یک بازسازی منحصر به فرد در یک آپارتمان قدیمی

بازسازی منحصر به فرد در یک آپارتمان قدیمی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 24 آبان 1397
بازدید: 328

آپارتمان 56 یک پروژه نوسازی از معماران استودیو راموس، واقع در منهتن، نیویورک است. در اینجا اطلاعاتی که از معماران دریافت کردیم، همراه با برخی از موارد قابل توجه قبل و بعد از اجرا:

"تاریخ و ظرافت ساختمان لومباردی که از سال 1926 به همراه محل منحصر بهفرد آن در منهتن، جایزه نوبل این آپارتمان دو طبقه را به دست آورد. اندازه آن، قرار گرفتن در معرض انواع نور و طرح طبقه ی منحصر به فرد است و پتانسیل فضای زندگی درخشان، مدرن و پیشرفته درآن مشهود است. ایده اصلی این نوسازی، ایجاد یک طراحی ساده، ظریف و تمیز بود که با استفاده از دیدگاه های درخشان و عالی و ایجاد فضای راحت، قابلیت و سادگی تمام فضاها کاملا بازسازی شدند. پنجره هایی که مسدود شده بود دوباره باز شد، اجازه می دهد که تابش مستقیم نور خورشید. پرتوها و سقف ها در طبقه پایین تر به نظر می رسید که به یک منطقه وسیع تر نگاه می کند و همچنین اجازه می دهد تا روشنایی یکپارچه شود

ادامه مطلب
تصاویر قبل و بعداز بازسازی پروژه ای در سنگاپور
تاریخ ایجاد در 20 آبان 1397
بازدید: 175

ما یک پروژه شگفت انگیز دریافت کردیم - ساختمانی شیک در سنگاپور که یک آپارتمان یک خوابه 50 متر مربعی به یک مجتمع پرجمعیت مدرن تبدیل شده است. صاحب آن یک زن موفق است که با مادرش زندگی می کند و نیاز به یک مکان به روز شده برای لذت بردن از زندگی اش داشت. طراح اصلی Stanley Tham برای این خانه یک "پد شیک و کاربردی" که به شخصیت مالک اشاره دارد انتخاب کرد. با اضافه کردن و تنظیم مجدد فضاها، معماران یک فضای سفارشی ایجاد کردند، در جایی که دیوارهای آینه کاری شده به نور آپارتمان کمک می کنند و یک فضای ناهارخوری جدید برای اینکه از شام با خانواده و دوستان لذت ببرند. آشپزخانه با کابینت های سفید برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی طراحی شده بود، در حالی که بین کابینتی آبی دارای یک فضای رنگارنگ و زنده است.

ادامه مطلب
بازسازی قبل و بعداز خانه ی قدیمی

بازسازی قبل و بعداز خانه ی قدیمی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 05 آبان 1397
بازدید: 342

دراین قسمت نمونه کار بازسازی خانه مسکونی مربوط به سال 1950 را مشاهده می کنید . این نمونه کار توسط گروه معماری Splyce طراحی و اجرا شده است.

ادامه مطلب
بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

بازسازی حیاط و فضاسازی مدرن برای باغ

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 02 آبان 1397
بازدید: 271

دراین قسمت یک فضاسازی زیبا و مدرن برای حیاط یک خانه را مشاهده می کنید. تصاویر قبل و بعد این بازسازی را برای شما عزیزان قرار داده ایم

ادامه مطلب
بازسازی دکوراسیون منزل توسط شرکت ساختمانی ناتک
تاریخ ایجاد در 01 آبان 1397
بازدید: 206

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن گروه ساختمانی ناتک اقدام به بازسازی منزل مسکونی و تغییرات جزئی در پلان نموده است. سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی و مدیر پروژه آقای مهندس سرکهکی هستند.

ادامه مطلب
بازسازی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

بازسازی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 29 مهر 1397
بازدید: 644

دراین قسمت بازسازی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی ساخته شده در سال 1359 را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب
بازسازی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در اصفهان

بازسازی دکوراسیون منزل مسکونی اصفهان

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 12 مهر 1397
بازدید: 103

دراین قسمت نمونه دیگری از کارهای بازسازی اساسی توسط گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید. در این پروژه پلان به حدی تغییر کرده است که قبل و بعداز کار باور نکردنی خواهد شد.

سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی و مدیر پروژه آقای مهندس سرکهکی هستند

ادامه مطلب
بازسازی دکوراسیون منزل در اصفهان
تاریخ ایجاد در 24 مرداد 1397
بازدید: 295

دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در خیابان حکیم نظامی اصفهان واقع شده است. این بازسازی کامل شامل نصب سیستم گرمایشی تا تحویل کلید خواهد بود و مدت زمان انجام آن 8 هفته براورد شده است.

ادامه مطلب
نمونه کار بازسازی لوکس از گروه ساختمانی ناتک

بازسازی کوچک و لوکس از گروه ساختمانی ناتک

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 20 مرداد 1397
بازدید: 389

دراین قسمت خانه ای با متراژ 80 متر مربع را مشاهده می کنید که توسط گروه ساختمانی ناتک طراحی و اجرا شده است. سرپرست تیم های طراحی آقای مهندس فاطمی و مدیر پروژه آقای مهندس سرکهکی هستند.

ادامه مطلب
نمونه هایی از بازسازی توسط برادران اسکات

نمونه هایی از بازسازی توسط برادران اسکات

نویسنده: گروه دکوراسیون داخلی
تاریخ ایجاد در 08 مرداد 1397
بازدید: 4871

دراین قسمت نمونه کارهایی از بازسازی توسط برادران اسکات را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب