمت نمونه کار دیگری از سری بازسازی های گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. این پروژه به متراژ تقریبی 130 متر مربع به سرپرستی آقای مهندس فاطمی طراحی و نظارت آن برعهده آقای مهندس سرکهکی بوده است. به تصاویر قبل و بعداز بازسازی توجه فرمایید.

ادامه مطلب
عکس قبل و بعد بازسازی خانه

عکس قبل و بعد بازسازی خانه

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 ارديبهشت 1397
بازدید: 1527

یک آپارتمان در رم، ایتالیا به وسیله معمار کارول ونینی به فضای مدرن تبدیل شده است. در زیر تصاویر قبل و بعد از بازسازی آپارتمان که در حال مدرن شدن است مشاهده میکنید. فضای چوبی دارای کف چوبی و رنگ های دیوار به روز می باشد. اینطور به نظر می رسد که خانه از راهرو ورود به دیگر مناطق عمومی استقبال می کند. یکی از ویژگی های قابل توجه این است که آپارتمان به دلیل تنگ و کوچک بودن بصورت روشن طراحی شده است. نورپردازی در کناره های کف و سقف با یک طرح رنگی روشن اضافه شده و همچنین تعداد بسیاری تابلوهای دیواری هنری وجود دارد که شعله های خلاقانهتری را به آپارتمان می رساند. هنگامی که عکس های اخیر را می بینید، از اینکه چقدر تغییر کرده است، شگفت زده خواهید شد. مطمئنا، انتظار نداشتید که خانه قبلی تاریک باشد، زیرا هیچ اثری از آن در آپارتمان فعلی وجود ندارد. نگاهی به فضا در تصاویر زیر بیندازید.

ادامه مطلب
تصاویر قبل و بعداز بازسازی

بازسازی خانه و تصاویر قبل و بعداز بازسازی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 04 ارديبهشت 1397
بازدید: 655

دراین قسمت بازسازی خانه ای متعلق به سال 1957 را مشاهده می کنید. به تصاویر قبل و بعداز بازسازی توجه کنید.

ادامه مطلب
بازسازی منزل اصفهان

بازسازی منزل در اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 ارديبهشت 1397
بازدید: 25

در این قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای بازسازی دکوراسیون منزل در اصفهان را مشاهده می کنید این خانه با کوچک متراژ تقریبی 80 مترمربع واقع در خیابان مصلی اصفهان واقع شده و از نمونه کارهای زیبای بازسازی خانه ساختمان منزل و آپارتمان در اصفهان است.

طراح : آقای مهندس عرب

سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی

ناظر اجرا : آقای مهندس سرکهکی

ادامه مطلب
بازسازی آپارتمان در اصفهان توسط ناتک

بازسازی آپارتمان در اصفهان توسط ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 26 فروردين 1397
بازدید: 635

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه معماری ناتک را مشاهده می کنید. این نمونه کار بازسازی در سپاهانشهر اصفهان استارت خورده و در حال اجراست . سرپرست تیمهای طراحی مهندس کمال الدین فاطمی و مدیر پروژه مهندس سرکهکی هستند.

ادامه مطلب
بازسازی خانه ای مخروبه

بازسازی خانه ای مخروبه که سبب دریافت جایزه شد!

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 25 فروردين 1397
بازدید: 1169

در اینجا خانه ای مخروبه مربوط به سال 1920 در سیدنی را مشاهده می کنید که بازسازی و نوسازی شده است. این خانه نزدیک به 10 سال در تصرف افراد بی خانمان بوده و وضع بسیار بدی داشت و به علت اینکه در نزدیکی چند کافه و مدرسه قرار داشت می بایست حتما بازسازی می شد.این ملک توسط مالک جدیدی که به پتانسیل بازسازی آن واقف بود خریداری و به بهترین شکل ممکن بازسازی شد.

محل سکونت: سیدنی، استرالیا
طراح: Minosa Design
سبک: مدرن
ویژگی منحصر به فرد: از آشپزخانه تحت پوشش گرافیتی به آشپزخانه برنده جایزه با نگاه ظریف و طراحی عملکردی شامل محل لباسشویی پنهان

ادامه مطلب
بازسازی یک خانه قدیمی در تورنتوی کانادا

بازسازی یک خانه قدیمی در تورنتوی کانادا

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 18 فروردين 1397
بازدید: 571

 ما شاهدیم که چگونه خانه ها بازسازی می شوند حتی آنهایی که به نظر می رسد ویران شده است در واقع می توانند به چیزی زیبا و کاربردی تبدیل شوند. بله، این امکان وجود دارد که با طراحی، خانه ای که تاریک، کسل کننده و ناامید کننده به نظر می رسد به یک خانه جذاب تبدیل شود. این مثل را به یاد داشته باشید که چگونه میتوان مس را تبدیل به طلا کرد؟ همین مساله با خانه های قدیمی که سالها پیش ساخته شده است صدق میکند. این خانه ها هنوز می توانند به چیزی تبدیل شوند که به زندگی مدرن این روزها بستگی دارد. اگر شما به این قضیه اعتقاد ندارید، نگاهی به آنچه که امروز داریم بیندازید...

ادامه مطلب
نمونه کار قبل و بعداز طراحی از اتاق نشیمن

15 نمونه کار قبل و بعداز طراحی از اتاق نشیمن

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 14 فروردين 1397
بازدید: 1486

اتاق نشیمن جایی است که ما مهمانان را سرگرم می کنیم و جایی که به خانواده می پیوندیم. برای برخی، اتاق پذیرایی فضایی است که آنها می توانند فیلم ها را با هم تماشا کنند یا حتی بازی کنند. اتاق نشیمن یکی از فضاهای مورد استفاده در خانه است. به همین دلیل، هنگامی که احساس می کنید که به نظر می رسد کسل کننده است، شایستگی یک تغییر و بازسازی را دارد.

شما با این اتاق های اتاق نشیمن شگفت زده خواهید شد. شما می توانید تفاوت قبل و بعد از بازسازی را در تصاویر مشاهده کنید همچنین می توانید طراحی مجدد را بیشتر درک کنید. آماده برای دیدن این تحولات هستید؟

ادامه مطلب
بازسازی یک نمونه کار دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 10 فروردين 1397
بازدید: 1537

هر زمان که کلمه بازسازی را می شنوید، مطمئنا در پایان منتظر یک اتفاق عالی خواهید بود. خوب، این چیزی است که همه ما در یک پروژه دنبال می کنیم؛ چرا که بدون فاکتور واو، همه چیز به نظر ساده و طبیعی خواهد بود. اما از آنجا که طراحان به دنبال کمال هستند، بیشتر از چیزی که انتظار دارند، برداشت می کنند.

در اینجا یک نمونه بازسازی ساده با متراژ کم را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب